Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie abonament 79,90/m-c:

Comfort+ (29,90zl)

HBO (0,00zl)

Premium Sport&Film (40,00zl)

Extra+ (10,0zl)

Multi+ (0,00zl)

 

Wypowiedzenie złożone ze skutkiem na koniec lipca.

 

Propozycja konsultanta NC+ po "naradzie z kierownikiem, uzgodniona specjalnie dla mnie" (za C+ i HBO) 100zl! :brawo::brawo::brawo:

 

Za gorsza oferte 2 dychy wiecej niz płace obecnie...w nc+ na powaznie mysla, ze abonenci to [beep]i!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dwa telefony z ofertą. Za pierwszym i drugim razem takie same warunki. 69,90 Extra + 6 Canal plus. Mówią, że to jest obecnie najniższa oferta aktualnie. Oferty są teraz na 12 lub 24 miesiące. Konsultantka może dać 5 zł tańszą ofertę ale pakiet Comfort. Wypowiedzenie do końca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się będzie drożej. Nie wiem czy te umowy 12 miesięczne nie są po to aby po prostu podnieść ARPU przez 2-3 lata do kwoty około 90-100 niewielkimi podwyżkami dla przedłużających bo nowi i tak płacą znacznie więcej bo kondycji finansowej to oni najlepszej nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowałam wydaje mi się całkiem przyzwoitą ofertę:

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów,

Cinemax 0 zł dla Abonentów,

Filmbox 0 zł dla Abonentów,

History HD 0 zł dla Abonentów,

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

w sumie 59,90.

 

Dzisiaj przyszedł mail aktywacyjny (po dwóch interwencjach, bo rozmowa odbywała się 1 lipca) i coś mnie uderzyło - w pierwszej rubryczce tabeli widnieje informacja:

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi: 79,9

O co tu chodzi? Dlaczego kwota jest o 20 zł wyższa niż wynegocjowana stawka? Nic nie rozumiem, czy wy też tak dostaliście, czy mnie wpuszczają w kanał? :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nieźle

 

2x Umowa do końca lipca (wypowiedzenia wysłane w czerwcu). Mam łamańca za 53,26, do tej pory proponowano mi za 59.90:

 

Extra

6xC

12m Cinemax

HBO na 6 mcy

 

Miałem to łyknąć, ale poprosiłem o telefon na początku lipca bo chciałem poczytać w internetach co ludzie piszą

 

Telefon sprzed 5 minut, to samo bez Cinemaxa za 69.90 :D. Mowię, że wezmę propozycję poprzednią ale "ni uja" nie ma już takiej oferty. Nie to nie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również zaczęli wydzwaniać, pomimo tego, że mam umowę do końca października. Obecna oferta to: abonament 79,90/m-c a w nim: Comfort+ (29,90zl), HBO (0,00zl), Premium Sport&Film (40,00zl), Extra+ (10,0zl), Multi+ (0,00zl) ,Multiroom Standard (0,00zl) do tego 2x PACE 500GB (0,00zł). Przedstawili mi dwie oferty, stałe opłaty, na kolejne 15 miesięcy. Pierwsza to abonament 79,90 wszystko to co mam (wszystkie C+) ale bez HBO, lub Superpremium za 99,90. Dodatkowo przy tej droższej opcji włączą mi na 7 miesięcy Fimbox History, H2 i Adventure HD. Generalnie nie mam ochoty płacić więcej, więc negocjacje przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nieźle

 

2x Umowa do końca lipca (wypowiedzenia wysłane w czerwcu). Mam łamańca za 53,26, do tej pory proponowano mi za 59.90:

 

Extra

6xC

12m Cinemax

HBO na 6 mcy

 

Miałem to łyknąć, ale poprosiłem o telefon na początku lipca bo chciałem poczytać w internetach co ludzie piszą

 

Telefon sprzed 5 minut, to samo bez Cinemaxa za 69.90 :D. Mowię, że wezmę propozycję poprzednią ale "ni uja" nie ma już takiej oferty. Nie to nie :).

 

Miałem podobnie i tez w czerwcu odmówiłem. W lipcu zadzwonili i już nie ma dla mnie oferty za 59.90 a była za 69.90. Odmówiłem, czekam aż zmięknął i zaproponują ponownie za 59.90..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Na początku lipca propozycja Extra C+ (6) plus HBO na 6 m-cy za 59,90. Odmowa. Umowa na 12 m-cy. Wczoraj bez HBO 69,90. Niby wszystko drożeje i ich umowy również ale C+ to przede wszystkim sport a tu nic nie jest na pewno. Ligi włoskiej i francuskiej już nie ma. NBA nie wiadomo. Hiszpańska może będzie. Liga Europejska wypada. O co tu chodzi?? Nowy właściciel TVN jest niezadowolony z wyników spółki i koszą klientów, którzy zgadzają się na warunki coraz gorsze. A wiadomo, że teraz przedłużają ci, którzy jako pierwsi wchodzili do nc+. Marka traci kolejny raz. Ja na tych warunkach migruję do CP. Mecze internet i tyle. A miało być tak pięknie i do tego 20 lecie C+. Tylko widzowie niezadowoleni.

