Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można złożyć wypowiedzenie z powodu wyłączenia kanału Religia.tv? Dawniej korzystałem z Nki teraz NC+

Z uwagi na usunięcie kanału Religia.TV, Abonentom korzystającym z oferty byłego CANAL+ Cyfrowy S.A. świadczonej w ramach platformy CYFRA+, przysługuje prawo do rozwiązania umowy, w formie pisemnej, w terminie do dnia 31 stycznia 2015r., bez ponoszenia kosztów z tego tytułu.

Abonenci nc+wg załącznika Kanały niegwarantowane w nc+

Kanały świadczone zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1

Treść:

"Rozdział V. Usługi

1.

W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy"

 

Stan na 21.03.2014. Wszystkie informacje zebrane ze strony nc+.

 

[Disney Channel]

[Disney Junior]

[Jim Jam]

[Eurosport HD]

[Orange Sport]

[FOX HD]

[stopklatka]

[Religia.tv]

[MTV Life]

[Trace Urban]

[TV 5 Monde Europe]

[Zest TV]

[sportKlub]

[Motowizja]

[Extreme Sports]

[Eurosport 2 HD]

[Viacom Blink!]

[CNN]

[Comedy Central]

[Comedy Central Family]

[TCM]

[CBS Europa]

[CBS Action]

[Nickelodeon HD]

[Nickelodeon]

[Nick Jr.]

[Cartoon Network]

[boomerang]

[bBC CBeebies]

[Animal Planet]

[Travel Channel]

[Discovery Historia]

[CBS Reality]

[CBS Drama]

[VH1 European]

[Kino Polska Muzyka]

[MTV Polska]

A więc mogą zrezygnować jedynie ab. Cyfry+ a tak z ciekawości ilu mogło się ich ostać w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link aktywacyjny doszedł

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HISTORY HD 1,99zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

NC+ GO INTERNET 3zł

Premium Sport 49zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 39,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

i teraz dwa pytania:

1) czy to normalne że nie ma wyżej wymienionego MR SD i tego że pierwszy rok 0zł potem 10zł?

2) czy na net NETVOD+ powinna też być uwzględniona zniżka? czy zniżka zawiera się w nc+go?

 

Na razie nie zatwierdziłem oferty, umawiałem się z konsulem na 59.90 przez 12 mcy, oraz 69.90 na drugi rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.Obecnie goły SILVER i MR premium za 84 zł/mc. Umowa do końca stycznia (wypowiedzenie złożone).Wejdż w profil użytkownika wszystkie posty i zaraz wiesz co ostatnio pisał i gdzie nie trzeba szukać w wątkach

Dzięki że mnie wyręczyłeś :P

 

A coś w kwestii mojego pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umową do końca Lipca 2015 r.

 

Obecnie płacę 192,98 ZŁ/MIES.

 

AKTUALNA OFERTA : PAKIET ALL INCLUSIVE+ OPCJE DODATKOWE : H2, ADVENTURE HD OPCJE SPRZĘTOWE : MEDIABOX+ ( WYNAJEM) ADB 5800S (MULTIROOM STANDARD) X 1

 

MÓJ CEL TO : PAKIET COMFORT+ OPCJE DODATKOWE : MULTI+,EXTRA+,HISTORY HD,H2 HD,ADVENTURE HD OPCJE DODATKOWE PREMIUM : 6 X CANAL+, 3 X HBO,2 X CINEMAX OPCJE VOD : PRAPREMIERY TVP.PL

 

OPCJE SPRZĘTOWE : MEDIABOX+ (WYNAJEM) MULTIROOM STANDARD X1 KWOTA MAKSYMALNA DO PŁACENIA MIESIĘCZNIE : 100 PLN UMOWA 24 MIES

 

JAKIE MAM NA TO SZANSE Z WYPOWIEDZENIEM

 

PS:. O co chodzi z tymi linkami aktywacyjnymi ?

 

Pozdrawiam i Szczęśliwego nowego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po przedłużeniu umowy ok. 11 tej czekałem na link aktywacyjny. Zadzwoniłem do DUK Kraków o godz. 17:45 i okazało się, że link czeka w systemie. Ok 18:50 zniknęły mi wszystkie kanały, oprócz FTA. Od 19 tej dzwonię pod warszawski numer 22 310 45 45, 47 47 a tam czas oczekiwania ponad 5 minut i nic się nie zmniejsza. W końcu dzwonię do DUK Kraków, pani sprawdza i okazuje się, że omyłkowo wyłączono mi całą ofertę, a umowę trzeba zawrzeć na nowo, więc to znowu robimy. Pani mówi, że od razu przekaże mój link do aktywacji, i przy okazji wracają uprawnienia, ale tylko jak później się zorientowałem tylko na jednej karcie. Cóż kolejny tel. do DUK Kraków, pan zdziwiony i mówi, że nie wie co się dzieje, że nie ma uprawnień na drugiej karcie, mówi, że postara się załatwić i przełącza mnie do techników, tam czas oczekiwania ponad 10 minut. Rozłączam się i dzwonię ponownie do DUK Kraków. Pan znów nic nie wie, ale podczas rozmowy udaje się mu przywrócić uprawnienia do drugiej karty, twierdzi również, że wyszedł już mail aktywacyjny, i rzeczywiście zaraz doszedł, była już godzina 20:40. Czytam i sprawdzam czy się wszystko zgadza, i zgadza się, potwierdzam i nic, a rzekomo kanały mają być włączone niezwłocznie. No cóż poszli spać i już nie włączą, czekam do rana. Dziś włączam jeden dekoder jest wszystko ok, włączam drugi i jest oferta stara. Dzwonię do DUK Kraków pan mówi, że może wysłać tylko uprawnienia, więc je wysyła po chwili wszystko jest ok.

Także taka moja przygoda z nc+ na koniec roku. Wszystkim życzę udanych negocjacji i najlepszego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już też wszystko gra. Miałem opcję Premium Sport, ale z jakiegoś powodu nie aktywowała się automatycznie. Po szybkiej interwencji już świeci. Przy okazji upewniłem się co do ceny jaką będę płacił od stycznia:

Comfort+ 24,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

 

Pani potwierdziła, że 44,90. Wygląda na to, że miałem fuksa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi wkońcu udało się przedłuzyć umowę,która kończyła się dzisiaj.Było za 59Pln

Universe+ (C,M,E)

3XC+sport

HBO

 

Teraz jest;

Comfort

Multi

Extra

6XCanal+

3XHBO

Umowa na 24m-ce ze stałą opłatą 54,90Pln.

 

Do tego dodatkowo multiroom standard za 0 przez 12mc-y ,natomiast przez kolejne 12-ście 10zł.

A także +5pln przez 24m-ce opłata za Mediaboxa

Napisałem dodatkowo ponieważ wywalczony multiroom był opcją do wykożystania w punkcie do końca stycznia i jezeli bym z niego nie skożystał to zostało by to co powyżej za 54,90. No ale najbradziej mi zależało na multiroomie ,więc dzisiaj oddałem dekoder i odebrałem Mediabox'a oraz do multiroomu dekoder wifibox+.Wczoraj na starym deku kanały już świeciły no a ja zabieram sie zaraz za te nowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...