Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Dziś zadzwoniłem do nich sam, żeby sprawdzić co i jak (umowa do końca marca 2015 roku).

Dostałem dwie propozycje:

1. comfort + multi + extra

paczka canal+ (6 sztuk)

Multiroom stary (dwie niezależne karty)

dekoder pace pvr

Łamaniec 5 miesięcy 0PLN i 10 miesięcy 79,90, średnio około 53PLN

2. To co wyżej + HBO za stałą cenę 79,90

Powiedziałem, że mogę tą pierwszą opcję, ale z HBO. Konsultant uczciwe powiedział, że na chwilę obecną na moim koncie nie widzi takiej możliwości, lecz, że będą się ze mną kontaktować. Cóż pozostaje czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już też wszystko gra. Miałem opcję Premium Sport, ale z jakiegoś powodu nie aktywowała się automatycznie. Po szybkiej interwencji już świeci. Przy okazji upewniłem się co do ceny jaką będę płacił od stycznia:

Comfort+ 24,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

 

Pani potwierdziła, że 44,90. Wygląda na to, że miałem fuksa...

 

Bardzo dobra oferta ,mnie się udało

 

Comfort+

Extra+

Multi+

Canal+ 3x Premium Film (Canal+, Canal + Film, Canal+ Film2)

Hbo 3x

Redlight Hd Noc

Canal+ VOD

 

Wszystko na całą umowę 15msc i za 44,90zł stała cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie mija właśnie miesiąc po pisemku w APS i zero tel zero maili nic .

A tak twierdziłeś że będą dzwonić w okolicach świąt.Jak sie sam przekonałeś na to nie ma recepty co i kiedy.Na Twoim miejscu bym się nie martwił u mnie 21 grudnia minęło 2 miesiące od wypowiedzenia.Co prawda był jeden głuchy i jeden odebrany ale nie doszliśmy do porozumienia.Do końca umowy jeszcze cały miesiąc więc jest czas.@No Chance lepiej sprawdż dokładnie co zawiera Multi bo będziesz póżniej płakał.Ty kibic sportowy rezygnujesz z Nsportu i kanałów serwisowych Nsport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do tej pory tylko czytałem, ale dzięki temu przedłużyłem dziś umowę, może niektórym udało się taniej ale jestem zadowolony :_)

 

Miałem:

Universe

Sport Premium

Hbo

 

6x59 plus 6x79, umowa do końca marca 2015

 

Piersza rozmowa dzisiaj:

Comfort plus Multi plus EXtra

Sport & Film Premium

HBO

Stała cena 15 mcy od 1 stycznia 2015 64,90

 

Druga rozmowa: to samo w łamańcu 4x0 plus 11x79,9 czyli średnio 58,60 i się zdecydowałem :_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakończeniu umowy (umowa do dzisiaj) jest jeszcze możliwość jej aneksowania w okresie zwrotu sprzętu?? Jak to wygląda?

Tylko radzę dopytać co ze styczniem przy negocjacjach po czasie.Bo mogą dowalić ceny bez rabatów za ten miesiąc.

 

Wypowiedzenie zostało wysłane dawno temu, umowa wygasa dzisiaj więc dlaczego mieliby cokolwiek liczyć bez rabatów za styczeń??

 

W moim wypadku umowa do dziś, i jak do tej pory 0 telefonów z ich strony. Ostatni jakoś 2 tygodnie temu, przed świętami. No to, chyba się pożegnamy.

 

W moim przypadku jeden telefon w momencie rejestracji wypowiedzenia, później zero kontaktu. Zaproponowali to co mam czyli odpowiednik Silver+ 6C+ MR + dekoder Pace który dostałem rok temu - całość za 49 zł, ewentualnie z 3xHBO na całą umowę za 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co zawiera multi?Proszę oświeć mnie :roll:
Dla nowych oficjalnie tą opcję dostajesz za free do Comfortu.Nie na darmo masz ją wyszczególniona w umowie(cena bez rabatu to ok 15 zł).Nie wiem czy obecnie oferują pakiety bez tej opcji ale fakt faktem że jest dodatkowa opcja i każdy kto ja posiada ma ją wyszczególnioną(oczywiście w nowej pakietyzacji).@k0m a chcesz oglądać w styczniu tv?Bo umowa twoja weszła by w życie dopiero w Lutym więc dadzę dokładnie dopytać na jakich zasadach dostaniesz sygnał w styczniu.Były juz takie przypadki jak Twój i były ceny bez rabatu.Dlatego radzę zwrócić na to uwagę przy negocjacjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy można dostać 2 dekodery (najsłabsze, nie chcę żeby zbytnio wpływały na ewentualna ogólną ofertę).

