Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie niedługo powinna się zacząć kampania promocyjna dla ekstraklasy, dadzą jakieś ciekawsze oferty czy to tylko marzenia?

Tłuką w reklamie w mediach w kółko ze ekstraklasą mają ,a nie jak zawsze ile to lig mają będę nieugięty albo start za dyszku albo się żegnamy brałem łamańce bo były do zaakceptowania teraz mówię stop mniej oglądania za więcej kasy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o multiroom.

Czy przy przedłużaniu umowy można go dobrać (wytargować) jako gratisa, czy trzeba zrobić tak jak kiedyś tu opisywano, żeby wziąć drugi dekoder w ostatnim miesiącu starej umowy i podczas przedłużania wynegocjować rabat na niego? A może teraz już nawet takie kombinacje nie przechodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MR Premium za free przez 24 m-ce, łaski nie robią żeby jeszcze za to dopłacać.

 

No a te kilka dni temu do tego dostałem jeszcze na 24 mies.

Extra+

6 C+

HBO 6 m-cy

Cinemax 24 m-cy

i ten MR Premium

 

69,9 zł

Miałem łamańca średnio 65 zł z HBO na 12 m-cy wtedy i ta krótsza umowę. Jako że nie chce mi się co rok z nimi gadać to wziąłem teraz na te 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mixer99, mnie za 99 oferowali to samo tyle, że ja mam jeszcze 2 x Pace500 do swojego MR. Póki co, za podobną ofertę, bez Cinemaxów płacę 79,90. Umowa kończy się w październiku. W przyszłym miesiącu wyslę wypowiedzenie i się zobaczy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jak długo podpisałeś Umowę? czy za multiroom i dodatkowy dekoder też płacisz?

Aktualnie mam Umowę do końca lipca, a wcześniej wysłałem zakończenie współpracy. Niestety dają pakiet extra+ ale drożej niż dotychczas płaciłem bo za 44,90 i nie chcą zejść niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem kolejny telefon (mam umowę do końca września, jeszcze nie wysłane wypowiedzenie, mam Universe+ i płacę 49zł), generalnie pani zaoferowała mi ofertę Extra+ bez niczego za 54,90zł miesięcznie. Powiedziałem, że interesuje mnie taka, tylko jeszcze 6xC+ i mogę zapłacić 59zł, powiedziała, że to są bardzo drogie kanały i że takiej oferty nie ma i nigdy nie było i w ogóle skąd to wyczytałem, że taka oferta kiedykolwiek istniała, bo nigdy w ogóle takiej nie było :D. Prawie mnie zakrzyczała. Potem, jak powiedziałem, że fakt stracenia przez nich praw do ligi włoskiej i francuskiej wcale nie podnosi wartości C+ów, to mnie prawie zjadła krzycząc, skąd wiem takie rzeczy i że to nieoficjalne informacje. Odrzuciłem.

Chyba wyślę jutro wypowiedzenie, skoro już krzyczą nawet :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła z numeru warszawskiego? Ostatnio przynajmniej do mnie tylko z takiego dzwonią, z zaczynającego się na 12 jakoś nie.. Gdy ja odrzuciłem ofertę po prostu się rozłączyła. Chyba dużo razy otrzymują odmowę i stąd te nerwy, cele sprzedażowe pomimo utraty praw są przecież do wyrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z duk. Do tej pory łamaniec 59.90\79.90 za extra 8C+ HBO Ultrabox i dwa kameleony. Początek lipca oferta 59,90 extra C+x6 HBO na 6mcy Nie zgodzili się na 12 mcy HBO.Wszystko na 12mcy. Później bez HBO za 69,90. Dziś info że nie mają nic lepszego. Jeśli tak ja się żegnam z NC+ po 13 latach współpracy. Najgorsze przedłużanie umów jakie kiedykolwiek w czymkolwiek robiłem. Zeszły rok był ciężki ale to co teraz się wyprawia to graniczy głupotą. Ja mam dosyć takiego traktowania. Stracę tylko sport, którego i tak będzie mniej niż kiedykolwiek. Golf mnie nie podnieca. A bez LM tyle lat się obchodziłem. Zostanie sopcast i tyle. Płakać nie będę. Kiepskie te urodziny Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Szczerze to nie czytam tego co wam proponują :wink: ale odnoszę wrażenie że na naszym forum coraz mniej osób jest zadowolonych z nowych ofert,a może się mylę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zaraz pewnie posypią się negatywne komentarze ale czy nie jest temu częściowo winne rozdawnictwo pakietów za tzw "darmoszkę" ?

Ja w zeszłym roku o tym pisałem że takie dawanie prędzej czy później się skończy bo "kopanina" kosztuje ...dla mnie to głupotą jest wydawanie kasy na "ekstraklapę" poziom beznadziejny a kasę trzeba było wyłożyć i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego oferty dla nas są tylko i jedynie skierowane na duże zyski z coraz mniejszymi nakładami. Słabiutkie C+ Seriale i C+ Discovery za dopłatą 20 zł to już skandal. A bez nich brak C+ VOD. a to już kompletna bzdura. Ja po wypowiedzeniu umowy już nie mam dostępu do C+VOD. To tak jakbym nie był już klientem, a jedynie intruzem. Czerstwy ma absolutną rację i dobrze że podkreśla argumenty na NIE bycie z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@pitter_ jak się mieszka w mieście jest wiele możliwości co do telewizji.Niestety wiele osiedli powstaje na obrzeżach miast i tam niema opcji na "kabel"

Ja mam "nc+" i "neostradę" i razem za to będzie jakieś 170 pln.Może gdybym miał taką możliwość wybrałbym np: "vectrę" lub "upc"...

Niestety jestem skazany na "nc+" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie posypią się negatywne komentarze ale czy nie jest temu częściowo winne rozdawnictwo pakietów za tzw "darmoszkę" ?

Ja w zeszłym roku o tym pisałem że takie dawanie prędzej czy później się skończy bo "kopanina" kosztuje ...dla mnie to głupotą jest wydawanie kasy na "ekstraklapę" poziom beznadziejny a kasę trzeba było wyłożyć i po co?

Ja rozumiem że tyle kasy wydawane jest na Ekstraligę ale tylko wtedy gdy ogląda to prawie każdy Polak. A jest inaczej. Kiedyś na forum byli ludzie którzy sporo wiedzieli o strategii DUKów i przepowiadali kolejne promocje. Dziś jest cichutko w tej kwestii. A każdy konsul zaczyna rozmowę od tego, że rozmowa jest objęta tajemnicą handlową...

 

@pitter_ jak się mieszka w mieście jest wiele możliwości co do telewizji.Niestety wiele osiedli powstaje na obrzeżach miast i tam niema opcji na "kabel"

Ja mam "nc+" i "neostradę" i razem za to będzie jakieś 170 pln.Może gdybym miał taką możliwość wybrałbym np: "vectrę" lub "upc"...

Niestety jestem skazany na "nc+" :wink:

Rozumiem, ale tak myśląc realizujemy właśnie plan NC+. Jeśli dostaniesz Extra C+ za 69,90 bez HBO w Polsacie dostaniesz lepszą ofertę z HBO a sport na neostradzie. Ja tak to pojmuję. Ale mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...