Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie posiadam obecnie kartęCameleon seca i dzierzawie Pace PVR HD 500GB za 0zl/ miesięcznie.

 

Cciałbym wynająć wifi box+ premium ze względu na net VOD+ i Seriale+ , Prapremiery TVP i Fun VOD jako VOD z dysku.

 

Czy jest możliowść wynajmowanie dwoch dekoderów do jednej umowy ?

 

I jeśi wynamę wiibox+ premium np. na 2-3m to czy póżniej będę mogł powrócić do Pace PVR HD ?

 

na wymianę dekodera jest zgoda z okazji 20 urodzin Canal+ 30zł aktywacja i 10zł miesięcznie.

Tylko boje się ,że mogą później sparować wifibox+ premium z obecną kartą i ,że będzie pod koniec roku wymiana kart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sondowałem możliwość wymiany pace PVR HD to mogę go wymienić tylko na turboboxa, chociaż mam jeszcze trzy miesiące do złożenia wypowiedzenia. Jak sadzicie czy w okresie wakacyjnym to się zmieni i będę mógł wsiąść lepszy dekoder. Umowę mam do 31 sierpnia 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

(śmiech...) Mówiliście, że nie warto pisać uzasadnienia rezygnacji, bo i tak tego nikt nie czyta, a tu proszę - dziś pierwszy telefon z możliwością propozycji przedłużenia umowy. Kobieta, z którą przyszło mi rozmawiać powiedziała tak: "Przeczytałam Pana uzasadnienie i postanowiłam zadzwonić do Pana". Przypomnę, iż umowę mam do 30 czerwca 2015! Wypowiedzenie wysłane w listopadzie, aż strach pomyśleć co będzie pod koniec.... Zaznaczyłem tam w tym piśmie, że interesują mnie tylko umowy na 24m. Bez erotyków i innych fikołków.

 

-Comfort

-Multi

-Extra

-Canal+ Premium Film & Sport

-Canal+ VOD

-HBO

-Cinemax

-Filmbox

- H2HD na 9 miesięcy

- Sandance HD 9 miesięcy

- Adwenture 9 miesięcy.

- MediaBOX+ za 0zł

Cena: 99,90zł/ 24 miesiące

 

 

 

Dla mnie przyzwoita ta oferta, ale podziękowałem. Umówiliśmy się na rozmowę w kwietniu. Powiedziałem, że jestem gotów zgodzić się na aneks pod warunkiem kwoty 89,90zl, lub 99,90zł z całymi dodatkowymi opcjami, tymi co są tu po 9 miesięcy. Ma zadzwonić w kwietniu, a czy zadzwoni tego nie wiem - czas pokaże. Stawiam 80% w ciemno, że nie zadzwoni, ale może... było widać, że była "napalona", kiedy powiedziałem, że oferta godna uwagi. Co o niej sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko Panowie. Umowa konczy mi sie za kilka miesiecy ale juz chce sie przygotowac do negocjacji. Wypowiedzenie wysle na dniach. Nie posiadam obecnie multiroomu. Mam mediaboxa i jeśli chciałbym wynegocjowac MR w dobrej cenie to mogę tylko na nowych zasadach.? Tzn przez kabel lub wifi czy można dostac na drugi dekoder i dwie karty.? Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 miesiące kończy mi się umowa z nc+ i będę wysyłał lada dzień wypowiedzenie, bo nauczyłem się już, że tylko tak można coś wynegocjować. Proszę o info, za ile mogę dostać obojętnie jaki pakiet, tylko żeby były w nim wszystkie Canaly+, bez żadnych HBO, czy innych. Interesuje mnie też MR, który obecnie posiadam z dwoma dekoderami Pace PVR 500HD i Sagemcom DSI83. Mój pakiet to Universe+ i płacę za niego z wcześniej wspomnianym MR, dwoma dekoderami, wszystkimi Canalami+ oraz HBO 89zł. Idzie coś zbić z tej ceny? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedługo zamierzam wysłać wypowiedzenie. Obecnie posiadam

-Comfort

-Multi

-Extra

-Canal+ Premium Film & Sport

-HBO (było na 5 miesięcy gratis, później zrezygnowałem)

-dekoder nbox hdtv recorder

Średnia opłata ~ 53zł (z łamańca 0zł/5m 79zł/10m)

Przy negocjacjach chciałbym dobrać Multiroom Standard i teraz pytanie: na co mogę liczyć lub co mogę wynegocjować jeśli chodzi o MR? Z jakimi opłatami muszę się liczyć? Czy da radę przy dobieraniu MR nie ponosić za niego miesięcznej opłaty? Z pozostałych pakietów interesuje mnie tylko Comfort, Multi, Extra, 6 Canal +. HBO może być, ale nie jest też niezbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

149 lub mniej. To zależy. Ale fakt. Przejście na ten sprzęt to koniec z MR za free, natomiast nie koniec z Camelami, bo ten sprzęt działa z tymi kartami. Oczywiście, dostanie nowe karty.

 

@coalthar. Możesz spać spokojnie. Jesteś wśród tych co dostali jedne z najlepszych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że udało mi się wynegocjować w miarę dobrą ofertę

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 24,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 10 zl dlaAbonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem mediaBox+ 5 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Wychodzi 59,90 zł na 15 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...