Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chyba z miesiąc mnie tu nie było, a telefon od NC+ dzwoni... chyba założę blokadę, bo mnie ciągle system losuje - mnóstwo głuchych telefonów, a o tym co mi proponują wstyd wspominać... generalnie za to co mam chcą ok 75zł (i to chyba bez HBO!) :D

Umowy jeszcze nie wypowiedziałem - umowa do kwietnia (i tu moja prośba - poproszę na priv adres do wypowiedzenia - przeleciałam naście stron wstecz i nie zauważyłem adresu - opuszczacie się!) ;)

Mam nadzieję, że przez miesiąc nie zmieniło się nic? Generalnie chcę ugrać za to co mam niższą cenę (może być bez HBO) na jakieś 2 lata najlepiej...

 

 

szczelinaa

- szacuneczek na takie udane negocjacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dopłaty możesz w każdej chwili dobrać sagemcoma bez dysku, dekoder z dyskiem możesz dostać płacąc aktywację i do tego 5-10 zł miesięcznie, lepsze oferty na wymianę dekodera możesz dostać przy przedłużaniu umowy.

 

Jeżeli teraz mam na wynajem pace 500 za darmo i philipsa 250 za 20 zł miesięcznie mogę teraz tego drugiego oddać i dobrać za darmo tego sagemcoma ? bo za tego philipsa nie dość że place to działa tak beznadziejnie że wolę telewizji nie oglądać niż się denerwować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chyba z miesiąc mnie tu nie było, a telefon od NC+ dzwoni... chyba założę blokadę, bo mnie ciągle system losuje - mnóstwo głuchych telefonów, a o tym co mi proponują wstyd wspominać... generalnie za to co mam chcą ok 75zł (i to chyba bez HBO!) :D

Umowy jeszcze nie wypowiedziałem - umowa do kwietnia (i tu moja prośba - poproszę na priv adres do wypowiedzenia - przeleciałam naście stron wstecz i nie zauważyłem adresu - opuszczacie się!) ;)

Mam nadzieję, że przez miesiąc nie zmieniło się nic? Generalnie chcę ugrać za to co mam niższą cenę (może być bez HBO) na jakieś 2 lata najlepiej...

 

 

szczelinaa

- szacuneczek na takie udane negocjacje!

 

Czekałem do końca . umowa kończy mi się za 3 dni . Poza tym od początku założyłem sobie taką kwotę i mi się udało .Przede wszystkim trzeba być konsekwentnym

 

Wydaje Ci się? :lol2: Świetna oferta. Nie bądź taki skromny

 

Oferta zacna jestem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed chwilą podpisałem umowę na 15 m-cy.

Wszystko tak jak było za 64.90 dodali najem ultrabox+ za darmo bez opłaty aktywacyjnej, VOD+seriale+

Mam pytanko, jak wygląda ten ultrabox+ bo nie umię nigdzie znaleść?

Pozdrawiam.

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

NAJEM PVR 20zł

VOD+ SERIALE+ 30zł

Premium Sport 49zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 34,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

VOD+ Seriale+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja w sprawie kontynuacji mojego tematu co pisałem wcześniej. Kończy mi się umowa w maju . Obecny pakiet mam Comfort Extra Plus za 49 zł. 1 propozycje dali mi 59 zł odrzuciłem.

Teraz mi dali za 49 zł odrzuciłem. Walczę o cenę miedzy 29 zł a 39 zł jak mówiliście mi. I w związku z tym mam pytanie czy jest szansa by ugrać jakieś nowe dodatkowe kanały za 0 zł przez cały okres nowej umowy? Jeśli tak to jakie kanały?

 

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedziałem 29 zł tylko pomiędzy 29 a 39 zł I w związku z tym mam pytanie czy jest szansa by ugrać jakieś nowe dodatkowe kanały za 0 zł przez cały okres nowej umowy? Jeśli tak to jakie kanały?

Taaa za 29zl dadzą ci jeszcze full cyfre i hbo grats :D Ludzie zejdźcie na ziemie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shidishi16 niedawno rozmawiałem z konsultantem i jest kiepsko jeśli idzie o utrzymanie 2 kart z dekoderami, które się ma od nich bo przy przedłużeniu umowy dochodzi opłata 20zł za drugi dekoder w multiroomie mimo że wcześniej się miało wszystko za 0

A już wymiana dekoderów na np Wifi Premiumbox+ i Wifibox+ przy utrzymaniu niezależnych kart jest niemożliwa, tylko po kablu.

Ogólnie kiepska sprawa z dekoderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka pomóżcie co zrobić bo oddałem Sagemcoma DSI83 z Multiroomu w tamtym tygodniu i zostałem na samej karcie Cameleon na Multiroomie, a główny dekoder pozostał mi Pace PVR 500 GB z kartą Cameleon.

W weekend zadzwoniłem do nich bo dostałem maila, aby zadzwonić do nich ponieważ mają prezenty z okazji 20-lecia CANAL+, więc zadzwoniłem i konsultant mówił, że ciężko jest mi coś zaproponować dlatego, że posiadam dekoder Pace PVR na którym nie ma opcji typu Seriale+ itp. którą by mi mógł za darmo aktywować do 2 miesięcy. Zaproponował w końcu włączenie mi usługi nc+ GO TV wraz z nc+ GO Internet aplikacja na telefony za darmo do 2 miesięcy, a potem z automatycznym wyłączeniem tej usługi.

Zgodziłem się na aktywacje w weekend a dziś dopiero zaczęło mi to działać bo telefonowałem do nich ciągle i okazało się, że coś źle wprowadzili w system i poprawili wczoraj i od dziś zaczęło to działać dopiero ta usługa nc+ GO na smartfonie u mnie, ale mniejsza z tym bo o co innego mi chodzi.

Dodatkowo zostało mi zaproponowane otrzymanie za darmo na cały okres umowy dekodera wifiBOX+ na promocji Wymiana SD na HD, w ramach tego, iż posiadam na Multiroomie samą kartę w systemie.

Zgodziłem się nie wiem po co w sumie na to i dziś wtorek i tak szybko dekoder wifiBOX+ przyszedł, a nawet dwa dekodery wifiBOX+ ku mojemu zaskoczeniu i nie wiem co zrobić w tym przypadku doradźcie proszę bo przez mam dekoder Pace PVR 500 GB w najmie już a tu aż 2 wifiBOXy+ przyszły jako dwie osobne przesyłki do podpisu do odebrania nadane wczoraj 23 lutego 2015.

Nie wiem czy to błąd czy co ale na razie nie mam żadnego dekodera wpisanego oprócz Pace PVR 500 GB i dwóch kart Cameleon w Internetowym Centrum Abonenta.

Proszę was o pomoc i dobre rady w zaistniałej sytuacji! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...