Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi 1.07, proponowali za 59,90, Extra, C6 History, HBO 6msc, Cinemac 12 msc, wczoraj telefon, że już tych ofert nie ma i to samo za 69,99. Natomiast na forum ncplus, są wpisy, że takie oferty za 59,90 cały czas są, (wpisy w dziś i wczoraj ). Chyba pożegnam nc plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż do mnie po 11 maja już nie zadzwonili z ofertą, więc z końcem czerwca moja umowa wygasła. Od tygodnia lecę na TVP Info i BBC World z satelity i w sumie jest ok:) A na naziemnej to już w ogóle będzie git i mnogość kanałów.

 

Z tego co widać nc+ postanowiło przetestować abonentów i wyszło na to, że większość bez tv nie da rady i przedłużają umowy po wyższych cenach, więc ci próbują podnosić ceny dalej aż napotkają punkt oporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż do mnie po 11 maja już nie zadzwonili z ofertą, więc z końcem czerwca moja umowa wygasła. Od tygodnia lecę na TVP Info i BBC World z satelity i w sumie jest ok:) A na naziemnej to już w ogóle będzie git i mnogość kanałów.

 

Z tego co widać nc+ postanowiło przetestować abonentów i wyszło na to, że większość bez tv nie da rady i przedłużają umowy po wyższych cenach

 

Do tego Canal+ 5 nie 6. Dojrzałem do decyzji czekam na start za 9.9 zł. Jak nie to naziemna ewentualnie Zygmunt, ale bez napinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jednego ze sklepów internetowch:

 

Karta C+ z pakietem Extra+ z Canal+

(dawny Platinum HD)

 

na 5 lub 12 miesięcy

 

Karta kodowa Cyfra+ z pakietem Extra+ z Canal+(8)

za jedyne 299 zł na 5 miesięcy !!!

lub 599 zł na 12 miesięcy !!!

 

Karta jest ważna przez okres 5 lub 12 miesięcy od daty wysyłki. Można ją używać w dowolnym dekoderze lub module CI, akceptującym karty kodowe systemu Seca Mediaguard.

 

Piszę tutaj pierwszy raz i nie wiem czy mogę podać adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!dziś dzwonili do brata czy nie chce zamienić dekoder sd na hd!nie orientujecie się które dekodery hd idą na wymianę?Ja mam umowę do końca października ale jak czytam co oferują to śmiech!coraz mniej piłki a coraz drożej!ciekawe co z la liga i ciekawe ile będą wołać za ten nowy kanał eleven!pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma 6 C+ i wszystkie tematyczne (Universe+) za 49zł do końca sierpnia - wypowiedzenie wysłane już w czerwcu dzwonili wtedy i dawali to za 59zł, oczywiście pogoniłem :P

Teraz myślę na multiroomem, mam Turbacza... jakie koszty? Jakby dali multiroom w cenie tych 59zł i drugi dekoder "mydelniczke" od ADB to bym wziął z pocałowaniem ręki :)

Jednym słowem. .. zapomnij. Zwłaszcza o mydelniczce do MR Standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że te kanały eleven będą w nc+ to praktycznie pewne, pozostaje jedynie pytanie od kiedy i za ile. Co ma wspólnego podwyższenie opłat przez nc+ na swoje pakiety z wejściem eleven skoro tracą prawa na ich korzyść?

 

Naprawdę nie wiesz? Więc tłumaczę - jeżeli kanały Eleven Sports będą w nc+ to oczywiście nc+ będzie musiała za te kanały zapłacić. I żeby to odrobić, podnoszą ceny pakietów. Czas pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Odrzucajcie takie śmieszne oferty to zmiękną. 5 kanałów C+, w tym 2 sportowe z uszczuploną ofertą + Extra nie są warte więcej niż 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że te kanały eleven będą w nc+ to praktycznie pewne, pozostaje jedynie pytanie od kiedy i za ile. Co ma wspólnego podwyższenie opłat przez nc+ na swoje pakiety z wejściem eleven skoro tracą prawa na ich korzyść?

 

Naprawdę nie wiesz? Więc tłumaczę - jeżeli kanały Eleven Sports będą w nc+ to oczywiście nc+ będzie musiała za te kanały zapłacić. I żeby to odrobić, podnoszą ceny pakietów. Czas pokaże...

Najpierw za pakiet okrojony a potem za Eleven dodatkową kaskę krzykną i sie zrobi powiedzmy 59 lub 79 plus 20 za Eleven a wcześniej były łamańce po 53 żł :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR702N za 49zł może kupić każdy klient nc+ czy tylko wybrani ?

 

każdy użytkownik nc+ którego dekoder umożliwia podłączenie pod internet - jeden router TP Link na jeden dekoder

Ale NC + ponownie się szarpnelo. Takie same TP linki w CP abonent otrzymywał za 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis kolejny telefon(mam Universe+ z canalami wszystkimi) za 49zl i dzis juz nie 59,90 tylko 69,90zl myslalem,ze spadne z krzesła po tej ofercie.Oczywiscie mowa tu o Extra+ Canal+ 6.

Wypowiedzenie wyslane 26.06 powiedzieli mi ze nie zatwierdzone w systemie u nich jeszcze(dostalem juz poczta żóą zwrotke potwierdzenia odbioru) jak dlugo sie czeka na zatwierdzenie.Umowa do konca sierpnia.Czy droga mailowa mozna sie z nimi jakos skontaktowac?Jakos w tym roku powariowali z tymi ofertami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się na razie stresować, też mam umowę do końca sierpnia. Do tego czasu oferty powinny się zmienić, muszą jakoś zachęcić do przedłużania po tym jak stracili ligę francuską i włoską, a nadal nie wiadomo co z NBA, hiszpańską i LE. Możesz na stronie wysłać do nich zapytanie, ale czy nie dostałeś przypadkiem sms aby pilnie do nich zadzwonić w sprawie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...