Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem umowę. Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, 3xHBO, History HD, za 49.90 na 24 m-ce. Konsultantka proponowała też na 15 m-cy, ale za taką cenę to jednak wolę 24 ;)

 

Piękna oferta :) Brałbym również! (zamieniłbym jednak History na dalszy wynajem Pace'a) Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zostawiał ktoś z Was może numer telefonu w ICA w dziale oferta:

 

"Oferta przedłużenia umowy z nc+

 

W związku z tym że jesteś naszym stałym Abonentem, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną - dotyczącą przedłużenia Twojej umowy z nc+.

 

Prosimy o pozostawienie aktualnego numeru telefonu, a nasz konsultant skontaktuje się w celu przedstawienia oferty."

 

Myślicie, że to dobry pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zaznaczone w umowie że "nie wyrażem zgody na przedtważanie danych w celech marketingowych i cos tam...."

Na ICA zrobiłem aktualizacje telefonu do celów marketingowych.Nie wiem czy to się przyczyniło ale dzień pózniej zadzwonili z DUK .

Był to pierwszy i jedyny tel z tego działu choć umowa moja wygasa z końcem tego miesiąca i sam też zastanawiam sie jakimi oni kryteriami wybierają nr tel do abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_QMAN_ oferta słaba. Za te pieniądze przynajmniej ją rozbuduj. Chyba, że chodzi Tobie o jak najniższy abonament.

No ale jak mam rozbudować jak mówi ze to szczyt możliwości?

Swoją drogą więcej nie chce płacić

Moim zdaniem to dobra oferta, którą Ci zaproponował. Abonament mniejszy i dostałeś HBO za free, którego wcześniej nie miałeś. Ciężko będzie jeszcze coś ugrać, ale masz jeszcze czas i możesz poczekać. Nóż widelec coś wpadnie jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobra oferta, którą Ci zaproponował. Abonament mniejszy i dostałeś HBO za free, którego wcześniej nie miałeś. Ciężko będzie jeszcze coś ugrać, ale masz jeszcze czas i możesz poczekać. Nóż widelec coś wpadnie jeszcze ;)

 

Dzięki, spróbuję jeszcze negocjować, ale konsul dawał do zrozumienia ze to max.

No HBO i wszystkie C+, ich też nie mialem w SILVER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak odnowiłem umowę z NC+.

Do tej pory mialem:

Universe, 6xC+, HBOx3, Multiroom Cam, History. Płaciłem za to 60,99 zł

 

Teraz mam:

COMFORT+ MULTI+ EXTRA+ ,

PREMIUM FILM,

PREMIUM SPORT

MULTIROOM CAM

HBO

 

Wymiana deka na WIFIBOX, z History zrezygnowałem. Umowa na 24 miechy będę płacił 59,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tel. DUK Kraków

Propozycja.

Comfort+

Extra+

Multi+

6xCanal+

Canal+ VOD

3xHBO

HBO GO

Cinemax

Filmbox

History HD

Sundance HD

Red Light HD

MR Camele

nc+ GO

Net VOD Podstawowe

2xPejs

Umowa na 15 lub 24m.

Cena 104,89

 

W tym jest Pejs za 2 dychy. Bez Pejsa nr 2 84,89. Myślę. ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też konsultanci mówią że więcej się nie da. Na razie dzwonią tylko z jednego numeru (022) 4413100, mam jeszcze półtora miesiąca 7 telefonów odebranych, więcej niż przy poprzednich trzech przedłużeniach ze złożona rezygnacją. Ale skoro więcej chciałbym otrzymać to czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam na jakiej zasadzie oni 'wybierają' ludzi do których dzownią i z Wawy i Krakowa...

