Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja dzisiaj dwukrotnie dzwoniłem na krakowski numer. Za pierwszym razem miła pani chciała mi wcisnąć:

Comfort+, Extra+, Multi+, Premium Film, Premium Sport (6xCanal+) dodatkowo Canal+ VOD - umowa na 15 miesięcy za 68,59

Dodatkowo HBO za 11,31 czyli łącznie abonament za 79,90.

Do tego wymiana dekodera na TurboBox za 149 zł lub miesięcznie za 10 zł.

 

Za drugim razem przed chwilą milszy pan zaproponował:

Comfort+, Extra+, Multi_, Premium Film, Premium Sport (6xCanal+), Canal+ VOD - umowa na 15 miesięcy za 64,90

Dodatkowo HBO za 10 zł - łącznie 74,90. TurboBox za 5 zł miesięcznie.

 

Reasumując nie chcą zejść na 0 zł za HBO.

Obecnie posiadam Canal+ Silver (Comfort+, Extra+, Multi+, Premium Film, Premium Sport (6x Canal+) i płacę 69,90.

Tak więc jeszcze szału nie ma. Wypowiedzenie złożone zaraz po świętach, a umowa do końca stycznia. Jak widać kilka godzin między rozmowami i 5 zł zjechali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem zadzwonić by upewnić się czy wypowiedzenie na pewno doszło, bo nikt nie dzwonił. Wybrałem krakowski numer. Na całe szczęście jest. Już byłem zadowolony, bo babeczka proponowała Comfort+ Extra+ Multi+ za 34,9zł , ale oczywiście okazało się, iż "mam ten nieszczęsny multiroom, którego nie da się zrabatować" i w sumie wyszłoby 54,9 zł z dekoderem Pace + Sagemcom. Czekam dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowałem dziś umowę dla znajomego. Do tej pory płacił 99zł. za wszystkie kanały tematycznie, 6xC+ i PACE PVR, za 3 dni koniec umowy (wypowiedzianej). Po chwili rozmowy oferta 69zł. na 15 miesięcy za comfort, multi, extra, 6xC+ i PVR. Po jej odrzucenie chwila konsultacji z przełożonym i ofertą 53,26zł. (0 zł. 5 mc + 79,90 10 mc). Warunki przyslane na maila się zgadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po przedłużeniu. Wcześniej Canal+Comfort za 54,90. Teraz w związku z tym, że zależało mi głownie na cenie to pakiet Comfort w łamańcu 14,94/miesiąc. Umowa na 15 miesięcy

To masz goły Comfort czy z opcja multi+?

Z opcją multi

A składałeś wypowiedzenie?

Bo mi umowa kończy się z końcem grudnia i nie składałem wypowiedzenia i jak przed chwilą zadzwoniłem do DUK Kraków to zaproponowano mi jedynie za 24,90 na 15 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:czy w wypowiedzeniu musi być koniecznie zawarty nr.umowy?Bo nie mogę znaleźć tego numeru,w ica też nie ma(?).A znalazłem stare wypowiedzenie nwm.z którego roku i tam było tylko krótkie:,,proszę o rozwiązanie umowy"+dane osobowe,nr.abonenta itp.Proszę o szybką odpowiedź!Bardzo pilne! Z góry dziękuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem goły comfort+extra+, umowa do końca roku. Wczoraj dostałem taką ofertę:

 

45jks3etmpkk.png

 

To wszystko 5 miesięcy 0 zł i 10 miesięcy 79,90 ( miesięcznie 53,26 teraz płace 59,90). Jedynie Filmbox dali na 5 miesięcy i dekodera nie chcieli wymienić. Wydaje mi się, że to dobra oferta. Jest jakaś opłata przy zmianie pakietu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem ws obotę. "Pon" z Krakowa powiedział, ze link w ciagu 24 godzin,a ze wzgledu na niedzielę- możliwe, ze dopiero w poniedziałek. Po 48 godz. zadzwoniłem co z linkiem, ponoć wysłano w sobotę....ale jakoś nie doszedł. po interwencji link aktywacyjny na podanej poczcie pojawił się w ciągu 2 godzin....czyli po 50 godz. o zawarcia ugody z konsultantem.

Sądzę, ze bałaganik w nc+.

Była to migracja dla znajomego co to się ostał ze Startem za 26zł. Teraz 24m. Wifibox i Comfort+Multi .Ok. 15 zł/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem dzisiaj listem aneks umowy zawartej 12-12-14. Są w nim Warunki promocji Comfort+ 29,90zł , warunki promocji Multi+ 0zł, szczegółowe warunki świadczenia Pakietu Comfort+, Lista kanałów (Comfort+Multi) oraz szczegółowe warunki świadczenia opcji dodatkowej Multi+ (po co to dali? Tu w tabeli są podane opłaty 15 zł /mc na okres oznaczony umowy, to mam za 0 czy nie?).

Brakuje jakiejkolwiek informacji o opcji PremiumSport. Powinien być taki załącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...