Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Połowa miesiąca to kupa czasu, miałem na siebie już kilkadziesiąt umów w nc+ (n, cyfra+) i zawsze przedłużałem w ostatnich 3 dniach... raz tylko zadzwonił gość miesiąc wcześniej, nie nawijał skryptu tylko wyczuł przez telefon o co chodzi że to szkoda czasu i od razu dał to co wtedy chciałem i było do dostania. Ale poza tą jedną sytuacją zawsze na koniec miesiąca, ostatnio miałem już podpisaną umowę z kablówką na internet i tv (przezornie na odległość) a Ci się uparli na 59zł, ostatniego dnia dzwonią i dają co mam za 49zł i HBO na 6 mies., mówię że na całą umowę może to biorę, ale widze typ nie da rady... to poprosiłem o nieaktywowanie nawet na 6 mies. żeby nie zapomnieć o wyłączeniu i deal. Kablówkę wypowiedziałem bo mogłem przez 10 dni i wziąłem u nich tylko net :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem takiego samego smsa.

A raptem godzinę wcześniej dzwonili z działu utrzymania klienta i zaproponowali mi pakiet Extra+ 6x C+ i multiroom (2 karty) w cenie 79 zł :shock:

Wcześniej kilka razy na tydzień przez ostatnie 2 tygodnie proponowali ten pakiet za 69 zł, ale ponoć nie ma już dla mnie tamtej oferty

Obecnie mam w łamańcu za 69 zł takie coś (umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane):

EXTRA+

Multi+

Premium Sport &Film

HBO

HBO GO HB ITI

History HD

netVOD+ konto podstawowe

Najem BOX+

MULTIROOM STANDARD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sms o treści: "Happy Hour w nc+! Przedłuż dziś umowę między 14 a 21 a otrzymasz gwarantowany prezent. Zadzwoń 12284787*" Miał ktoś coś takiego?? Dziś kończy się promocja dla nowych klientów. Może coś się zmienia od jutra??

 

Tak, dostaniesz kubek. Kończy się promocja? A gdzie ona jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitter_

 

a co, myślisz, że do tej pory udało się zwerbować tylko 3 nowych klientów?

 

Czy komuś proponowali mniej niż 6 C+?

Szczerze to mnie nie interesuje ani 8 ani 6 w sumie mógłbym wziąć 2 (zwykły i Film reszta mnie nie interesuje) ale też bez parcia, bo ostatnio nic na tych kanałach nie ma do oglądania...

Może z 2x C+ byłoby taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że max trzech... Oferta bardziej zakrecona niż w polsacie. Umowa na 24 a cena tylko do grudnia obniżona. Kto to weźmie??? I to z okazji 20 lat canal plusa w PL. Co do podziału C+ na np tylko dwa w abonamencie to już to raz było. Silver gold i platinum. Kompletnie sie nie przyjęło. I nie przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie czasy się zrobiły. Miałem Extra+, HBO, C+ za średnio 58-59zł. Zadzwoniłem w odpowiedzi na Happy Hour, teraz mam nową umowę na Extra +, HBO i HBO GO za 69,9zł. Niby to samo facet proponował mi 2 tygodnie temu 10zł taniej, ale w ostatnich dniach dzwonili sami źli policjanci z wyższymi cenami. Pierwsza podwyżka od lat :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo miałem taką propozycję: umowa na 24 miesiące, pierwsze 9 miechów 50zł, później 3 miechy 75zł i ostatnie 12 miesięcy 104 zł (bez groszy piszę, nie pamiętam :]) Średnia wychodzi 80zł, do tej pory za to samo płaciłem 85zł. Czy przez to, że ostatnie rachunki byłyby po 104zł przy kolejnym przedłużaniu umowy miałoby to jakieś znaczenie? Na zasadzie "płacił Pan ostatnio 104zł to damy upuścik 10zł i będzie Pan zadowolony? :]".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo miałem taką propozycję: umowa na 24 miesiące, pierwsze 9 miechów 50zł, później 3 miechy 75zł i ostatnie 12 miesięcy 104 zł (bez groszy piszę, nie pamiętam :]) Średnia wychodzi 80zł, do tej pory za to samo płaciłem 85zł. Czy przez to, że ostatnie rachunki byłyby po 104zł przy kolejnym przedłużaniu umowy miałoby to jakieś znaczenie? Na zasadzie "płacił Pan ostatnio 104zł to damy upuścik 10zł i będzie Pan zadowolony? :]".