Niektórzy mają umowę do końca lutego i dostają kilka telefonów a niektórym kończy się umowa niedługo, lub do końca stycznia (m.in. ja) i cisza totalna, mimo że wypowiedzenie już od ponad miesiąca zarejestrowane. Chciałem zadzwonić i ściemnić gdzie sprzęt oddać, ale się wstrzymam i poczekam na kontakt do stycznia.

obecnie silver + 6xC + HBO+ Pace za 69zł. Cel to obniżyć rachunek i wymienić deka, choć z tym może być ciężko ;) ale póki Pace nie obsługuje napisów na HBO to jest mi zbędny

 

U mnie dokladnie taka sama sytuacja nie jestes sam. To samo mam tez do konca stycznia, z tym ze w tym tygodniu 2 razy dzwonili ale nie moglem odebrac. W co celujesz?? U mnie priorytetem jest zejscie przynajmniej na 54 za to samo i wymiana deka. Moze byc ciezko ale mam czas jestem cierpliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów (jak najbardziej poprawnie wg słownika jak coś)

kto by się skusił na 53 zł za 6xC+ Silver + Pace - oferta na 15 miesięcy? Dzwonili dzisiaj, umowa się kończy w styczniu - wypowiedzenie wysłane dawno temu. Obecnie 64 zł za to samo. Krzywdy chyba nie ma? Ewentualnie 5 zł więcej za jakiegoś turbo boxa. Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam na jakiej zasadzie oni 'wybierają' ludzi do których dzownią i z Wawy i Krakowa...

Niektórzy mają umowę do końca lutego i dostają kilka telefonów a niektórym kończy się umowa niedługo, lub do końca stycznia (m.in. ja) i cisza totalna, mimo że wypowiedzenie już od ponad miesiąca zarejestrowane. Chciałem zadzwonić i ściemnić gdzie sprzęt oddać, ale się wstrzymam i poczekam na kontakt do stycznia.

obecnie silver + 6xC + HBO+ Pace za 69zł. Cel to obniżyć rachunek i wymienić deka, choć z tym może być ciężko ;) ale póki Pace nie obsługuje napisów na HBO to jest mi zbędny

 

U mnie dokladnie taka sama sytuacja nie jestes sam. To samo mam tez do konca stycznia, z tym ze w tym tygodniu 2 razy dzwonili ale nie moglem odebrac. W co celujesz?? U mnie priorytetem jest zejscie przynajmniej na 54 za to samo i wymiana deka. Moze byc ciezko ale mam czas jestem cierpliwy :)

Dwa razy dzwonili w tygodniu?Ja tak samo umowa do końca stycznia wypowiedzenie złożone w Pażdzierniku i jeden telefon w tamtym tygodniu.Też chcę wymienić dekoder ale z dyskiem tylko i wyłącznie Turbo.Telefon z Duk Kraków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów (jak najbardziej poprawnie wg słownika jak coś)

 

kto by się skusił na 53 zł za 6xC+ Silver + Pace - oferta na 15 miesięcy? dzwonili dzisiaj, umowa się kończy w styczniu - wypowiedzenie wysłane dawno temu. obecnie 64 zł za to samo. krzywdy chyba nie ma? ewentualnie 5 zł więcej za jakiegoś turbo boxa. warto?

+ Aktywacja. Nie warto pakować się w stary sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę mam do końca lutego.

Dzisiaj konsultant dzwonił już z ofertą na przedłużenie umowy.

 

Obecnie mam

∙ pakiet CANAL+ Silver

opcje dodatkowe:

∙ Kanały CANAL+ Film i Premiere

∙ MULTIROOM STANDARD

za 64zł miesięcznie

 

Propozycja konsultanta:

umowa na 24mce

6mcy po 12zł

18mcy po 92zł

czyli średnio wychodzi 72zł

6mc hbo za free

Adventure

+ dekoder jakiś

 

Podziękowałem, żeby się zorientować na forum jakie są promo :P

 

Na forum marszal84 napisał

Umowa do końca stycznia i oferują tak jak miałem czyli:

Silver + 6C+ za 49,90 lub to samo z HBO za 59,90.

teraz płacę 64zł

 

Da się coś takiego wyrwać bez wysyłania wypowiedzenia?

Przed świętami z wypowiedzeniem raczej i tak nie zdążę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...