Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta bardzo dobra. Ciekawe jakie są warunki tych promocji, które wylistowałeś. Przesłali Ci je każde osobno w pdf?? Bo jak je masz to może rzuciłbyś na PW ??

Czyli jednak da się otrzymać promocyjną ofertę na multiroom jeżeli już się go ma w starej umowie??

Bo piszą wszędzie, że jak już masz multiroom to ze zniżką promocyjną nie dostaniesz.

Tak mi też mówiła konsultantka z BOK, ale nie sprawiała wrażenia bardzo rozgarniętej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystko jest w jednym pdf bardzo długim.. i tak przeglądając to wszystko się zgadza.. każde warunki omówione wcześniej są tam zawarte.. pdf oprócz wyżej wymienionych wynegocjowanych warunków ma także informacje o tym jak wyglądają pakiety itp itp. Powiem szczerze, że dlatego zastanawiam się czy ta oferta jest dobra bo nie kosztowało mnie to zbyt wiele nerwów, ale rzeczywiście trafiłem na bardzo fajnego gościa... i byl to pierwszy telefon do mnie w sprawie przedłużenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na 24 miesiące. Comfort multi extra 6 canal 3 hbo za 59.90 zł. Wszystko na 24 miesiące. Tak chciałem tak mam.

Tylko trzeba potwierdzić maila od nich którego mogą wysłać dopiero 29 grudnia, oby jaj nie było bo jak nie dojdzie to styczeń płatny bez zniżek.

Też to zauważyłem poprawiłem spoko.

 

 

Dostałeś te warunki na maila czy pocztą Ci mają wysłać? Pachnie ściemą bo wczoraj się takie oferty pokończyły. Albo konsul Coś Ci źle przekazał

 

 

Mnie sie wydaje ze to swietna oferta. Wczoraj zadzwoniliz DUK ze moga mi zaproponowac za 67 zl comfort plus multi extra hbo na cala umowe i ncplus go . Powiedzialam ze przemyslalabym gdyby zaporoponowali mi chociaz 3 z canalu plus. Mam jeszcze 6 miesiecy umowy ale juz moga zmienic jak chce.Wypowiedzenie juz dotarlo. Czy takie umowy korzystne sa tylko dla tych co wczesniej juz mieli umowy negocjowane ( od lat sa juz w cyfrze i ence i juz przedluzali wiele razy) bo mnie doslownie konsul wysmial ze jak ja teraz place 72 i nie mam canal plus to w ogole nie ma o czym mowic zebym to miala za mniej niz 89 zl A w ogole to lepiej nie czekac bo teraz to jeszcze oni maja jakies mozliwosci zbijania cen bo to oferty swiateczne a potem to moze byc tylko gorzej i pozaluje.. Mieszkam poza krajem i nie moga do mnie dzwonic a na maila kategorycznie nie ma mozliwosci kontaktu z nimi. Jak to wlasciwie jest , przeciez czytam ze ludzie doataja oferty na maila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Nadeszła wiekopomna co roczna chwila na przedłużenie umowy z C+.

Od lat mam to samo czyli po teraźniejszemu Comfort Extra + plus wszystkie C+i płacę 49 zł bez multiroomów itp.

 

Czy bez problemu dostanę to samo za to samo $ (oczywiście po wysłaniu wymówienia), jest szansa na dodatkowe HBO?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Osseanfree, 2 strony wcześniej

 

Pierwszy telefon umowa do końca lutego

 

To co mam

Universe+ / 6xC+/ HBO/ vod. canal + / media Box

Cena: 49 zł + 5 zł za dekoder + history umowa na 15 lub 24

 

Podziękowałem będę jeszcze negocjował lepsze warunki przy następnym telefonie

 

Myślę, że da rade :P

Rozumiem, że dekoder masz własnościowy po Cyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje oferta za tą cenę dosyć dziwna ale osiągalna, ja w ostatni dzień umowy negocjowałem i dostałem to co w podpisie. Konsultant wspomniał że oferty się kończą dopasowane przez abonenta, zmiany po wprowadzeniu regulaminu bedą inne cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daję zrzut z ICA ceny 44,90zł nowej jeszcze nie mam bo będzie od stycznia a ostatnia faktura to 49zł ale to stara opcja była , nie miałbym powodów wciskać kitów - co by mi to dawało

 

1.jpg

 

miał przyjść email z tą ofertą jako potwierdzenie ale cisza do dnia dzisiejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mam ci to udowodnić , konto mam również na innym portalu dobrze wiesz o jakim piszę i z innym nickiem - może skojarzysz fakty :)

 

gdzie tu można wstawić podpis w panelu bo jakoś nie mogę znaleźć :(

 

nBox Recorder CLRA/CARBO/TURBO 500GB Comfort+Extra+Multi+ 3xCanal+ Premium Film + 3xHBO + Redlight Noc + Canal+VOD = Stała Cena 44,90zł msc - Koniec Umowy 31.03.2016r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...