 

Z tego co widać po postach- tak, liczy się wysokość ostatniego abonamentu, nie średnia.

Ps. co wchodzi w skład oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo miałem taką propozycję: umowa na 24 miesiące, pierwsze 9 miechów 50zł, później 3 miechy 75zł i ostatnie 12 miesięcy 104 zł (bez groszy piszę, nie pamiętam :]) Średnia wychodzi 80zł, do tej pory za to samo płaciłem 85zł. Czy przez to, że ostatnie rachunki byłyby po 104zł przy kolejnym przedłużaniu umowy miałoby to jakieś znaczenie? Na zasadzie "płacił Pan ostatnio 104zł to damy upuścik 10zł i będzie Pan zadowolony? :]".

 

Z tego co widać po postach- tak, liczy się wysokość ostatniego abonamentu, nie średnia.

Ps. co wchodzi w skład oferty?

 

 

A jakoś tak to szło:

COMFORT+

EXTRA+

Multi+

HBO

Premium Sport &Film - 8 x C+

CANAL+ VOD

MULTIROOM STANDARD - 2 karty po cyfrze

NAJEM PVR - 2x Pace

Do tego FILMBOXy ale tylko na 9 miechów, później chyba 15zł ale tego już w łamańcu nie uwzględniam, wiadomo po 9 miechach - rezygnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo miałem taką propozycję: umowa na 24 miesiące, pierwsze 9 miechów 50zł, później 3 miechy 75zł i ostatnie 12 miesięcy 104 zł (bez groszy piszę, nie pamiętam :]) Średnia wychodzi 80zł, do tej pory za to samo płaciłem 85zł. Czy przez to, że ostatnie rachunki byłyby po 104zł przy kolejnym przedłużaniu umowy miałoby to jakieś znaczenie? Na zasadzie "płacił Pan ostatnio 104zł to damy upuścik 10zł i będzie Pan zadowolony? :]".

 

Z tego co widać po postach- tak, liczy się wysokość ostatniego abonamentu, nie średnia.

Ps. co wchodzi w skład oferty?

 

 

A jakoś tak to szło:

COMFORT+

EXTRA+

Multi+

HBO

Premium Sport &Film - 8 x C+

CANAL+ VOD

MULTIROOM STANDARD - 2 karty po cyfrze

NAJEM PVR - 2x Pace

Do tego FILMBOXy ale tylko na 9 miechów, później chyba 15zł ale tego już w łamańcu nie uwzględniam, wiadomo po 9 miechach - rezygnacja.

 

Średnia jak za taki pakiet raczej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Najpierw opiszę to co obecnie posiadam, jest to: Comfort+; Premium Sport & Film; Extra+; Multi+; (HBO miałem 9 miesięcy gratis)- 5 miesięcy za darmo, 10 miesięcy za 79.90 - średnio 53,26zł miesięcznie. Wypowiedzenie wysłałem początkiem czerwca - wcześniej nie miałem żadnych telefonów. Dzwoniłem potem dwa razy aby potwierdzić wypowiedzenie i dostawałem oferty na to samo co mam w wysokości 59zł i 69zł miesięcznie (drosza opcja to ta z 8xCanal+). Dzisiaj, ze względu na "HappyHour" sam zadzwoniłem, aby posłuchać co mają ciekawego. Niestety to samo. Czytałem wasze ostatnie wiadomości i widzę, że teraz ciężko ugrać dobre warunki. Jaką cenę mogę maksymalnie ugrać wg Was? Dodam, że interesuje mnie głównie sport, także 8xCanal+ nie potrzebuję.