Nowy klient ma za 79.90 extra z 8 kanałami C+. Do tego C+VOD którego rzekomo nie ma w umowie z 6C+. Dla nas 8 C+ to dodatkowe 20 zł mimo, że te kanały nie są warte nawet 10. Może wracają te czasy kiedy najlepszą opcją było wypowiedzenie umowy i zawarcie nowej??? Można odświeżyć antenę za 1zł.... Masakra!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo złapią jeśli cena w propozycjach windą idzie do góry??? Klient nie bierze za 59.90 tym bardziej nie weźmie za 69,90. A grupa dzisiaj jest duża do przedłużenia umowy. Wiemy o tym z ubiegłorocznego otwarcia i fali krytyki platformy. Może dzisiaj również trzeba ruszyć media w tej sprawie. Szczególnie ograniczenia sportowe o których większość nie ma pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone jeszcze w kwietniu.

Obecna oferta: MULTI+, HBO GO HB ITI, CINEMAX, EXTRA+, HBO, REDLIGHT HD, SUNDANCE HD, PREMIUM SPORT &FILM, NETVOD+ KONTO DODATKOWE, NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE, NETVOD+ CANAL+ PLATINUM, NETVOD+ MULTI, NAJEM MEDIABOX+, CANAL+ VOD za 94,90 (w tym 10 za mediaBox).

 

Dzisiejsza oferta: Extra+, 8xC+, C+ VOD, Cinemax 12m, HBO 6m, HBO GO 6m - za 84,90 zł (w tym już mediaBox).

Plus oczywiście przekonywania, że lepszej oferty w lipcu już nie będzie, że w ogóle oferty są coraz gorsze (nie sposób było się z panią nie zgodzić ;-)) itd.

 

Konsultantka brzmiała na lekko zrozpaczoną ;-). Jednocześnie szacun za anielską cierpliwość - tym większą, że na kolejny kontakt (z tą samą propozycją) umówiliśmy się na przyszły tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nc+ "ostatnie dni promocji" 6 dni! Ciekawe co będzie później. Trzeba być "Januszem biznesu" aby latem coś takiego robić. Ja sam częściej jestem na Satkurierze.pl niż oglądam TV. Dziś nawet dzieci nie włączyły telewizora. Oczywiście - umowa się kończy i sprawdzam notowania. Zaraz wyjazd na wakacje a sprzęcik oddamy po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@igal

 

mam identyczny pakiet co Ty - no, jedynie zamiast drugiego Pejsa mam Phila.

 

Dzwonią jak najęci, wręcz powiem iż dawno takiej nagonki nie miałem - nawet SMS ślą aby szybko oddzwonić :)

 

Umowa do końca sierpnia, jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia ale na dniach to zrobię.

Oferty tak jak prawie Wszyscy z tą różnicą, że mi pakiet Superpremium zaoferowano za 89,90 na 12 miesięcy - nie przyjąłem.

Ostatnia to 69,90 bez HBO i o dziwo umowa na 24 miesiące - wyśmiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta dla nowych nie jest lepsza tak jak piszecie, ponieważ ekstra z c+ jest za 79 zł do końca roku a od stycznia 2016 do końca umowy ( 24 msc umowy) jest już 99zł. NC zaczyna wykorzystywać sytuację, że chcąc oglądać piłkę nożną człowiek jest skazany na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adi790, zależy jaką ligę. Jak ktoś jest fanem ligi włoskiej czy francuskiej, to zostanie z niczym, no chyba, że nc+ dołączy te nowe kanały Eleven i Eleven Sports (pewnie za jakieś extra pieniądze).

Niestety nc+ staje się coraz droższa, a oferta, szczególnie piłkarska biednieje. Jeszcze jak stracą ligę hiszpańską i Ligę Europy, to w nc+ zostanie tak realnie Liga Mistrzów i nasza Ekstraklasa. W tej chwili nowe kanały mają prawa do włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1, szkockiej ekstraklasy SPFL, belgijskiej Pro League i FA Cup. A ponoć to nie koniec. Zobaczymy. Tak czy inaczej raczej z tego faktu bardziej zadowoleni będą abonenci CP, bo nie dość że zyskali Ekstraklasę (2 mecze), to będą mogli te kanały oglądać, bo nie wirzę by w CP się nie pojawiły (pewnie też extra płatne).

A proponowane mi oferty przedłużenia to:

Na chwilę obecną 2 propozycje:

1. Extra+ z C+ (6), HBO 6m za 69,90zł.

2. Extra+ z C+ (8), HBO 6m za 79,90zł.

O dodatkach nawet nie wspominają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w temacie byłem a tu dzisiaj telefon. Umowa kończy się dopiero w październiku. Prawdę mówiąc, nie chciało mi się później targować. Leń wakacyjny.

Ja już nie łapie tych ich pakietów. W każdym razie, do tej pory płaciłem 89,90 za kanały podstawowe, Extra, 6xC+ i HBO + multiroom standard. Teraz doszły Cinemax i jak patrzę, to wychodzi Superpremium+ do tego multi. Dodatkowo History HD na 6 m-cy. Zgodziłem się na 94,90 pln na 24 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@darbo szczerze to moim zdaniem słabo....

Może z perspektywy mojego pakietu oceniam ale.....kończyła ci się umowa dopiero w październiku a ty na już przedłużyłeś umowę i nie wyszedłeś na tym najlepiej..

ps.Ja jestem zdania takiego że płacąc 90-99 pln powinno się uzyskać prawie "full" na mniej nie ma co się zgadzać 8)

No ale jak tobie to pasuje to czemu nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...