Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Np. to:

 

Witam, właśnie przedłużyłem umowę:

Comfort+

Exstra+

Multi+

Premium Sport

Premium Film

HBO

Cinemax

History HD

C+VOD

Multiroom Standart ADB

umowa na 15 miesięcy średnia 75,90, poprzednio 85,90 bez cinemax,obecna umowa była do końca lutego 2015.

Pozdrawiam

 

W tym przykładzie brak dekodera Ultrabox. Pakiet Comfort i Extra to jest Universe+.

Warunek konieczny - wysłane wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci telefon od konsula z Krakowa.

 

EXRA+

COMFORT+

MULTI+

6C+

3HBO

MR Standard

 

12mc x 69.90 i 12mc x 79.90

Konsul powiedział że już nie ma szans na nic więcej, nawet odmówił History, negocjować dalej czy naprawdę to już MAX możliwości. Na razie grzecznie odmówiłem.

 

Obecnie goły SILVER i MR premium za 84 zł/mc. Umowa do końca stycznia (wypowiedzenie złożone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

Wcześniej: Universe + 6c za 59zl (własny dekoder)

Teraz: comfort, multi, extra, 6c, hbo za 49,90zl na 15 miesięcy.

 

Jestem umiarkowanie zadowolony ze względu na to, że nie dało się wziąć dekodera, nawet za kasę w dzierżawę nie chcieli dać bo twierdzili, że takie mają teraz dyrektywy, trudno, trzeba tego adb przerobić na enigme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty jesteś wybrańcem. Też dostałem tego smsa. Nie dzwoniłem i nie mam zamiaru. Za to oni dzwonili z Krakowa. Krakowianki zaproponowały mi full za jedyne 149,90 :D . Są w tym seriale+ i inne wynalazki na dekoder ADB. Powiedziałem, że i tak z tego nie mogę skorzystać, bo nie mam odpowiedniego sprzętu, a nawet nie chcę bo to co mam obecnie mi wystarcza. Konsultantka odpowiedziała, że to nie szkodzi, że nie mam odpowiedniego sprzętu, bo może kiedyś zmienię ;) . Powiedziałem, że nie mam zamiaru płacić za coś co nie jest mi potrzebne, a zwłaszcza, że nie będę mógł odebrać tego. Podziękowałem. Warszawa kilka dni temu oferowała lepsze warunki, ale jeszcze drogo, 129,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

To masz szczęście czy jesteś super zdolnym negocjatorem? Bo czytam,czytam i widzę,że gubisz się w zeznaniach. Jeszcze raz powtórzę: płacę łamańca 53 z groszami,dopłacając 40 mam to co Twoje chwalipięty bez łaski,negocjatorze.

Gratuluje że płacisz za łamańca 53 z groszami..... :lol2::wink:

Każdy z nas ma tyle za ile chce płacić ja płace 99 pln ty te 53 z groszami...

Rożnica jest taka że ja mam to co mam a ty mógłbyś ale.... nie masz a to dla czego nie masz szczerze nie za bardzo mnie interesuje .... 8)

Pakiet jaki widnieje w sygn nie jedna osoba na naszym forum brała w ciemno ale nie ty bo ty wolisz się "łamać" :lol2:

pozdrawiam i temat uważam za zamknięty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Propozycję Comfort+ za 19,90 dostałem na przełomie listopada/grudnia. Nie zgodziłem się i ostatecznie 8 grudnia dostałem Comfort+Multi+ z łamańcem 6x0zł+9x24,90zł. Umowa na 15 m-cy. Średnio wychodzi więc 14,94. Ale fakt faktem, że byłem bardzo mocno zmotywowany do wynegocjowania niskiej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna zasada co się sprawdza ... "im więcej płacisz tym więcej uda się wynegocjować" to się sprawdza jeśli chodzi co do mojej osoby 8)

Może znajdą się tutaj forumowicze potwierdzający tą "teorie" :?::D

 

Zgadza się, tylko minus w tym jest taki, że nawet wysyłając wypowiedzenie to praktycznie nie ma możliwości zejścia na pakiet niżej przedłużając umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci telefon od konsula z Krakowa.

 

EXRA+

COMFORT+

MULTI+

6C+

3HBO

MR Standard

 

12mc x 69.90 i 12mc x 79.90

Konsul powiedział że już nie ma szans na nic więcej, nawet odmówił History, negocjować dalej czy naprawdę to już MAX możliwości. Na razie grzecznie odmówiłem.

 

Obecnie goły SILVER i MR premium za 84 zł/mc. Umowa do końca stycznia (wypowiedzenie złożone).

Ktoś z guru odpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam na jakiej zasadzie oni 'wybierają' ludzi do których dzownią i z Wawy i Krakowa...

Niektórzy mają umowę do końca lutego i dostają kilka telefonów a niektórym kończy się umowa niedługo, lub do końca stycznia (m.in. ja) i cisza totalna, mimo że wypowiedzenie już od ponad miesiąca zarejestrowane. Chciałem zadzwonić i ściemnić gdzie sprzęt oddać, ale się wstrzymam i poczekam na kontakt do stycznia.

obecnie silver + 6xC + HBO+ Pace za 69zł. Cel to obniżyć rachunek i wymienić deka, choć z tym może być ciężko ;) ale póki Pace nie obsługuje napisów na HBO to jest mi zbędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...