Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj fajną propozycję z numeru krakowskiego, paczka canalu + (canal+, film i film 2) za 10 zł z okazji 20-lecia Canalu +. Mam pakiet sportowy + HBO, płacę do tej pory 94,90

może i fajna, ale z odrobiną wysiłku można mieć to za 5 zeta jak u mnie.;) Jakiś tydzień temu wynegocjowalem taki upuscik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Naprawdę, wierzycie w te historie, że jak oddacie dekoder to opertaor nagle zrobi dla Was wyjątek i nie wymieni systemu dostępu ? :?:curious: Do starego MR tylko DSI83 nie ma innej opcji :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie jestem w trakcie przedłużania umowy, chcę mieć 100% pewność z jedną rzeczą cytuję " Multiroom Standard 49 zl i 0zl 6m/10zl 9m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r. " Zdezorientowało mnie te "i" czyli normalnie 49zl ale 0zl/6miechów i 10zl/ kolejne 9m w tej promocji? Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma pewien problem. Przegapił wypowiedzenie (praca za granicą) i umowa przeszła na czas nieokreślony. Posiada pakiet Comfort+,Extra+,Premium Sport&Film. Płacił za to 90zł :censored: Teraz bez promocji prawie 150zł. Dzwonił dzisiaj na infolinie żeby przedłużyć umowę ale konsultant miał tylko dla niego jedną ofertę a mianowicie FULL pakiet za 150zł. Kolega chce zejść z ceny ( wystarczy mu sam Comfort+ ewentualnie jeśli to możliwe Start+ nawet w cenach jak dla nowych abonamentów). Wyjeżdża zaraz z powrotem do pracy a żonce wystarczają podstawowe kanały. Czy bez wypowiedzenia uda mu się coś załatwić? Ewentualnie zawiezie w poniedziałek wypowiedzenie do APS i czy może we wtorek zadzwonić do DUK żeby coś wynegocjować? Wyjeżdża w sobotę w przyszłym tygodniu więc czasu mało :roll: Jak to najlepiej załatwić i na co się nastawić sam Comfort+ czy Start+ .Co będzie łatwiej ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zadam pytanie. 31.03 2014 przedłużałem umowę która pomału dobiega końca w tamtej rozmowie konsultant wspominał o 3 miesięcznym wypowiedzeniu ale w regulaminie z dnia 19.03.2013 ( chyba ten regulamin w owym czasie obowiązywał) jest napisane o 1- miesięcznym jak to jest z tym wypowiedzeniem? Nie chciałbym się spóźnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zadam pytanie. 31.03 2014 przedłużałem umowę która pomału dobiega końca w tamtej rozmowie konsultant wspominał o 3 miesięcznym wypowiedzeniu ale w regulaminie z dnia 19.03.2013 ( chyba ten regulamin w owym czasie obowiązywał) jest napisane o 1- miesięcznym jak to jest z tym wypowiedzeniem? Nie chciałbym się spóźnić

Co Ci przeszkadza aby wcześniej wypowiedzieć umowę ?

Wypowiedzenie umowy w nc+ jest uwaga : obowiązkowe !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przynajmniej nie w tym momencie, chociaż spróbować może. Nie sądzę by się udało, ale telefon do DUK jest znany, oczywiście po zarejestrowaniu wypowiedzenia tylko i wyłącznie.

Ja podsunąłem koledze takie rozwiązanie. Wypowiedzenie zanieść do APS w poniedziałek, w czwartek telefon do DUK Kraków, pomarudzić konsultantowi o wyjeździe za granice i jeśli się uda to ok, a jak nie to po trzech zdać sprzęt i podpisać nową umowę na pakiet Start+. Rozwiązanie to za dużo powiedziane :oops: Ale chyba najlepsze wyjście z tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Panowie, jestem w Cyfrze od 2008, mam Universe MR Pace 500gb starego Philipsa SD (na własność) oraz cały Canal+, płacę 64zł.

Chciałbym tego Philipsa wymienić na jakiś inny dekoder, jest szansa na turboboxa lub mediaboxa?

Czy jest szansa na dodanie jeszcze w tej cenie nc+go, canal+ vod, seriale+ ???

Oczywiście za tą samą cene. Co można jeszcze ugrać wg Was?

Dzięki Panowie za rady, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...