Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Zasugerował że już dzwonić nie będą tylko jak bym się jednak zdecydował to żebym sam do nich dzwonił" Widzę ,że to co powie konsultant ,to łykasz ...., Oni zawsze tak mówią ,a do mnie dzwonią codzienne ,nr 22 czy 12

 

Obecnie

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

Comfort+

Hbo 7m/8m wyłączone

płace teraz 59,90

 

Umowa do końca sierpnia , Na początku propozycja Extra + 6 c+ 12 m Cinemax, 6 m HBO ,Pace ,2 Karty MR , za 59,90 zł,lub 2 x Pace 69,90 zł, teraz to samo za 69,90 zł lub 79,90 zł. Najlepsze jest to ,że konsultant jak dzwoni to nie ma podane co będzie miał za klienta, tylko dopiero po połączeniu wyskakują moje dane, czyli DUK dzwonie standardowo, normalnie jestem w danej bazie i komputer dzwoni do każdego ...,

 

Rozmowę obecnie zaczynam od dzień dobry mój kochany operatorze, dzwonicie aby zaoferować mi pełną paczkę c+ a nie jakieś tam 6 kanałów , pełne paczkę hbo na cała umowę , extra + pace i MR Cinemax za 59,90 zł , takkk :), bo jeśli liczycie ,że przedłużę umowę na innych warunkach to chyba żartujecie , oczywiście gadka ,że już takich ofert nie ma, ok , czyli ja jestem gorszym klientem, bo wiem ,że takie były i sam takiej oczekuje , ok dziękuje za rozmowę ....., ta cisza w słuchawce jest bezcenna , dlatego proszę Was nie gódźcie się na golasy za 69,90 zł ,tu nie o to chodzi, aby przedłużyć i mieć spokój ,bo operator przy pierwszej lepszej okazji dowali podwyżkę następną... , Jeśli dawali oferty przed 11 majem , to ja na taką są ofertę też liczę, a gadka ,że jej już nie ma takiej oferty to dodaje im , czyli ja ja jestem tym gorszym klientem ,tym co zaproponować najlepiej słabszą ofertę,

 

Jestem w nc+ od zawsze ,początek cyfry , wcześniej jeszcze dodatkowo sam pakiet c+ , ale to co oni teraz wyprawiają to jest świństwo, dlatego czekam do 31 sierpnia ,albo żegnam się z tym operatorem, płacić tylko co raz więcej a ,programowo coraz gorzej, a na koniec szczerze to lepsze filmy leca na tcm mgm czy nawet polsat film , niż kanały premium ,gdzie jeden film w miesiącu leci po 20 x .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem w stanie zrozumieć wzrost cen-bo to każdy może lub nie według siebie oceniać ale dziwi mnie podejście konsultantów- czyżby to jakaś nowa strategia nc+ ?

Tak wygonić jak najwięcej klientów do Solorza chyba teraz łamaniec żeby odpowiadał temu co dawali za cirka 53 zł potrzeba 80-90 zł i to z uboższym sportem bo ligi wypadają im przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Po 8 latach z nka czas sie rozstac. Ktos zrezygnował już i znalazł cos lepszego?

 

Z n-ki zrezygnowałeś w dniu kiedy aneksowałeś do nc. Zapomnij już o n. Teraz Twój wcześniejszy operator zaczął kosić wszystkich. Zapomnij też o półdarmowej tv. Zostało Ci DVB-T może jak masz możliwość kabel lub żadna konkurencja CP. Nie żal się, tylko odejdź z podniesioną głową. Ludzie z ITI czytajacy to forum i tak mają gdzieś te anonimowe wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ktos zrezygnował już i znalazł cos lepszego?

 

Umowa do końca lipca , wypowiedzenie zarejestrowane jeszcze w czerwcu. Telefonów nie odbieram.

obecnie:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

EXTRA+,Multi+,Najem ultraBOX+,Premium Sport &Film,,MULTIROOM STANDARD,CANAL+ VOD - 64,90 przez całą umowę 15-m-cy. Miałem jeszcze HBO - 12 mcy.

