Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem zdanie co do oferty jaką chce posiadać na nowym aneksie od 08/2015 :

 

Wszystkie kanały tv oprócz dla dorosłych bo pełno tego w sieci więc nie mam potrzeby tego posiadać w ofercie

-VOD chce tylko Prapremiery TVP.pl

-Najem Mediabox+

-Multiroom Standard HD (posiadam jeden dekoder 5800s)

 

Moje pytanie brzmi za ile to mogą dostać ?

 

Pozdrawiam Adam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon miałem właśnie z Krakowa, umowa do 31.01.14

 

Mam platinium + HBO + 6xC+ + C+VOD + history, turbobox Multiroom standart i płacę za to 110,99

 

TAK - jestem dojną krową

 

I oferta 89,99 6m-cy potem 99,99 umowa na 15m-cy

 

Powiedziałem, że za dużo to wielce poszła zapytać się przełożonego i może być 79,99, a potem 89,99, ALE BEZ HISTORY :D

 

Dziękuję postoję, czekam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Umowa przedłużona. Zadzwoniłem z ciekawości pod ten numer co podał kolega kilka postów wyżej. Czyli pod 22 462 71 46.

 

Mialem FullExtra za 109zl plus MRstandard. Wynegocjowałem - po wypowiedzeniu:

 

Comfot+

Extra+

Multi+

Canal+ x6 (tu zawsze dodatkowo jest C+VOD)

HBO

History HD

ncplusGO TV

 

MEDIABOXa wziąłem przy pierwszej umowie za 199zł, dlatego teraz mam 0zł za wynajem

 

Wszystko za 59,90 plus po szóstym miesiącu 10zl za multiroom. Umowa na 15 msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. To co może wynegocjować do MR zależy od posiadanego pakietu, kwoty jaką płaci, dekodera (tego drugiego) i ile jeszcze ma umowy. Podstawowa opłata za MR to 20 zł, aczkolwiek niewykluczone że będą kazali mu przejść na MR na zasadach NC+ a nie Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedłużyłem umowę.. ale nie wymieniłem dekodera mam turbo i boxa+ i teraz spostrzegłem się, że boxa można zastąpić boxem new lub innym i wtedy działało by ncgotv na dodatkowym. Czy da się coś jeszcze zrobić z tym fantem? I wymienić dekoder posiadając multiroom premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...