Jako ciekawostkę muszę dodać, iż telefonów nie miałem bo mieli zaznaczone w systemie, że abonent nie życzy sobie telefonów z ofertami. Ciekawe skąd to wzięli, nic takiego nie zastrzegałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę muszę dodać, iż telefonów nie miałem bo mieli zaznaczone w systemie, że abonent nie życzy sobie telefonów z ofertami. Ciekawe skąd to wzięli, nic takiego nie zastrzegałem ;)

Jako ciekawostkę ja natomiast dodam, że po 5 latach w CP takich klientów jak "Ty" miałem bardzo dużo, tzn. ja zaznaczałem im tylko zgody wymagane i dobre dla nich (m.in. kontakt telefoniczny z ofertą - chyba że babcia 80 lat to nie) ale oni brali i widzieli cos na TAK, więc [beep] do kosza i ma być wszystko co się da na NIE - nie czytali, ale dla zasady więc OK. Potem wpadali ze z[beep]iem, ze nic telefonicznie załatwić nie mogą, a sasiad dostał super ofertę... DLACZEGO? :D

 

---

tak jak mówiłem oferta za 59zł jest tylko jak ktos da to w pier... ale jakis świerzak albo ktoś na wypowiedzeniu co mu już to lata może dać - tylko teraz to są golasy i miesiąc temu tego nie chcieliście(my)... ja za 59zł wezmę ale z multiroomem i mydelniczką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaczęli stawiać na to tzw. ARPU, które jakby nie patrzeć wciąż minimalnie, ale wzrasta. Warto też dodać, że większość lipcowych i sierpniowych abonentów to ci, którzy przedłużali umowy na początku nc+, a była to spora grupa. Według mnie wszystko zależy od tego jaka część z nich zdecyduje się na te oferty za 69,90zł lub więcej. Tylko słaba liczba przedłużeń może spowodować powrót oferty za 59,90zł. Mamy jednak dopiero połowę miesiąca, więc jeszcze wszystko się może zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziabolek7 strasznie ciężko się czyta Twoje posty :|

Trochę myślowo skracam, ale zawsze tak miałem i nikt się nie skarżył :) Interpunkcje zachowuję, a o ortografie dba przeglądarka... wybaczcie to tak przy okazji coś tu klepnę, akurat siedzę bo umowa jest na wykończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Najpierw opiszę to co obecnie posiadam, jest to: Comfort+; Premium Sport & Film; Extra+; Multi+; (HBO miałem 9 miesięcy gratis)- 5 miesięcy za darmo, 10 miesięcy za 79.90 - średnio 53,26zł miesięcznie. Wypowiedzenie wysłałem początkiem czerwca - wcześniej nie miałem żadnych telefonów. Dzwoniłem potem dwa razy aby potwierdzić wypowiedzenie i dostawałem oferty na to samo co mam w wysokości 59zł i 69zł miesięcznie (drosza opcja to ta z 8xCanal+). Dzisiaj, ze względu na "HappyHour" sam zadzwoniłem, aby posłuchać co mają ciekawego. Niestety to samo. Czytałem wasze ostatnie wiadomości i widzę, że teraz ciężko ugrać dobre warunki. Jaką cenę mogę maksymalnie ugrać wg Was? Dodam, że interesuje mnie głównie sport, także 8xCanal+ nie potrzebuję.

Jako ciekawostkę muszę dodać, iż telefonów nie miałem bo mieli zaznaczone w systemie, że abonent nie życzy sobie telefonów z ofertami. Ciekawe skąd to wzięli, nic takiego nie zastrzegałem ;)

 

Dzisiaj jeszcze raz miałem telefon i jednak się pomyliłem... taka sama oferta jest w cenie 69zł lub 79zł (8xCanal+). Normalnie masakra...

Czyli ile mogę ugrać w tej chwili najmniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...