Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zawarłem umowę, Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, 3xHBO i MR Standard na 15 miesięcy za 49,90 zł.

Niestety od 11tej nie mam linku do aktywacji :(

Looz ja nie mam od wczoraj od 21,nie panikuj. Czekaj spokojnie. Jak dostane link napisze na jakich warunkach przedłużyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o poradę. Zależy mi na jak najniższym abonamencie.

Aktualnie: Universe+ za 49 zł na własnym module CAM CI+ (karta cameleon)

Umowa do 31.01.2015.

Wypowiedzenie wysłane, zarejestrowane.

Dzwonili z DUK i proponowali 39,90 zł za Comfort+ Extra+. Odrzuciłem ofertę. Powiedzieli, że za niżej się nie da ale nie powiedziałem, że za niższą cenę mogę zejść na Comfort+ Multi+.

 

W Cyfrowym Polsacie mam od listopada Familijny HD za 1 zł na 24 miesięcy (SmartDom) więc nie muszę przedłużać umowy w nc+ ale za atrakcyjnie niski abonament mogę zostać też w nc+.

 

Za ile najniżej mogę dostać Comfort+ Multi+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o poradę. Zależy mi na jak najniższym abonamencie.

Aktualnie: Universe+ za 49 zł na własnym module CAM CI+ (karta cameleon)

Umowa do 31.01.2015.

Wypowiedzenie wysłane, zarejestrowane.

Dzwonili z DUK i proponowali 39,90 zł za Comfort+ Extra+. Odrzuciłem ofertę. Powiedzieli, że za niżej się nie da ale nie powiedziałem, że za niższą cenę mogę zejść na Comfort+ Multi+.

 

W Cyfrowym Polsacie mam od listopada Familijny HD za 1 zł na 24 miesięcy (SmartDom) więc nie muszę przedłużać umowy w nc+ ale za atrakcyjnie niski abonament mogę zostać też w nc+.

 

Za ile najniżej mogę dostać Comfort+ Multi+?

@bat wspominał że dostał ten pakiet za ok 15 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piracik jakie dekodery czy swoje?

Wiesz, jednego mam swojego, a od nich sagema, tutaj akurat nie mam ciśnienia, żeby mieć jakiś full wypas, bo tv oglądam na bieżąco, a jak coś nagrywam (rzadko) to robię to na swoim Fergusonie 200.

A tak w ogóle, jak kliknie się w link od nc+, to jak długo trwa aktualizacja karty, tzn. po jakim czasie włączą się nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę, Comfort+, multi, 6xC, HBO, HBO GO, nc-go na 15 miesięcy - 59,90.

Do tej pory miałem Uniwerse, 6xC w tej samej cenie.

Chyba trochę drogo ale nie chciałem już wydziwiać bo dostałem to co chciałem.

Kod aktywacyjny do dwóch godzin, pakiety działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowałem umowę na 24 miesiące:

Comfort za 24,90 zł

Multi za 0 zł

Extra za 20 zł

Premium Sport za 5 zł

Premium Film za 5 zł

HBO za 0 zł

Pace za 0zł

C+VOD za 0 zł

Net VOD za 0 zł

Łącznie 54,90 zł/mies.

 

Oczekuję na link aktywacyjny i dokumenty, Mają dotrzeć w ciągu 2h... Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o poradę. Zależy mi na jak najniższym abonamencie.

Aktualnie: Universe+ za 49 zł na własnym module CAM CI+ (karta cameleon)

Umowa do 31.01.2015.

Wypowiedzenie wysłane, zarejestrowane.

Dzwonili z DUK i proponowali 39,90 zł za Comfort+ Extra+. Odrzuciłem ofertę. Powiedzieli, że za niżej się nie da ale nie powiedziałem, że za niższą cenę mogę zejść na Comfort+ Multi+.

 

W Cyfrowym Polsacie mam od listopada Familijny HD za 1 zł na 24 miesięcy (SmartDom) więc nie muszę przedłużać umowy w nc+ ale za atrakcyjnie niski abonament mogę zostać też w nc+.

 

Za ile najniżej mogę dostać Comfort+ Multi+?

@bat wspominał że dostał ten pakiet za ok 15 zł.