Posiadam kilka deków i w sumie każdy działa, ale działa jak chce, dla starszych to uciążliwe.

Który model mogą dać na rok x2 ?

 

W ostatni dzień roku przypomniałem sobie o NC+,

może mi ktoś przypomnieć na jaki okres były oferowane umowy migracyjne rok temu (były tylko 12 czy 15) ?

Nie mam dostępu do papierów, nie wiem czy nie przegapiłem wypowiedzenia,

coś mi świta że przedłużałem w styczniu, nowa umowa weszła w życie w lutym, ale głowy nie dam,

zapewne była roczna

 

Szczęśliwego Nowego Roku

i wymarzonych pakietów, warunków dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do wczoraj korzystałem z oferty nc+, umowy nie przedłużyłem, w związku z tym od dziś kanały zablokowane. Rozumiem, że na oddanie sprzętu ma się 14 dni. Kilka postów wcześniej ktoś napisał, że w tym okresie (2 tygodni dopóki nie zdam sprzętu) można nadal aneksować umowę. Czyżby? W DUK powiedzieli, że mogę podpisać tylko nową umowę, stara już wygasła. Więc jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci tak powiedzieli to mogała być zciema abyś przedłużył, prawdy dowiesz się jak zadzwonisz jutro ponieważ będziesz (jednym z wielu zapewne ) pierwszy raz w takiej sytuacji po wdrożeniu nowych regulaminów .Sam ciekaw jestem jak to będzie bo narazie można tylko gdybać i snuć domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy Nowy Rok. Wypowiedzenie złożone na początku listopada, umowa do końca stycznia i ciągle zero kontaktu z ich stron. Po świętach byłem w punkcie nc+ i udałem głupa, że zapomniałem do kiedy mam umowę i nie wiem do kiedy i gdzie mam oddać sprzęt. Pani stwierdziła, że wypowiedzenie jest złożone i koniec umowy koniec stycznia. Poprosiłem jeszcze o sprawdzenie czy nie mam blokady na ich telefony, ale okazało się że ponoć wszystko jest aktywne, a nr tel. poprawny. Do końca umowy został miesiąc, a ja dostałem jedynie e-maila z propozycją przedłużenia - oferta z internetem i raz dostałem smsa, że za przedłużenie umowy dostanę super bransoletkę. Poza tym cisza. Poczekam jeszcze tak do 25 stycznia i potem będzie trzeba samemu dzwonić. Jak widać moje pieniądze chyba śmierdzą, że im na nich nie zależy, a wpłaty abonamentu mieli zawsze na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak długo zwlekać nie będę. Do tego 25 poczekam, jak nie zadzwonili przez tyle dni to marne szanse że zadzwonią akurat tego 31. Takich jak ja jest pełno i do każdego z nich mogą tego 31 nie zdążyć. Poza tym jak widzę, że do niektórych dzwonią po kilka razy dziennie, to mnie krew zalewa, gdyż ja bym chciał choć jeden telefon w miesiącu. Nie wiem jak im ten komputer losuje tych abonentów do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świetle nowych warunków technicznych aneksowania nie warto czekać do ostatniej godziny.

W styczniu 31. wypada w sobotę: załóżmy, że dogadujemy sprawę w południe (w trakcie oświadczamy, ze rezygnujemy z wypowiedzenia) ale link aktywacyjny nie przychodzi i nc+ nie może potwierdzić i uruchomić nowej umowy . 1 lutego przechodzimy na ogólne warunki pełnopłatne. Ciekawe jak wyglądałaby reklamacja skoro na wysłanie linka nc+ gwarantuje sobie do 24 h. Czasem to kilkanaście minut...

Ja linka dostałem po interwencji 50 h. (bo w nc+ ostro świętowali i obsada była mała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę przejść na warunki pełnopłatne od lutego jak umowę mam do końca stycznia i wypowiedziałem umowę? Co najwyżej jak się dogadamy co do przedłużenia umowy to niech mi wyłączają sygnał w lutym i włączą go ponownie jak papier będzie podpisany na biurku.

 

@bogdan 425 - Ale ze mnie musi być ślamazara, że przez te dwa miechy ani razu nie byłem najszybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...