Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy jest możliwość przedłużenia umowy z samym pakietem Canal+ czy potrzebny jest do tego jakiś dodatkowy pakiet programów? Jeśli tak to w jakiej minimalnej cenie?

Umowa trwa jeszcze przez parę miesięcy, ale chciałem się dopytać bo w zupełności wystarczyło by mi DVB-T + właśnie pakiet Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy opcja Comfort+ , Multi+ , Extra+ , 6C+ , 3HBO , Multiroom Premium w łamańcu 59/12 ( 0 zł za multiroom ) , 79/12 ( 20 zł za multiroom ) przy umowie na 24 jest jeszcze do negocjacji ?

Chciałem to za 59 na 24 ale chyba się nie da :(

Multiroomu nie miałem do tej pory. Turbobox 1GB i umowa kończy się za 3 dni ( wypowiedzenie oczywiście zarejestrowane już dawno ).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny okres w nc+ sam sie upominałem, już byliśmy dogadani bez jeden rzeczy miał Pan oddzwonić, raz zadzwonił nie mogłem odebrać i cisza. No to dziś kolejny mój telefon i taka oto oferta:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

Jaka ocena ? chyba tragedii nie ma suma 49,90 a pakiet lepszy niż ostatnio.

 

P.S. Mam Pace 500 jako dekoder do MR teraz musze go oddać i wziaść zwykłe HD, ale podobno może się udać (tak 1 Pan mówił) przepiąć jako główny dekoder (aktualnie mój własny) i wtedy Pace byłby bez opłat udało się to komuś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za 3 dni kończy mi się umowa :)

Mam multiroom na cameleonach i dziwną konfigurację dekoderów - główny sd i philips pvr jako dodatkowy.

Philips mnie dobija więc chciałbym wymienić obydwa.. na jakieś szybkie (niezacinające się) dekoderki.

Zależy mi też na multi w postaci niesparowanych kart.. więc jakie dekodery byście polecili by wybrać/zaproponować utrzymaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz szybkie to tylko wifi Premiumbox i wifi box. Też mają Camele, ale ostatnio pojawiły się posty, że one tylko działają w tym sprzęcie i aby MR działał to muszą być w sieci. Karty nie zaświecą np. w prywatnym sprzęcie. Jeśli chcesz pozostać przy tych kartach co masz, to SD możesz wymienić na Sagema HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym poprosić o więcej szczegółów na ten temat. Obecnie mam turbo + multiroom Box+. Na dniach chciałem dobrać kolejny multiroom na Wifiboxie. Niestety nie mam możliwości spięcia ich lanem ani po wi-fi. Od kolegi pożyczyłem Sagemcoma DSI87 i plan był taki aby przełożyć kartę z WiFiboxa do DSI87. Czy napewno taki układ nie zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś wytargał przy przedłużaniu umowy 2 dekoder do Multi Standard za free?

 

Obecnie mam Universe+pełna paczka Canal+ za 54zł do tego:

Konto VOD za 1,99zł

NC+GO Internet za 3,00zł

oraz Multiroom Standard za 10,00zł

Suma:68,99zł

 

Widziałem oferty za 49,90 albo 59,90 z darmowym multi +HBO.

 

Pytanie czy dobierając jeszcze jeden dekoder do multi mogę zejść do 59zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

VOD+Seriale+ 0 zł 2 m dla Abonentów

nc+go 0 zł 2 m dla Abonentów

 

Może szału nie ma ale i tak 4 dychy mniej za to samo niż dotychczas.

Dodatkowo chciałem wymienić pace na mediabox+ ale niby się skończyły. Wymieniłem na turboboxa. Dobrze zrobiłem?

Pace doprowadzał mnie do nerwicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma pewien problem. Przegapił wypowiedzenie (praca za granicą) i umowa przeszła na czas nieokreślony. Posiada pakiet Comfort+,Extra+,Premium Sport&Film. Płacił za to 90zł :censored: Teraz bez promocji prawie 150zł. Dzwonił dzisiaj na infolinie żeby przedłużyć umowę ale konsultant miał tylko dla niego jedną ofertę a mianowicie FULL pakiet za 150zł. Kolega chce zejść z ceny ( wystarczy mu sam Comfort+ ewentualnie jeśli to możliwe Start+ nawet w cenach jak dla nowych abonamentów). Wyjeżdża zaraz z powrotem do pracy a żonce wystarczają podstawowe kanały. Czy bez wypowiedzenia uda mu się coś załatwić? Ewentualnie zawiezie w poniedziałek wypowiedzenie do APS i czy może we wtorek zadzwonić do DUK żeby coś wynegocjować? Wyjeżdża w sobotę w przyszłym tygodniu więc czasu mało :roll: Jak to najlepiej załatwić i na co się nastawić sam Comfort+ czy Start+ .Co będzie łatwiej ugrać?
Kumpel zaniósł wypowiedzenie do APS a tam szok :shock: Przez to że umowę zawierał telefonicznie nie ma 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia a tylko 1 miesięczny :> Umowa skończy mu się na koniec marca. Już dzwonił do DUK ale na razie oferty z kosmosu. :crazy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma pewien problem. Przegapił wypowiedzenie (praca za granicą) i umowa przeszła na czas nieokreślony. Posiada pakiet Comfort+,Extra+,Premium Sport&Film. Płacił za to 90zł :censored: Teraz bez promocji prawie 150zł. Dzwonił dzisiaj na infolinie żeby przedłużyć umowę ale konsultant miał tylko dla niego jedną ofertę a mianowicie FULL pakiet za 150zł. Kolega chce zejść z ceny ( wystarczy mu sam Comfort+ ewentualnie jeśli to możliwe Start+ nawet w cenach jak dla nowych abonamentów). Wyjeżdża zaraz z powrotem do pracy a żonce wystarczają podstawowe kanały. Czy bez wypowiedzenia uda mu się coś załatwić? Ewentualnie zawiezie w poniedziałek wypowiedzenie do APS i czy może we wtorek zadzwonić do DUK żeby coś wynegocjować? Wyjeżdża w sobotę w przyszłym tygodniu więc czasu mało :roll: Jak to najlepiej załatwić i na co się nastawić sam Comfort+ czy Start+ .Co będzie łatwiej ugrać?
Kumpel zaniósł wypowiedzenie do APS a tam szok :shock: Przez to że umowę zawierał telefonicznie nie ma 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia a tylko 1 miesięczny :> Umowa skończy mu się na koniec marca. Już dzwonił do DUK ale na razie oferty z kosmosu. :crazy:

Może by nie doznał szoku gdyby poczytał warunki umowy i regulamin świadczenia usług.Wypowiedzenie jest 3 miesięczne a rezygnacja z usług 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...