Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@XavierPL. Myślę, że robią Cię w konia ;)

Tez tak myśle powiedzieli mi ze nie mogą zrabatowac mediaboxa i muszę płacić za niego 20 zł ale bedą sie jeszcze kontaktować . Jak myślisz mogę powalczyć w cenie 49 jeszcze o 6xcanal z hbo czy raczej cieżko bedzie płaciłem 105 z multiroomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Werderaner pierw wypowiedzenie,bez tego ani rusz :wink:

Potem gdybyś miał ochotę możesz starać się o to co ja posiadam:

Superpremium umowa na 2 lata opłata 99 pln

 

image.jpg

 

 

 

Chyba że chcesz płacić mniej to jest tu sporo ciekawych ofert...tylko trzeba trochę poczytać :wink:

Ps.Oferta kolegi Tomkowic też jest niczego sobie w podobnych pieniądzach on i ja prawie "all " posiadamy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XavierPL. Myślę, że robią Cię w konia ;)

Tez tak myśle powiedzieli mi ze nie mogą zrabatowac mediaboxa i muszę płacić za niego 20 zł ale bedą sie jeszcze kontaktować . Jak myślisz mogę powalczyć w cenie 49 jeszcze o 6xcanal z hbo czy raczej cieżko bedzie płaciłem 105 z multiroomem.

Masz szansę, ale dzierżawy nie przeskoczysz. Myślę, że na 5zł/m się skończy za mboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kolega kingofsouth o mnie wspomniał załączam screen z ICA

oferta1.png

oferta1.png

Abonament średni wynosi 102.09 zł.

Kurde, tyle tego jest rozpisane, że musiałem podzielić to na 2 screeny :crazy:

 

 

Panowie, to prawda że jak się ma telewizje w NC+ można obniżyć kwotę rachunków za telefony w orange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwa małe pytania, może ktoś jest zorientowany ;)

Mam do multiroom'u sagemcoma da się to coś wymienić na jakiś dekoder z wbudowanym dyskiem?

 

I drugie pytanie, grzecznie dziękować "atrakcyjnym" ofertom z Warszawy i czekać aż zadzwoni ktoś z Krakowa? Czy mogę się nie doczekać od nich telefonu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

HBO

 

49 PLN na 15 mcy.

 

Podziękowałem, wciąż celuję w 39 PLN i chyba będę pierwszym, który nie przedłuży ;)

 

Mnie proponowali za 39zł

Comfort+

Extra+

Multi+

Premium film

 

więc masz szanse z HBO jak najbardziej :) oczywiście wybrałem inną opcję taką jak w podpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucisz screena z konta?

Screena mogę wrzucić, ale nic Ci to nie pomoże ;)

Do tej oferty, która była wyjściowa dobrałem jeszcze(w trakcie rozmowy o przedłużeniu) C+ Film za 10 zł i MR (6m - 0zł; 9m - 10zł/msc)

No i aktywowałem sobie później bezpłatnie C+ VOD.

Natomiast w lutym dobrałem konto podstawowe NetVod i HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...