 

Czy znalazłem coś lepszego?, Nie, chyba dojrzałem już do tego, aby więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

Zobaczę co mi zaproponują na koniec miesiąca. W końcu chyba może istnieć życie bez NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z „n”-ką od 2010, miałem umowę do końca lipca, wcześniej: C+x6, HBOx3 , Comfort + Extra + Multi + w łamańcu za 53,27, wypowiedzenie wysłane.

Wczoraj telefon z DUK (chyba po raz 4 w ciągu 1,5 miesiąca), oferta: extra +, z C+6 za 69,90 czyli ostatnio standard (powiedziała, że lepszych ofert już nie będzie – tych po 59,90), ja jednak zrezygnowałem i wziąłem sam pakiet Extra + za 44,90 do tego pani dodała mi HBO na 6m. Po 6m HBO ma się samo dezaktywować. I spokój na 15m.

 

Drogo za sam Extra+ , ja płacę tyle samo ale za więcej kanałów na całą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja powiem tak. Jeśli NC+ chciało być sprytne i da na złamanie klientów na koniec lipca oferty z początku lipca w cenie 59,90 6C+ i HBO na 6 m-cy i i tak nie wezmę. To jest szantaż klientów którzy latami budowali markę firmy. Jeśli myślą, że najpierw oferta droższa od poprzedniej później jeszcze droższa po to by wrócić do poprzedniej to jest manipulacja i nic więcej. C+ nie jest dzisiaj tyle wart ile przed rokiem. Obietnica 1000 premier to kłamstwo!!!! C+ seriale i discavery to klapa. A słabe VOD przy tych kanałach oraz jego brak bez nich to już totalne dno. Ja odchodzę i nie żałuję. Bez łaski. Myślę że KRRiT znów powinna się zająć spółką. Wybór między N a Cyfrą+ i CP dawał możliwości dla klienta. Teraz już nie daje. Po każdej rozmowie z konsulem czuję się upokorzony jako klient. Jak żebrak. Po co mi to?? Jeśli dostanę ofertę choćby taką jaką mam zastanowię się. W końcu podwyżki płacy nie mam od wielu lat. Więc dlaczego miałbym płacić więcej i to za okrojoną ofertę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem kolejny telefon z numeru 22 4695590 w sprawie nowej umowy. Oferta to Superpremium z MR + 2xPace za 94,90 na 12 miesięcy. Jeszcze dwa dni temu nie było mowy, aby zejść poniżej 99,90. Tak więc poczekamy jeszcze trochę i może dociągniemy, do obecnej kwoty 79,90. Póki co, wypowiedzenie jeszcze nie zostało wysłane.

 

Czy to była ofert z 8xC+, czy z 6xC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Po 8 latach z nka czas sie rozstac. Ktos zrezygnował już i znalazł cos lepszego?

 

Z n-ki zrezygnowałeś w dniu kiedy aneksowałeś do nc. Zapomnij już o n. Teraz Twój wcześniejszy operator zaczął kosić wszystkich. Zapomnij też o półdarmowej tv. Zostało Ci DVB-T może jak masz możliwość kabel lub żadna konkurencja CP. Nie żal się, tylko odejdź z podniesioną głową. Ludzie z ITI czytajacy to forum i tak mają gdzieś te anonimowe wpisy.

to po co czytają bez sensu ten wywód po to jest forum by dyskutować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawe, ze jesteście małym procentem osób które na oferty sie nie godzą? :D Wasze nie! bo chce mieć pełny pakiet za 20 zł nie sprawi, ze nagle zaczna dawac nowe oferty ;)

To po co czytasz te posty???? To że Ty tego nie rozumiesz nie znaczy że inni tego nie rozumieją. A dzięki temu forum i narzekaniu rok temu duża część naszej grupy dostała dobre warunki na przedłużeniu. Ty pewnie również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawe, ze jesteście małym procentem osób które na oferty sie nie godzą? :D Wasze nie! bo chce mieć pełny pakiet za 20 zł nie sprawi, ze nagle zaczna dawac nowe oferty ;)

 

Nie doceniasz abonentów i masz kiepska pamięć tak samo jak partacze / ignoranci z nc+, którzy znów próbują wcisnąć kit = mniej wartościowy produkt za większą kasę!

