Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak a propo wys. abonamentu do proponowanych programów. Mam własny dekoder. Hak sobie ba spokojnie popatrzyłem to z takiego pakietu comfort nie mogę odbierać jedynie 45 kanałów, kolejne 41 mam za free. Teraz płacę 19.90, wypowiedzenie wysłane. Nie widzi mi się płacić więcej przy takim pakiecie bo za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kanałów Hd to pseudo Hd. Jak popatrzyłem na bitrate to normalnie krew zalewa, że wciskają taki kit ludziom.

 

Ogólnie to jak dla mnie normalne ceny za to co proponuje nc powinny być przynajmniej 30% niższe na dziendobry i od tego dooiero rabaty dla stalych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś podobną sytuacje?

 

Z czysto matematycznego punktu widzenia nie może Ci wyjść taka średnia, chyba że masz na koncie w nc.plus jakąś nadpłatę i może konsul policzył średnią uwzględniając tę nadpłatę?

 

Czy skorzystał któryś z Was z oferty mobilnego internetu z Orange przy umowie z nc+? Oferta wygląda imponująco, 40GB/mies., rok za darmo a drugi rok za 49,90/mies. Zastanawiam się jaki jest tu haczyk.

 

Są 3 opcje tej promocji, nowy klient, klient aneksujący umowę i klient mający już umowę z nc+ dokupujący internet. Nie wiem w której sytuacji jesteś, ale tak z grubsza:

 

1. Nie masz co liczyć, że telewizję dostaniesz w innej cenie niż standardowa.

2. Jeśli terminy zakończenia umowy w Orange i nc.plus nie będą się pokrywały, a nie chciałbyś przedłużać umowy z nc.plus to Orange zdejmie ci rabat za internet.

 

Nie wiem w której sytuacji jesteś, ale trzeba by spokojnie wszystko policzyć.

 

EDIT:

 

@Harry44

 

Dobra nie zauważyłem podpis. Widzę, że masz umowę DUK do marca 2016. Dobierając powiedzmy w styczniu internet z Orange zwiążesz się z "pomarańczowymi" na 24 miesiące czyli do stycznia 2017. Jak będziesz chciał negocjować umowę na telewizję z nc+ powiedzmy w lutym 2016, to mogą Cię postawić pod ścianą - albo przedłużasz po standardowych cenach pakietów albo nie przedłużasz ale wtedy do stycznia 2017 roku czyli jakieś 9 miesięcy płacisz za internet w Orange bez rabatu, a to w przypadku 40 GB jest chyba około 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

A czy w multiroom na 2 karty można wymienić dekoder Pace na jakiś lepszy?

Masz jeden dekoder Pace, a drugi do MR jaki?

Ja ostatnio wyrwałem ciekawą ofertę na 15 m-cy m.in.: Comfort+, Multi+, EXTRA+, Filmbox, HBO, History HD, Premium Sport & Film, CANAL+ VOD, MR standard. Do tego mam Turbodekoder + wifiBOX+.

To wszystko w ofercie łamanej w średniej cenie ok 59 zł.

Jeśli byłbyś zainteresowany to chętnie zamieniłbym się z Tobą, o ile masz MR na starych zasadach z C+, a pewnie taki masz. Interesuje mnie tylko jaki drugi dekoder posiadasz. Zamiana oczywiście na zasadzie wzajemnej cesji najlepiej przed rozpoczęciem negocjacji o nową umowę - sam bym ją ponegocjował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kanałów Hd to pseudo Hd. Jak popatrzyłem na bitrate to normalnie krew zalewa, że wciskają taki kit ludziom.

 

Ogólnie to jak dla mnie normalne ceny za to co proponuje nc powinny być przynajmniej 30% niższe na dziendobry i od tego dooiero rabaty dla stalych abonentów.

A najlepiej za darmo i do tego rabaty dla stałych czyli stałym powinni płacić za oglądanie.Oferta jest jaka jest i albo ją akceptujesz albo nie.Skoro oferta jest zła idż tam gdzie tanio i dobrze NC+nie jest jedynym dostawcą usług tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kanałów Hd to pseudo Hd. Jak popatrzyłem na bitrate to normalnie krew zalewa, że wciskają taki kit ludziom.

