Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem kolejną rozmowę z konsultantem w kontekście nowej umowy. Po raz kolejny musiałem odmówić. Tym razem propozycja standardowa jak u większości mianowicie

6 x Canal+, pakiet Extra oraz HBO na 6 msc w cenie 69.90 zł. Szału nie ma... Chciałbym zejść do 59.90 to samo uwzględniłem w rozmowie z konsultantem na co on " te oferty już były" :/

Mam do Was pytanie drodzy forumowicze :) Czego mogę jeszcze żądać w cenie 59,90, może mi się uda ich namówić. Kto nie próbuje ten nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 x Canal + jest bez Canal+ seriale oraz Canal+ Discovery

To na prawdę możliwe? Sami Ci to zaproponowali? Super by mi to pasowało, ale jakby to wyglądało na umowie, skoro oni tam umieszczają jedynie nazwy pakietów bez wymienionych w nich kanałów? Dołączony jakiś aneks "bez kanałów: Canal+Seriale, Canal+Discovery"?

 

TurboBOX+500GB Comfort +Extra +Multi + 8xCanal+Premium + Canal+Vod + 3xHBO + RedlightHD + nc+GO TV =Na całą umowę=Stała Cena 44,90zł=Koniec Umowy 31.03.2016r
:shock::shock::shock: 45zł za ofertę w cenię 150-160zł?! :shock::shock::shock:

I co w tym dziwnego? Takie oferty były przed 11 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TurboBOX+500GB Comfort +Extra +Multi + 8xCanal+Premium + Canal+Vod + 3xHBO + RedlightHD + nc+GO TV =Na całą umowę=Stała Cena 44,90zł=Koniec Umowy 31.03.2016r
:shock::shock::shock: 45zł za ofertę w cenię 150-160zł?! :shock::shock::shock:
I co w tym dziwnego? Takie oferty były przed 11 maja.
Dziwne, bo nc+ na takie ofercie zarabia parę razy więcej. Nieopłacalne z ich strony.

A co się stało 11 maja? W moim przypadku co najmniej 2 lata nikt nie oferował nam atrakcyjnej promocji, a negocjacje niewiele zmieniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wstępnie wynegocjowaną umowę, która czeka za moją akceptację....co ciekawe jest to monitorowane przez NC+...i miałem telefon dlaczego jeszcze nie zaakceptowałem.....a mam przecież 7 dni

Mógłbyś przedstawić warunki tej umowy? Co masz obecnie?

Mam do zaakceptowania to - pisałem wcześniej...

Umowa do sierpnia, wypowiedzenie wysłane - dzisiaj telefon z DUK i propozycja wstępnie zatwierdzona (tj. przesłana na e-maila i jeszcze nie kliknięta) - Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów Miałem do wyboru na 12m lub 24m. HBO na cały okres się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do was.

Na koniec miesiąca kończy się jedna z umów i chciałbym przedłużyć.

Interesuje nas dawne WPT (uj wie jak teraz to się nazywa) i wszystkie C+. Ile za taki pakiet przy przedłużeniu trzeba zapłacić?

Do tej pory mieliśmy odpowiednik tego WPT za chyba 49 zł o ile pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzed chwili:

 

1. Comfort+6C+MR Standard+Pace - 69,90 zł - na okres 12 m

2. Extra+6C+MR Standard+Pace - 74,90 zł - na okres 12 m

3. Comfort+MR Standard+Pace - 24,90 zł - na okres 15m

4. Extra+MR Standard+Pace - 44,90 zł - na okres 15m

 

Dodatkowo wpadłem w polemikę z konsulem dotyczącą praw sportowych Eleven - zostało mi to przedstawione jako oferta widmo nowego gracza na rynku. Oni twierdzą, że nie ma tego kanału w platformach (i kupno praw przez Eleven nie jest nigdzie potwierdzone tylko to jakieś ploty w necie), a ja mu tłumacze, że kanał mnie mało obchodzi bo ważne jest to, że C+ nie wykupił tych praw. I w tym momencie nie mam żadnej pewności, że oferta programowa w C+ się polepszy.

 

Okazało się nagle, że albo ja źle zrozumiałem albo zostałem źle poinformowany i za 69,90 to mogę mieć Comfort+, a nie Extra+.

Absolutnie nie ma się co kopać z koniem nie chcą moich 59zł tylko proponują 74,90 to nie będę wcale wypychał im sakiewki.

Poruszyłem temat kwot jakie ostatnie latały, na co konsul tłumaczył się okresami promocyjnymi, teraz już takich ofert nie ma. Na co powiedziałem, że sytuacja rynkowa nie zmieniała się diametralnie z punktu widzenia programowego na plus, co tym bardziej jest niezrozumiałe w ich ofercie cenowej w tym momencie. Na co uparcie konsul, próbował mi wmówić, że to był okres promocyjny i nie mogę obecnych cen odnosić do tego co było kiedyś (całkiem niedawno bo w maju).

