Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak długo zwlekać nie będę. Do tego 25 poczekam, jak nie zadzwonili przez tyle dni to marne szanse że zadzwonią akurat tego 31. Takich jak ja jest pełno i do każdego z nich mogą tego 31 nie zdążyć. Poza tym jak widzę, że do niektórych dzwonią po kilka razy dziennie, to mnie krew zalewa, gdyż ja bym chciał choć jeden telefon w miesiącu. Nie wiem jak im ten komputer losuje tych abonentów do rozmowy.

Jak Ci zależy na szybszym kontakcie zrób to przez ICA, tam prosisz o kontakt telefoniczny i dzwonią w ciągu 72 godzin. Ja tak zrobiłem i mimo że umowę miałem do końca stycznia to przedłużyłem ją już na początku listopada, na lepszych warunkach. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę przejść na warunki pełnopłatne od lutego jak umowę mam do końca stycznia i wypowiedziałem umowę?

Oczywiście, że nie. Umowa zgaśnie ale to wcale nie oznacza, że jestesmy w sytuacji bez wyjścia. Dopóki nie zadamy sprzętu, to jesteśmy pod kontrolą tak, jak śledzenie przesyłki :wink:

Wtedy też mogą zadzwonić lub sami dzwonimy. Kolo się kręci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Arkon - Ale to im ma zależeć na mnie, a nie mi na nich. Gdybym to ja był konsultantem to od razu bym wyczuł, że to temu komuś zależy na umowie, bo tu wydzwania, a nie ja cisnę do niego. Na dzień dobry wciskał bym gorsze oferty.

 

Edit: Będę śledził dalej wątek i jak się coś zmieni w mojej kwestii to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rozi

Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi- Ty do nich nie dzwonisz, tylko prosisz ich o kontakt. Dla mnie to zasadnicza różnica. Ja od lat tak przedłużam umowę i zazwyczaj kończy się na jednym telefonie z ich strony :). Jeśli wolisz czekać i się denerwować, że nie dzwonią nie korzystaj z mojej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to oni mają się prosić, a nie ja. Prosząc o kontakt wyjawiam jakieś tam zainteresowanie, no tak czy nie?

 

Trochę źle do tego podchodzisz. Jasne, że trochę lepiej jak oni zadzwonią, ale nie ma co panikować i wychodzić z założenia, że telefon do nich ustawi Cię od razu w złej pozycji. Przecież nie będziesz rozpoczynał rozmowy "Proszę Was dajcie mi fajną umowę, tak bardzo mi zależy". Możesz powiedzieć np. że kontaktował się z Tobą konsultant, obiecał oddzwonić, nie oddzwonił, ty niebawem wyjeżdżasz z PL i chcesz w miarę szybko wiedzieć na czym stoisz. Podobnych bajek można wymyślić setki, generalnie wszystko na zasadzie - mogę podpisać, ale nic na siłę. To nie jest tak, że konsul to ktoś kto tylko czeka żeby Ci utrudnić życie, on ma swoje widełki, ty masz swoje i zawsze istnieje duża szansa, że się gdzieś spotkacie w miejscu, w którym obaj będzie zadowoleni.

 

Ja kilkukrotnie sam dzwoniłem do różnych Działów Utrzymania Kienta [czy to tel. satelitarna czy internet czy operator komórkowy] i przy odrobinie bajeru jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym nie dostał tego, co chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o radę. Jestem stałym abonentem z najwyższym pakietem i kończy mi się umowa. Mam w domu spliter oraz kilka własnych tunerów w różnych pokojach więc zależy mi by przedłużając umowę otrzymać tuner dalej na kartę z którym działałbym spliter Big II. Czy jest taka szansa? jaki tuner powinienem wybrać ?

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko ile kosztowało by dokupienie w nc+ samej karty multitum do pakietu chodzi mi o 3cia kartę obecnie posiadam 2jeszcze za czasów c+. Posiadam PAKIET UNIVERSE+

OPCJE DODATKOWE: MULTIROOM STANDARD, HBO ,PREMIUM FILM chociaż nie wiem czy to robi jakaś różnice od pakietów. W trakcie trwania umowy obecnej jeśli jest taka szansa, jesli tak czy tez nie przedłuży mi obecnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko ile kosztowało by dokupienie w nc+ samej karty multitum do pakietu chodzi mi o 3cia kartę obecnie posiadam 2jeszcze za czasów c+. Posiadam PAKIET UNIVERSE+

OPCJE DODATKOWE: MULTIROOM STANDARD, HBO ,PREMIUM FILM chociaż nie wiem czy to robi jakaś różnice od pakietów. W trakcie trwania umowy obecnej jeśli jest taka szansa, jesli tak czy tez nie przedłuży mi obecnej umowy.

Nie dostaniesz 3 karty Cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie mija właśnie miesiąc po pisemku w APS i zero tel zero maili nic .

A tak twierdziłeś że będą dzwonić w okolicach świąt.Jak sie sam przekonałeś na to nie ma recepty co i kiedy.Na Twoim miejscu bym się nie martwił u mnie 21 grudnia minęło 2 miesiące od wypowiedzenia.Co prawda był jeden głuchy i jeden odebrany ale nie doszliśmy do porozumienia.Do końca umowy jeszcze cały miesiąc więc jest czas.@No Chance lepiej sprawdż dokładnie co zawiera Multi bo będziesz póżniej płakał.Ty kibic sportowy rezygnujesz z Nsportu i kanałów serwisowych Nsport?

 

Nic nie twierdziłem tylko było tutaj dwóch który dostali telefon na trzeci dzień po podpisaniu się w APSie.

Ja oferte sobie wybrałem tutaj w zasadzie niemal że nic się nie zmieni jedynie długość umowy stale się zastawiam nad czy 15 czy 24 bo z tego co widzę regularnie wydawane są cameleony do umów 15/24 co daje dowód że te karty mają się dobrze i to raczej do conaxa się dobiorą z wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

również mam umowę do końca stycznia i spokojnie czekam na ruch z ich strony.

Wypowiedzenie oczywiście już dawno wysłane, było kilka telefonów na początku grudnia, ale oferty jakieś z kosmosu więc grzecznie podziękowałem.

W tej chwili mam coś takiego:

PAKIET

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

HBO 0zł

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE 0zł

NAJEM ULTRABOX+ 0zł

Całość za 69zł. Mam pytanie za ile można to wytargować? Nie zależy mi na dodatkowych kanałach ani MR.

Orientujecie się może czy jest szansa wyciągnąć to za 49-54zł bez łamańca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...