 

Ogólnie to jak dla mnie normalne ceny za to co proponuje nc powinny być przynajmniej 30% niższe na dziendobry i od tego dooiero rabaty dla stalych abonentów.

A najlepiej za darmo i do tego rabaty dla stałych czyli stałym powinni płacić za oglądanie.Oferta jest jaka jest i albo ją akceptujesz albo nie.Skoro oferta jest zła idż tam gdzie tanio i dobrze NC+nie jest jedynym dostawcą usług tego typu.

 

Ja uważam że powinno być jakościowo adekwatnie do ceny. Narazie jestem w nc i taka moja ocena po prawie rocznej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna informacja odnośnie aneksowania umów z NC+ Dzwoniłem na infolinię (rozmowy mam darmowe :D , a że Was lubię to sobie porozmawiałem z NC+ i przekazuje wszystkie ważne informacje)

 

Otóż jak wiadomo NC+ wprowadziła dziś nowy system aneksowania umów. W moim odczuciu nie jest tak źle, bo wydaje mi się, że zakończymy proces reklamacyjny - co to znaczy? Przypuśćmy, że umowa kończy się z dniem 31 grudnia 2014 roku, a my mówimy 30 grudnia 2014 sakramentalne "TAK i akceptujemy nową promocje. Są dwa sposoby na akceptacje:

 

1) Aneks wraz z ofertą, którą wynegocjowaliśmy zostaje wysłany na podany adres email i w tym emeilu będzie zawarty link "on-line"(aktywacyjny aneks) do akceptacji tej umowy w takiej formie - wtedy umowa zostaje zaakceptowana przez Nas automatycznie oferta zostaje włączona w ten sam dzień, kilka minut/ godzin po rozmowie. Pytałem się jak to będzie gdy na przykład jest u konsultanta "12 miesięcy HBO", a a aneksie może być "6 miesięcy" wtedy takiej umowy nie akceptujemy (wywalamy wiadomość) i dzwonimy do DUK-u i mówimy o całej sytuacji jaką mamy.

 

2) Druga możliwość jest taka, że wybieramy opcje, że aneks przyjdzie do Nas, a my go podpiszemy w domu. Tutaj sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, gdyż jak mamy umowę do 31 grudnia, to za styczeń płacimy całą całą kwotę standardową ( w moim przypadku 218zł za pakiet, który mam w podpisie). Umowa w styczniu będzie na czas nieokreślony, do momentu powrotu aneksu z podpisem do firmy, wtedy włączają promocyjne warunki umowy.

 

Ale!

 

Formę aneksu ustalamy z konsultantem, z którym mówimy o przedłużeniu umowy.

Nie jestem pracownikiem NC+, jestem zawsze za Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się również tym, że jestem pierwszym który pisze o nowych zasadach, ale mimo wszystko mi coś tu "śmierdzi". Żeby to nie było przypadkiem tak, że dostajemy aneks na emaila i konsultant mówi nam coś z stylu: "Pan się nie przejmuje, że tu piszę 3 miesiące, bo i tak w systemie będzie 12 miesięcy odnotowane" Gdy zaś zadzwonimy do DUK-u to ktoś powie: "Ale ja nie mogę odpowiadać za to co ktoś inny obiecał, ja tu widzęm 3 miesiące, a Pan zaakceptował i przystał na takie warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś przedłużyłem umowę na 24 miesiące comfort+ multi+extra+wszystkie canal+ HBO filmbox Cinemax ncgotv konto podstawowe canal+vod history HD i H2 oraz multiroom premium za 71.99 przez 12 miesięcy a później 91.99 przez kolejne 12 miesięcy. Akceptacja umowy na maila przyjdzie dopiero 29 grudnia.. myślicie, że to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi opóźnieniami w dostarczaniu umów pocztą chyba się już uporali. W tamtym roku faktycznie, podpisałem 26 listopada, a list przyszedł w połowie lutego. Kiedy 3 tygodnie temu przedłużałem umowę i powiedziałem o tym konsultantce oznajmiła, że list powinien dojść w ciągu 2 tygodni. Teraz doszedł jakoś po 10 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...