 

Na koniec rozmowy zostałem zapytany czy mają dzwonić, czy sam zadzwonię. Powiedziałem, że będę chciał to się odezwę, nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy Comfort+ opcję 6x C+ wyceniają na 45 zł, przy Extra+ na 30 zł.. sporo. Ciekawe czy inni też "źle zrozumieli" i proponowano im za 69,90 zł tak naprawdę Comfort+6C+. Na forum ncplus inni wcześniej też pisali, że Extra+6C+ jest teraz za 74,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia:

1. Na start ostrzegają, że ma się 14 dni na zwrot sprzętu. Taki chwyt psychologiczny. Straszyć to my ale nie nas.

2. "Konsultanci" to jakieś dzieciaki bez możliwości decyzyjnej. Zawsze po mojej propozycji konsultowali się z szefem (dlatego nazwa "konsultanci" chyba). Trwało to dość długo, jakby chcieli sprawdzić czy mi zależy. Z wrodzonej uprzejmości tylko nie rzuciłem słuchawką. To też chwyt jakiś.

3. Różne "promocje", mieszanie pakietami i obniżki to kompletna schiza. Zawsze wyjdzie w okolicy 140 zł za full. Ktoś sobie ubzdurał, że te 8 C+ to miód, cud i orzeszki. Latem i w dobie internetu...Cóż z tego, że płaciłem ponad 100 zł jak teraz raz na tydzień telewizor się włącza.

 

P.S. Sprzęt spakowany. Od kilku tygodni ćwiczę DVB-t i to aż za dużo. Nawet dzieci nie włączają TiVi. 22 kanały na jednego człowieka. LM zaczyna się chyba w połowie września. Ciekawe co zrobią z taką ilością oddanego sprzętu bo utylizacja droga jest. Pozdrawiam z wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon dalej to samo 69 zł za 6c+ extra plus 6 miesięcy Hbo. Ponoć od sierpnia będzie 74.99 zł za to samo teraz place za to 64zł łamaniec. Chyba trzeba spakować sprzęt oddać i albo naziemna albo Zygmunt pakiet do 40 zł i starczy. Ile jest tych ważnych meczów w sezonie z 4 lig co zostały już tylko w nc +? 15 na sezon wszystkich razem to na necie się obejrzy i tyle. Nie chcą to trudno tv to nic ważnego w życiu takie moje zdanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak was czytam to cieszę sie z moich 58zl za ekstra z c+(8).wydaje mi sie ze chcą z zrobić produkt ekskluzywny czyli taki nie za 50zl tylko wyższy by nie każdy mial. Wspolczuje wam ale czym więcej będziecie u konkurencji a słupki to im pokaza to może pójdą po rozum do głowy i stwierdza ze to droga w ślepa uliczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam takiego komfortu jak niektórzy z Was w postaci kablówki. Skazany jestem na usługi satelitarne więc albo NC+ albo CP....

A w necie sam sobie oglądaj pakiety NC - bzdury.

 

Koleś grzeczniej co, napisałem tylko ,że nc nic nie robi ,że ludzie udostępniają nc na necie a Ty mnie atakujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam takiego komfortu jak niektórzy z Was w postaci kablówki. Skazany jestem na usługi satelitarne więc albo NC+ albo CP....

A w necie sam sobie oglądaj pakiety NC - bzdury.

 

Koleś grzeczniej co, napisałem tylko ,że nc nic nie robi ,że ludzie udostępniają nc na necie a Ty mnie atakujesz

 

Nie atakuję Cię, tylko Zygmunta się czepiałeś. A wcale nie jest taki gorszy od NC+ . Zależy kto co ogląda i ile. Z tego co widzę, z powodzeniem oferta CP w cenie ok. 40zł

by mi odpowiadała, więc nie będę robił z siebie dziada przy kolejnych negocjacjach z NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja ich to ekstra z canalplus 6 za 74,90 lub 8 za 79,90 zł plus jakiś gratis opcje pojedyncze history ub sundance na 12 m za 0 zł lub opcja cinemax za 0 zł na 12 m.

Argumentowała to konsultantka tym,że wcześniejsze rozdawanie opcji canalplus i innych wpłynęło na braki w ofercie programowej canalplus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 124,90 miesięcznie za pełen pakiet CANAL+, HBO i Cinemaxów w HD + opcja MULTIROOM. W niedługim czasie kończy mi się umowa. Na 100% rezygnuje z HBO i Cinemaxów (totalne rozczarowanie). Interesuje mnie natomiast 6xCANAL+ (koniecznie z kanałem premium oraz dwoma sportowymi), oba Eurosporty oraz nSport, do tego opcja MULTIROOM zostaje. Jest szansa wynegocjować 59,90 miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...