Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:czytam ten temat i często słyszę o jakichś zmianach od przyszłego roku.Czy jeśli umowa mi się kończy w marcu to uda mi się wynegocjować Comfort+Extra oraz 3 kanały sportowe z paczki Canal+ za cenę 50zł lub niżej?Czy te zmiany,które wejdą od nowego roku utrudnią mi negocjacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:czytam ten temat i często słyszę o jakichś zmianach od przyszłego roku.Czy jeśli umowa mi się kończy w marcu to uda mi się wynegocjować Comfort+Extra oraz 3 kanały sportowe z paczki Canal+ za cenę 50zł lub niżej?Czy te zmiany,które wejdą od nowego roku utrudnią mi negocjacje?

Zmiany wchodzą już w grudniu a nie od nowego roku.Masz jeszcze dużo czasu do końca umowy więc może się jeszcze dużo zmienić w ofertach.@Hoffman mi też nie chcą za nic dać Mediaboxa czy Wifi Premiumboxa tylko i wyłącznie oferują Turbo z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z Krakowa umowa przedłużona na 15 mies. Dostałem Comfort+ Extra +, 6xC+, 3xHBO za 49,90zł ( oferta wchodzi od 1.1.2015). Za to samo płaciłem wcześniej 69 zł. Chciałem wymienić dekoder ale Pan powiedział mi, że nie ma takiej opcji w systemie. Jedynie w nc+ stacjonarnym (a tam wiadomo inne warunki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios udało mi się go niedawno uzyskać(na cały okres trwania umowy) a opłata została taka sama ..

chyba mam szczęście jeżeli chodzi o nc+..... tyle mogę powiedzieć :jupi:

Jest jedna zasada co się sprawdza ... "im więcej płacisz tym więcej uda się wynegocjować" to się sprawdza jeśli chodzi co do mojej osoby 8)

Może znajdą się tutaj forumowicze potwierdzający tą "teorie" :?::D

ps.co do mojego pakietu to muszę dodać że ze mam super żonę że sama zatwierdziła kanały z rodziny "xxx" :lol2::wink:8)

 

To masz szczęście czy jesteś super zdolnym negocjatorem? Bo czytam,czytam i widzę,że gubisz się w zeznaniach. Jeszcze raz powtórzę: płacę łamańca 53 z groszami,dopłacając 40 mam to co Twoje chwalipięty bez łaski,negocjatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver, 6C+, HBO - obecnie mam za 69,90 - umowa do końca stycznia, wysłane wypowiedzenie. Tel z DUK Kraków - propozycja za 59,90 za to samo na 15 mies. Wspomniałem o multiroomie i sprzęcie od nich (mam cameleona i swoje deki) - propozycja 49,90 za pakiet plus 5 zł mies za deka i 6 mies multiroom za 0, potem 10 . Zaoferowali mi jednak turbacza więc odpowiedziałem, że niechętnie i oczekuję wifi premiumboxa. Konsul stwierdził, że na tą chwilę nie może ale w styczniu kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego 2015 r.

Wypowiedzenie wysłane pocztą w czwartek. Dzisiaj pierwszy telefonu z numeru (22)358 61 01

wg konsultantki wypowiedzenie jeszcze nie dotarło.

pytanie od konsultantki dlaczego chcę zakończyć umowę?

bo płacę za duży abonament

ale jak to? przecież ma Pan darmowy multiroom oraz hbo na cały okres umowy.nie może Pan wymagać obniżenia kwoty abonamentu (nowa argumentacja, widać że szkolą ich z nowych technik sprzedaży)

po czym rozłączyła naszą rozmowę...ale standardy nc+

oczywiście kulturalna konsultantka nie raczyła oddzwonić:)

niestety trzeba czekać do momentu rejestracji wypowiedzenia w systemie

obecnie mam CANAL+ Silver , 6xC+, HBO, MULTIROOM STANDARD (Pejs i Sagemcom) - 69pln

celuje w utrzymanie tego na 15/ 24miesiące za 59 pln

po analizie dyskusji na forum: piszecie że drugi pejs (w cenie 69) mało realny więc odpuszczam i staram się o niższą kwotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie i liczę na szybką odpowiedź. Umowę mam do marca 2015 ale już po kilka razy dziennie do mnie wydzwaniają. Aktualnie mam PLATINUM, opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum w cenie 99 zł.

w co teraz mogę celować bo ma dziś dzwonić konsul. CHciałbym jakiś muliroom, HBO chociaż na 5 miechy za free i History.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...