Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@maniek8711

Nie ważne na jaki dzwonisz. Pisałem, że to nie na znaczenia. Babka do mnie dzwoniła z Krakowskiego i bodajże, za 2-3 godziny ta sama babka z przygotowaną ofertą dzwoniła z Warszawskiego. Co do Wawy poleciała ofertę mi przedstawić?

 

Potwierdzam ale u znajomego było to szybciej, najpierw znajomy zadzwonił pod 22 o ofertę a konsul powiedział że oddzwoni zaraz do nie go z ofertą i co ? Ten sam konsultant zadzwonił ale z numeru 12 jakaś teleportacja jest w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zadzwoniłem z zapytaniem czy dotarło wypowiedzenie. Konsul powiedział ze tak ale przekieruje mnie do działu utrzymania klienta. a tam facet mi proponuje to co mam czyli Platinum(teraz płace 99) plus Hbo za 109 zł!!!do tego jeszcze multiroom za 5 zł przez pierwszy rok a drugi rok 10 zł. Normalnie masakra.... odmówiłem oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniło do mnie dziś nc+ bo zostawiłem ptaszka w ICA by się skontaktowali.

 

W toku takich "delikatnych" negocjacji ustaliłem pakiet - Comfort, Multi, Extra, C+ Premium film, C+ Vod, HBO, Cinemax (9 miesięcy za darmo).

 

Umowa na 24 miesiące bo tak chciałem. Sportu nie cierpię i go nie chcę. Zamiast tego Cinemax na 9 miesięcy.

 

Wszystko za 49,90 zł miesięcznie + w moim przypadku Multiroom Premium- 20 zł.

 

 

Podczas rozmowy z miłym konsultantem dowiedziałem się, że w styczniu pojawią się jeszcze lepsze oferty, zatem umówiłem się z nim na telefon za jakieś 10 dni.

 

Co sądzicie o tej ofercie?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do jutra. Ostatni telefon 23 grudnia z propozycją do zaakceptowania, ale musiałem przerwać rozmowę. Miał konsul oddzwonić za godzinę, ale tego nie zrobił. Od tej pory cisza. Czekać, czy dzwonić samemu ?

U mnie to samo było do wczoraj,zadzwoniłem więc sam ,konsul pobrał pesla i był mocno zdziwiony że moja umowa nie jest przedłuzona ,była w innym miejscu (folderze?)niż powinna wraz z wypowiedzeniem.On nie za bardzo to rozumiał tymbardziej i ja. To tylko kolejny dowód na ich błedy czy niedoskonałośc systemu.Gdybym nie zadzwonił to w nowy rok odbierałbym tylko naziemną ;) Tak więc jesli masz obawy to dzwoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i pani nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego w aneksie nie ma informacji o PremiumSport. Powiedziała że ważne że w systemie jest, gdyby zniknęły 3C+ lub cena skoczyłaby do góry to reklamować i powoływać się na rozmowę.

Myślę, że gdybym przedłużał po 25.12 mógłbym zrobić hałas że nie mam tego na papierze.

Dzisiaj wymieniłem w APS dekoder i chodzi jak żyleta. Pace za Pace. Stary miał 2 lata i się zawieszał, nie włączał od razu, przerywał nagrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem po przedłużeniu umowy. Wynegocjowałem:

Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Film, Premium Sport, HBO, Canal+ VOD - 69,90 na 15 miesięcy.

Dodatkowo chciałem jeszcze Redlight HD ale za 10 zł/mc darowałem sobie. Dobrałem jeszcze TurboBoxa za 99 zł, wcześniej miałem Pace'a.

Wcześniej to samo bez HBO. Płacę tyle samo, mam to co chciałem. Oczywiście pomogło sprawdzenie czy dotarło do nich wypowiedzenie umowy.

Wczoraj jeszcze nie chcieli dać pakietu z HBO w tej cenie. Pewnie gdybym jeszcze kilka dni poczekał, to bym coś wynegocjował. Teraz czekać tylko na linka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...