Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że można zejść niżej 60 zł (gdybym obecnie mniej płacił np. 90 zł a nie 125 zł) - jednak ich oferta bez wypowiedzenia to 125 zł i nie mogę zejść na niższą nawet rezygnując z części kanałów - bardzo śmieszna polityka - dlatego po wypowiedzeniu oscyluję w granicach 80 zł mam nadzieję że to jest realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że w tym roku do mnie też nikt nie dzwoni. Owszem był jeden telefon, ale nawet nie zdążyłem odebrać i ten sms o bransoletce ;)

Każdego roku dzwonili jak najęci. Aż tak dużo ludzi pozwalniali, że teraz nie ma kto dzwonić? Klientów im ubywa przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 2 tel. Pierwszy z Krakowa. Konsultantka przekonywała mnie do oferty.Nie zgodziłem się i zapytała ile chcę płacić. Więc jej odpowiedziałem. Powiedziała, że skonsultuje się z kierownikiem i zadzwoni później. Po 2 godzinach tel. z Wawy i uwaga ta sama konsultantka ! ;) . Chwila moment mówię sobie, toż to Pendolino tak szybko nie przejedzie z Krakowa do Wawy; chyba, że samolot ;), ale to też odpada. Tak więc nie sugerować się nr. kuerunkiwym. W sumie okazuje się, że teraz nie wiadomo z jakiego miasta dzwonią, bo robią jakieś przekierowania . Ofertę drugą też odrzuciłem, choć była gorsza o 5 zł od wczorajszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
......Aż tak dużo ludzi pozwalniali, że teraz nie ma kto dzwonić? Klientów im ubywa przecież.

Julek i jego świta przejrzała na oczy ........wiedzą że te wypowiedzenia to w 99% ściema :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przejrzeli:) Panie i Panowie:)

 

Finał rozmowy 1 i jedynej z DUK KRAKÓW

Do tej Pory Universe+ 6x C+ multiroom i history hd 64zł

 

Nowa oferta:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

History HD oraz H2 hd

Adwenture tv

Premium Sport

Premium Film

HBO HD

NOC na 6miesięcy za darmo

Multiroom standard 2x cameleon 0100;]

CInemax i Filmbox na 12miesięcy za 0zł...( opcja rezygnacji po 12miesiącach)

 

Stała kwota zobowiązania 64,90 Umowa na 24miesiące

 

Dziękuję i życzę owocnych rozmów:] Umowe miałem do 31 marca 2015;]

 

Ps jako ciekawostkę dodam chęc wcisnięcia ich dekodera hd....( ale przemiłą panią zapytałem czy widzi w systemie skan wypowiedzenia i co tam na czerwono jest napisane....( a pisało coś takiego'' W związku z posiadaniem własnego 4głowicowego tunera który ma więcej funkcji niż wasze szroty nie chce waszych szrotowatych sprzętów...) Kobita się roześmiała i kontynuowała ze mną rozmowę już bez wciskania dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę, wypowiedzenie wysłane jeszcze w październiku, pierwszy telefon z nc+

- poprzednio miałem pakiet Universe+ i 6 razy Canal+, Umowa na 12 mc-y do końca 01.2015 r. za 49 zł przez cały okres, bez żadnych multirumów, wynajmu dekoderów itp., mam swój dekoder,

- teraz to samo (czyli po nowemu: Comfort+ i Extra+, Multi+, Sport+&Film+) za 49,90 zł na 24 m-ce od 01.2015 r.

Mi pasuje, spokój na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Aż tak dużo ludzi pozwalniali, że teraz nie ma kto dzwonić? Klientów im ubywa przecież.

Julek i jego świta przejrzała na oczy ........wiedzą że te wypowiedzenia to w 99% ściema :wink:

Żeby się nie przeliczyli. To tylko telewizja.... ;)

Przy ostatnim przedłużeniu babka coś mówiła, że rzekomo nie wyraziłem zgody na informacje handlowe czy coś takiego. Musiał mi to zaznaczyć pewien gburo-konsultant ;) Jednak przecież raz zadzwonili - jakieś 2 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps jako ciekawostkę dodam chęc wcisnięcia ich dekodera hd....( ale przemiłą panią zapytałem czy widzi w systemie skan wypowiedzenia i co tam na czerwono jest napisane....( a pisało coś takiego'' W związku z posiadaniem własnego 4głowicowego tunera który ma więcej funkcji niż wasze szroty nie chce waszych szrotowatych sprzętów...) Kobita się roześmiała i kontynuowała ze mną rozmowę już bez wciskania dekodera...

 

Nie wierze, że coś takiego można dopisać i jeszcze się tym chwalić na forum :lol2::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi mieli do tej pory Universe, multiroom i dwa segecomy na wynajem za 64 zł miesięcznie.

 

Umowa do końca lutego, na co moga liczyć?

 

Czy realne jest comfort + multi+ + extra+ + 6c+ + multiroom + 2 te sagecomy ? za cene tych 60 zł ? Bo na cos takiego chcemy polować ?

