Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

i mnie dopadł zaszczyt przedluzania umowy z NC+. Ostatnie kilka lat korzystalem z pomocy na forum i zawsze dobrze na tym wychodzilem. niestety po formacie stracilem dane do konta i musialem na nowo sie zarejestrowac.

Co moge ugrac?

 

w tej chwili place chyba 59zł- mam wszystkie canal plus- w bo na tym mi najbardziej zalezy (pilka nozna). Mam tez wiekszosc kanalow HD. aaaa i co najwazniejsze - multiroom. Jeden dekoder Philips HD, a drugi PVR HD.

 

Co moge w tej chwili ugrac? Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, czy jest szansa utrzymac dotychczasowa oferte, bo nie sadze ze moga zaproponowac mi cos lepszego.

dzieki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Więc po oddaniu jednego z dekoderów Pace przedłużyłem dotychczasową umowę (Comfort+, Multi+, Ekstra+, 6xC+, HBO, Multiroom Standard, Najem PVR) za kwotę 49,90zł / msc. Chyba jest OK, czuje że lepiej sie nie da...

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

NAJEM PVR 20zł

Premium Sport 49zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na chwilę obecną posiadam pakiet Canal+ Silver. Umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane dwa dni temu. Od jakiegoś czasu dostawałem telefony z propozycją przedłużenia umowy jako, że NC+ troszczy się o klienta i nie chce aby skończyła mi się promocyjna oferta na owy pakiet.

Najlepsze co do tej pory usłyszałem to dodatkowy kanał Canal+ Sport plus któryś z kanałów Sundance lub History gratis i z łaski NC+ Go TV, a wszystko to za magiczną kwotę 69,90 co czyni ten pakiet droższym od obecnego o 5,90.

Dzisiaj z oferty zniknęły dwa wymienione wcześniej programy i dostęp do Go TV, jednak cena bez zmian przy czym miła rozmówczyni stwierdziła, że jest to prawdopodobnie ostatni telefon z propozycją :).

Dodam, iż do tej pory dzwoniono z numeru warszawskiego 4551245.

Pozostaje nic innego niż czekać i się samemu przekonać.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otrzymałem spoko ofertę jeśli chodzi o kanały, ale doszła opłata (20zł) za mediaboxa, wysoka, bo posiadam MR. Czy po oddaniu dodatkowego dekodera cena za najem mediaboxa spadnie do normalnej, tzn 5zł/24m lub 10zł/15m? Z MR chciałem i tak zrezygnować, dekoder dodatkowy jest już zwrócony do punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie o sytuacje gdy zgodzimy sie na otrzymanie oferty do potwierdzenia na maila. Jak niektórzy twierdzą na tym forum jest to równoznaczne z anulowaniem wypowiedzenia. Czy ktos zna jakis punkt w regulaminie albo inna podstawe prawną która to potwierdza? Jeszcze nie zgodziłem sie na żadna ofertę nawet telefonicznie ale wole wiedziec wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buniaku

 

Koszt wymiany w dowolnym momencie trwania umowy-tak jak to "promo" z okazji urodzin Canal+ o którym pisze Kolega kingofsouth będzie się różnić od warunków wymiany podczas aneksu. Zresztą chyba tak samo było i z mediaboxem, że w APS można wymienić dekoder w trakcie trwania umowy tylko opłaty były lekko mniej korzystne niż te podczas aneksu.

 

@cactus

 

W regułce którą czyta konsultant a ty wyrażasz zgodę wyraźnie jest zaznaczone, że odstępujesz od złożonego wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

NAJEM MEDIABOX+ 20zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

HISTORY HD 1,99zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

Premium Sport 49zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem mediaBox+ 5 zl przez 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Z dekoderem 54,9 przez 24 miesiące. Dla mnie oferta zadowalająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Korzystał ktoś z opcji w ICA w zakładce oferty

Oferta przedłużenia umowy z nc+

 

W związku z tym że jesteś naszym stałym Abonentem, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną - dotyczącą przedłużenia Twojej umowy z nc+.

 

Prosimy o pozostawienie aktualnego numeru telefonu, a nasz konsultant skontaktuje się w celu przedstawienia oferty.

Interesuje mnie też ile upłynęło u was czasu od podania nr kontaktowego i wysłania prośby o kontakt? Czy w takim przypadku oferty będą/mogą być słabsze z powodu, ' iż sam proszę to pewnie mu zależy więc wciśniemy cokolwiek :evil: " z porównaniu do tych co "sami dzwonią" do klienta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...