BRAGGASLU również dostał COMFORT+ MULTI+ w średniej cenie 14,94 przy umowie na 15 miesięcy dokładnie to chyba w ofercie 6 x 0 i 9 x 24,90 taka oferta dostępna wyłącznie przy złożonym wypowiedzeniu albo nie dla wszystkich są jednakowe oferty bo ja dotychczas miałem COMFORT+ MULTI+ za 29zł w umowie do 31 grudnia i nie składałem wypowiedzenia i najtańszą ofertę jaką otrzymałem za ten pakiet to było 24,90. Dzisiaj poszedłem do POK celem złożenia wypowiedzenia, gdzie podałem powód że dotychczas trzymałem nc+ tylko z powodu kanału minimini+ dla dziecka, ale że oferty jakie mi składano nie kalkulują się żeby za takie pieniądze trzymać telewizje satelitarną z powodu jednego kanału. W związku z tym zaproponowano mi połączenie z działem utrzymania, który rzekomo ma dostęp do najkorzystniejszych ofert, na początek zaproponowano mi ten pakiet za 29,90 na co odpowiedziałem że jak sam dzwoniłem do DUK to proponowano mi korzystniejszą ofertę bo 24,90 więc oni teraz mi składają propozycję z opłatą o 5zł wyższą i w takim razie rezygnuje całkowicie z nc+, poproszono mnie o chwile cierpliwości żeby konsultantka z którą rozmawiałem mogła skonsultować się z kierownikiem i po chwili usłyszałem propozycję 19,90 na 15 miesięcy na co się zgodziłem bo jutro kończy mi się obecna umowa i od stycznia obowiązywały by mnie już ceny poza promocyjne, a jakby nie to to bym spróbował poczekać na ofertę którą dostali @bat i BRAGGSALU czyli ze średnią ceną 14,94. Ofertę na maila z linkiem aktywacyjnym dostałem po paru minutach od rozmowy i jak wróciłem do domu to mogłem zaakceptować ofertę. Następnym razem będę pamiętał żeby jednak wcześniej złożyć wypowiedzenie choć mam wątpliwości czy pomimo to wszyscy mają dostęp do jednakowych ofert, bo jeśli w POK połączono mnie z działem utrzymania który ma dostęp do najlepszych ofert aby jednak odwieść klienta który przyszedł złożyć wypowiedzenie to czemu ta oferta 6x0+9x24,90=14,94 była dla mnie niedostępna, czy może na to mieć wpływ fakt że mam dekoder Ultrabox+ czyli PHILIPS PVR 250GB w bezpłatnym wieczystym użytkowaniu? Poza tym czy ktoś może się wypowiedzieć coś na temat tego działu utrzymania do którego dzwonią z POK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomeX powiem tak, udało ci się, jak ślepej kurze ziarnko. Twoja sytuacja, za Twoja przyczyną była beznadziejna. I gdybyś się zająknął i nie przystał na ostatnią propozycję, to byś przepadł.

czy może na to mieć wpływ fakt że mam dekoder Ultrabox+ czyli PHILIPS PVR 250GB w bezpłatnym wieczystym użytkowaniu?

Oczywiście, że ma, ale w tym przypadku podarowali Tobie bezpłatną dzierżawę. Powinieneś się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę, Comfort+, multi, 6xC, HBO, HBO GO, nc-go na 15 miesięcy - 59,90.

Do tej pory miałem Uniwerse, 6xC w tej samej cenie.

Chyba trochę drogo ale nie chciałem już wydziwiać bo dostałem to co chciałem.

Kod aktywacyjny do dwóch godzin, pakiety działają.

E tam drogo,oferta bardzo fajna gdyby taką żucili na święta to kolejki by były w punktach .Ja wiem że czasem wyobraznia zadziała jak ktoś pisze że wynegocjował podobny pakiet za 44,90 czy 49,90 no ale takie oferty to prawdziwe unikaty.

No chyba że jesteś studentem i mieszkasz w akademiku to żeczywiście drogo ;) mnie za czasów akademickich stac na C+ nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli "zaśpiewać" maksymalnie dodatkowe 20 PLN miesięcznie za dekoder.

Z tym że tak jak wcześniej napisałem ten dekoder mam "na zawsze" w bezpłatnej dzierżawie, taki warunek mam z pierwszej umowy C+ którą zawierałem w promocji która była dostępna przez krótki czas miedzy 1 a 10 listopada 2009 roku, przed samym wprowadzeniem dekodera PACE PVR 500GB i promocji z telewizorem LG 3D za 1zł gdzie C+ skorygowała zapis w regulaminie promocji że zwolnienie z opłaty za wynajem dekodera jest na czas obowiązywania umowy na czas oznaczony czego chyba przez przypadek wcześniej nie wpisali w regulaminie bo za każdym razem jak przedłużam umowę to konsultanci się temu dziwią że "na zawsze" jestem zwolniony z opłaty za taki dekoder, więc podejrzewam że właśnie dlatego oferty są dostosowywane indywidualnie i dla mnie nie jest dostępna promocja 6x0+9x24,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

 

Właśnie otrzymałem ofertę na maila:

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

NAJEM PVR 20zł

Premium Sport 49zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 24,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

 

Wg mnie wychodzi 44,90 zł, a nie tak jak uzgadniałem z konsultantem 54,90. Czyżby się coś pomylił ? Czy to co mam na mailu będzie wiążące ?

 

@kejcio miałem to co w opisie Universe +, 6xC+ i od 2 mies. HBO dokupione (ze względu na Watahę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

w dniu dzisiejszym przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Szanowni Państwo,

 

 

 

uprzejmie przypominamy o konieczności aktywowania zamówienia dotyczącego oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

NAJEM PVR 20zł

Premium Sport 49zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 10 zl dlaAbonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

czyli na 24miesiące za 59,90 zł możliwe że dałoby się taniej, umowę miałem do końca stycznia i oczywiście w połowie grudnia już poszło wypowiedzenie.

Nie czekałem na telefon i sam zadzwoniłem po pierwszym telefonie takie mi warunki zaproponowano i je przyjąłem.

 

pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...