Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotr77sat
Bo nie dają wcale. Zwłaszcza jak ktoś płaci grosze. Jeśli placiłbyś około 100 to jest duża szansa za free.

Mi dali gdy przedluzalem umowe pod koniec czerwca tylko w pazdzierniku naliczyli oplate za jeden ale zlozylem reklamacje i uznali. Place 79.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie dają wcale. Zwłaszcza jak ktoś płaci grosze. Jeśli placiłbyś około 100 to jest duża szansa za free.

Mi dali gdy przedluzalem umowe pod koniec czerwca tylko w pazdzierniku naliczyli oplate za jeden ale zlozylem reklamacje i uznali. Place 79.90.

 

masz 2 Pace ale cene masz taką jak byś płacił za jednego, ja mam to samo co Ty tylko z 1 Pace i płace 59,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie dają wcale. Zwłaszcza jak ktoś płaci grosze. Jeśli placiłbyś około 100 to jest duża szansa za free.

Mi dali gdy przedluzalem umowe pod koniec czerwca tylko w pazdzierniku naliczyli oplate za jeden ale zlozylem reklamacje i uznali. Place 79.90.

Wtedy był czerwiec, teraz masz połowę grudnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia "mięknięcia", ot pewnych rzeczy nie da się po prostu przeskoczyć. Sagemcomy do MR rabatują bo się da i konsultanci "mogą" to robić a w przypadku PVR aktualnie mają ręce związane. Wiadomo, że jak konsultant naobiecuje gwiazdek z nieba to reklamacją Klient wszystko uzyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam taki pakiet :

 

pakiet

ALL INCLUSIVE+

opcje dodatkowe:

netVOD+ pakiet ALL Inclusive+

Najem mediaBOX+

netVOD+ konto podstawowe

 

mediaBox+/PVR

 

Mioje opłaty -189,67 zł

 

zadzwoniłem do duk mogą mi zaproponować tylko full extra za 196 zł

jakieś żarty

 

proszę mi podpowiedzieć jakie pakiet muszę wybrać by mieć wszystko to co mam bez tych vod i dziewczyn

i za ile ?

wypowiedzenie złożone umowa do 31 styczia 2015 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@1978pm mógłbyś mieć takie coś jak ja mam w syg czyli

Superpremium na 24 miesiące opłata 99 pln jeśli ci się uda wynegocjować 8)

ps. jesteś dla nich "dojną krową" bez urazy więc będzie ci ciężko zejść z takich pieniędzy co płacisz .....

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Dzięki o raki pakiet mi właśnie chodzi

tak wiem że jestem raczej byłem [beep]em że im tyle płaciłem ale się skończył dobry wujek .

czy ten pakiet Superpremium dostałeś zamiast tego ALL INCLUSIVE+ mi powiedzieli że mie mogą mi go zaproponować tylko full extra + więc podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Dzięki o raki pakiet mi właśnie chodzi

tak wiem że jestem raczej byłem [beep]em że im tyle płaciłem ale się skończył dobry wujek .

czy ten pakiet Superpremium dostałeś zamiast tego ALL INCLUSIVE+ mi powiedzieli że mie mogą mi go zaproponować tylko full extra + więc podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W moim przypadku było łatwiej bo miałem "Full Extra" i płaciłem 99 pln jak widzisz moje opłaty nie uległy zmianie 8)

wypowiedzenie + umiejętne negocjacje+ kumaty konsultant = Sukces :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ircios udało mi się go niedawno uzyskać(na cały okres trwania umowy) a opłata została taka sama ..

chyba mam szczęście jeżeli chodzi o nc+..... tyle mogę powiedzieć :jupi:

Jest jedna zasada co się sprawdza ... "im więcej płacisz tym więcej uda się wynegocjować" to się sprawdza jeśli chodzi co do mojej osoby 8)

Może znajdą się tutaj forumowicze potwierdzający tą "teorie" :?::D

ps.co do mojego pakietu to muszę dodać że ze mam super żonę że sama zatwierdziła kanały z rodziny "xxx" :lol2::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam taki pakiet :

 

pakiet

ALL INCLUSIVE+

opcje dodatkowe:

netVOD+ pakiet ALL Inclusive+

Najem mediaBOX+

netVOD+ konto podstawowe

 

mediaBox+/PVR

 

Mioje opłaty -189,67 zł

 

zadzwoniłem do duk mogą mi zaproponować tylko full extra za 196 zł

jakieś żarty

 

proszę mi podpowiedzieć jakie pakiet muszę wybrać by mieć wszystko to co mam bez tych vod i dziewczyn

i za ile ?

wypowiedzenie złożone umowa do 31 styczia 2015 r

Wypowiedzenie złożone- dobrze, jeśli nie przystaną na Twoim, to możesz nawet podpisać nową umowę jako nowy klient i tak będzie sporo taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...