 

Przypomnij sobie jak "mały procent" abonentów postawił się arogantom z n/c+ zaraz po starcie "nowej" platformy nc+! To była jedna wielka klapa i blamaż w wykonaniu nc+!

Ilu stracili abonentów w jednej chwili? A ilu abo na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawe, ze jesteście małym procentem osób które na oferty sie nie godzą? :D Wasze nie! bo chce mieć pełny pakiet za 20 zł nie sprawi, ze nagle zaczna dawac nowe oferty ;)

 

Nie doceniasz abonentów i masz kiepska pamięć tak samo jak partacze / ignoranci z nc+, którzy znów próbują wcisnąć kit = mniej wartościowy produkt za większą kasę!

 

Przypomnij sobie jak "mały procent" abonentów postawił się arogantom z n/c+ zaraz po starcie "nowej" platformy nc+! To była jedna wielka klapa i blamaż w wykonaniu nc+!

Ilu stracili abonentów w jednej chwili? A ilu abo na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy?

dokładnie tak i w dodatku przegrali z kretesem wycofując się z mega "atrakcyjnych propozycji " :jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umniejszam wkłądu tego forum w wywalczenie najniższej możliwej oferty. Sam z tego korzystałem i uważam, ze to miejsce to skarb. Uważam jednak, że jesli jakas mała grupa ludzi nie zgodzi się na oferty to nie spowoduje, że nc+ automatycznie obniży swoje wymagania. Oczywiscie, przy wiekszej liczbie taka sytuacja może miec miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jak to jest z sytuacja, kiedy nie przedłużyłbym umowy (koniec lipca) i powiedzmy dzwonię np 3 sierpnia czy później i pytam co z dekoderem i wtedy albo zaproponują mi coś fajnego albo ja jednak stwierdzę, że wolałbym nie zrywać z nimi...czy wtedy proces przedłużenia umowy wygląda normalnie jak przy przedłuzeniu przed wygaśnięciem czy już z automatu jestem traktowany jako nowy klient i muszę brać to co na stronie...? i zdać deka i potem znowu wziąć nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umniejszam wkłądu tego forum w wywalczenie najniższej możliwej oferty. Sam z tego korzystałem i uważam, ze to miejsce to skarb. Uważam jednak, że jesli jakas mała grupa ludzi nie zgodzi się na oferty to nie spowoduje, że nc+ automatycznie obniży swoje wymagania. Oczywiscie, przy wiekszej liczbie taka sytuacja może miec miejsce.

Ale skąd wiesz jakiej wielkości jest aktualnie narzekajaca grupa??? Sądząc po poście kompletnie nie masz pojęcia. A prawda jest że teraz przedłuża bardzo dużą grupa. Dokładnie ta co jako pierwsza wchodzila do nc. Poza tym skoro myślisz że tylko wieksza akcja ma szansę to dolacz a nie krytykuj. Ale przepraszam. Ty nie musisz bo masz umowę przedłużona, prawda??? I tak sie nie przyznasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, kolejne 2 rozmowy i to samo, extra + i 6 c+ pace ,2 karty mr , pytam gdzie się podziało hbo na 6m,gdzie cinemax na 12 m, gdzie oferta za 59,90 zł, a on że nie ma ,teraz to kosztuje 69,90 zł bez hbo bez cinemaxa ,spytałem po to mi dzwonią 4 razy dziennie, 2 x nr 22, 2 x nr 12, kazałem wykreślić mój nr z bazy, bez łaski zadzwonię na koniec umowy 31 sierpnia ,Jak nie będzie oferty to nie , nie będę płacił 60,70,80 zł za okroje c+ ,

Rozwala mnie ich pytanie , co jak zrezygnuje,co będę oglądać , jakaś konkurencje wybiorę....aż ciśnienie mi to dźwiga ,ale zawszę spokojnie odpowiadam będę patrzył na żonę :)

 

Do drex1 Kaucje dostałem jak rezygnowałem tego c+ i przechodziłem do cyfry, wtedy rachunki były pomniejszone nie pamiętam coś koło 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...