 

 

Nie wiem, dawno na forum o takiej sytuacji nie czytałem, wiec liczę na waszą pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5dario, pamietaj o jednym:

Od 22 grudnia nastąpią dość ważne zmiany związane z nową ustawą konsumencką :!:

 

- W przypadku promocji przyznanej przez BOK podczas rozmowy telefonicznej, promocja zostanie uruchomiona dopiero w momencie przesłania do nc+ podpisanego przez klienta aneksu. A więc trzeba odpowiednio wcześniej, przed końcem okresu minimalnego dogadać się przez telefon i odesłać otrzymany aneks tak żeby dotarł przed zakończeniem okresu promocyjnego :!:

 

Tak więc, jeśli przedłużysz umowę 22 grudnia lub dalej to praktycznie nie masz szans,żebyś całą sprawe załatwił jeszcze w grudniu, i wtedy za styczeń zapłacisz pełną kwote za abonament bez żadnych rabatów.

 

Możesz tez zrobić tak,że twoja umowa wygaśnie,a ty zadzwonisz do nich powiedzmy 2 stycznia i przedłużysz umowe(dopóki nie oddasz sprzętu i karty jestes traktowany jak stary klient).Jak otrzymają twój aneks to ponownie właczą ci kanały.W tym przypadku będziesz przez około 12-14 dni bez telewizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożyłem jeszcze w październiku więc w najgorszym wypadku zdaje tuner i tyle . Z tego wniosek,że nie pozostaje mi nic innego tylko zadzwonić do nich dzisiaj

 

Jeśli chcesz miec spokój to najlepiej dogadać się przed 22 grudnia.Przeczytaj tez moje drugie zdanie,bo edytowałem swój poprzedni post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole zadzwonić teraz tylko z postów na forum wynika,że jestem na straconej pozycji ( bo mi zależy). O wymianie dekodera raczej nie ma co liczyć.

Dzięki pawo24 za to info bo tak prawdę mówiąc pierwszy raz o tym słyszę.Być może takich jak ja,którym kończy się umowa z końcem grudnia a nie maja jeszcze nowej oferty jest znacznie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5dario, pamietaj o jednym:

Od 22 grudnia nastąpią dość ważne zmiany związane z nową ustawą konsumencką :!:

 

Tak więc, jeśli przedłużysz umowę 22 grudnia lub dalej to praktycznie nie masz szans,żebyś całą sprawe załatwił jeszcze w grudniu, i wtedy za styczeń zapłacisz pełną kwote za abonament bez żadnych rabatów.

 

 

Bzdura. Skoro zmieniają się przepisy i aneks musi być podpisany to co najwyżej odetną mu sygnał póki dokument do nich nie wróci...

Wypowiedzenie będzie ważne póki dokument nie przejdzie od nich do klienta i podpisany wróci. Inaczej jak może płacić za coś co było wypowiedziane a nie zostało aneksowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mervel cyfra.tv napisał takie coś "No więc tak teraz bedzie, nc+ wysyła umowę, podpisujesz i w chwili odebrania podpisanej umowy uruchomiona zostaje zawarta w aneksie oferta, wcześniej nic nie uruchomią".O tym odcięciu kanałów do czasu otrzymania aneksu się zgodzę,ale jak aneks dojdzie w styczniu,to za styczeń zapłaci 100% za abonament,bo warunki promocyjne wejdą dopiero od lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciż to sa jakieś brednie ,pawo 24 nie patrz na to co" ktoś" pisał bo nie znaczy że ma racje .Post marvel'a jest bliższy prawdy bo niby dlaczego mam płacić pełna stawkę (bez rabatów) za coś co zostało wypowiedziane? To sie kupy nie trzyma ,to co jak 2 tyg nie będe miał sygnału to mam jeszcze zapłacić za to większa kwote? Pawo24 jeśli warunki promocyjne wejdą od lutego to i umowa też a jezeli nie to bedziesz miał styczeń za darmo(bez sygnału) lub dadzą miesiąc aktywacji za free (jak teraz) i tyle....nie straszcie ludzi .

Pozatym narazie nie wiadomo jak bedzie działać pdpisywanie dokumentów,być może będzie też podpis elektroniczny i będzie to załatwiene droga email bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Tak więc, jeśli przedłużysz umowę 22 grudnia lub dalej to praktycznie nie masz szans,żebyś całą sprawe załatwił jeszcze w grudniu, i wtedy za styczeń zapłacisz pełną kwote za abonament bez żadnych rabatów......

 

Niby dlaczego.? Umowa kończy się 31.12.2014. W styczniu wyłączają sygnał i czekaja na aneks i tyle..... Włączą jak podpisany papier wróci. Jak można za coś płacić i to 100% skoro nie ma na to umowy?

 

........Skoro zmieniają się przepisy i aneks musi być podpisany to co najwyżej odetną mu sygnał póki dokument do nich nie wróci...

Wypowiedzenie będzie ważne póki dokument nie przejdzie od nich do klienta i podpisany wróci. Inaczej jak może płacić za coś co było wypowiedziane a nie zostało aneksowane ?

 

Masz rację ;)

 

@mervel cyfra.tv napisał takie coś "No więc tak teraz bedzie, nc+ wysyła umowę, podpisujesz i w chwili odebrania podpisanej umowy uruchomiona zostaje zawarta w aneksie oferta, wcześniej nic nie uruchomią".O tym odcięciu kanałów do czasu otrzymania aneksu się zgodzę,ale jak aneks dojdzie w styczniu,to za styczeń zapłaci 100% za abonament,bo warunki promocyjne wejdą dopiero od lutego

 

Powtarzam pytanie jakie jest pod pierwszym cytowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...