Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie. Czy jest sens walczyć o wymianę PACEa PVR na Mediabixa.

 

Tak, choćby z powodu większej funkcjonalności dekodera ;)

 

Niby jakie to funkcjonalności?

 

Jak sama nazwa wskazuje jest to tuner - dekoder do odbioru tv sat.

Reszta to dodatki ktore działają lepiej lub gorzej i do tego sprawiają że tuner działa wolniej.

Dla youtube to podłącz zwykły komputer pod telewizor kablem HDMI. W zupełnosci wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59.92zł/mc (6x0zł + 18x79.90zł) za całość przez 24 miesiące.

Nie mam Mr bo nie potrzebuję ale zapytam .. Z czystej ciekawości zapytam to ile miesięcznie będziesz płacić ?? 59+80 =139..??

 

Co do różnic tunera Pace i Media .. piszę o tym też gdzie i indziej nie ma co porównywać obu tunerów.. Tuner Media to inna liga ..Mam Pejsatego i mogę to porównywać .. Dużo szybszy nie robi zwiech etc.. Jedyny plus pejsa to nieparowana karta na tym koniec plusów dekodera pejsatego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do różnic tunera Pace i Media .. piszę o tym też gdzie i indziej nie ma co porównywać obu tunerów.. Tuner Media to inna liga ..Mam Pejsatego i mogę to porównywać .. Dużo szybszy nie robi zwiech etc.. Jedyny plus pejsa to nieparowana karta na tym koniec plusów dekodera pejsatego...

 

Jedyna zaleta ale jaka ważna nieparowana karta. Nikt cię nie zmusza do używania słusznego dekodera. Zawsze możesz wybrac swoj taki jaki chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pace wiec nie wypowiadam się na temat funkcjonalności Mediaboxa, ale jeżeli prawdą jest to co ludzie piszą że Pace ma lepszy obraz to wszystko inne niby lepsze co ma Mediabox się raczej nie liczy.

Jeżeli ktoś wybiera Mediaboxa tylko dla kilku wodotrysków kosztem JAKOŚCI obrazu to sorry, ale ma coś nie tak z głową.

Youtube na TV ? nie bądźmy śmieszni, wyżej ktoś napisał że podłączam lapka lub kompa i jest.

Jeżeli Pace ma lepszą jakość obrazu, a nie czytałem żeby gdziekolwiek ktoś napisał inaczej to o czym rozmawiamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem z ciekawości na infolinię Żeby zapytać "co zrobić z dekoderem" po 31 sierpnia, kiedy wygaśnie umowa.

 

Oferta dla mnie (do tej pory Full Extra za 99): wszystkie programy+6*Canal+3*HBO+2*Cinemax = 109 zł... Umowa na 15 mies.

 

Dla nowego abonenta w NC+ Mix: Universe+3*Canal+filmowe+3*HBO+2*Cinemax = 89,90. Umowa na 12 mies. dla Universe i na 6 mies. HBO z Cinemaxem

 

Gdzie tu logika? Komu zależy na tym, żebym został z NC+?

Nie negocjowałem, bo wychodzę z założenia, że to nie ja mam się prosić, tylko mi mają przedstawić korzystną ofertę.

 

Dla przedmówcy - Full Extra za 99 - to wszystkie programy z oferty (z C+, HBO, Cinemaxem, Filmboxami, History, Sundance), kolekcja Picture Box, Seriale i Canal+VOD w cenie 99 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Full Extra i bodajże pakiet noc czy jakoś tak (Płacę 109zł, a umowa kończy się w sierpniu). Póki co były może z dwa telefony z strony nc+, ale ich oferty delikatnie mówiąc były niezadowalające. Grzecznie przez telefon wytłumaczyłem, że jestem ich klientem praktycznie od początku n'ki i chciał bym dostać ofertę, po której nie poczuję się jak klient drugiej kategorii i że nie interesuje mnie kolejna full oferta, bo takich kanałów jak filmbox czy cinemax, jakichkolwiek pakietów vod itp nie obejrzałem ani razu, a hbo i canal+ oglądam od święta. Dodatkowo skoro stosunkowo nowi klienci otrzymują ofertę comfort+, extra+, 6xC+, 3xHBO za niecałe 60zł, to ich oferta comfort+, extra+, 6xC+ za 89zł jest delikatnie mówiąc śmieszna i nawet jako nowy klient otrzymał bym lepszą... Sprawdza się, że jeśli płaci się dużo to nc+ zrobi wszystko byś dalej płacił dużo. Dlatego już się szykuję do przeprowadzki we wrześniu do Cyfrowego Polsatu. Obecnie jeśli człowiekowi nie zależy na C+ (a mi nie zależy) to CP ma praktycznie identyczną, jeśli nie nawet lepszą ofertę za mniejszą cenę.

No ale póki się sierpień nie skończy wciąż jest szansa, że nc+ mnie pozytywnie zaskoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca września, Universe+, 6C+, MR standard, PVR PACE do tej pory 59zł. Wypowiedzenie wysłane. Pan dzwonił kilka dni po wysłaniu wypowiedzenia i proponuje to samo za 79,90, mówię że jakieś 2 tyg. wcześniej pani proponowała to samo plus hbo na 6mcy i c+vod na 24mce, za 6mcy za 10zł i 18mcy nie pamiętam za ile, także średnia wychodziła coś koło 62zł kazał czekać i po chwili mówi że jest coś takiego i jak chcę to nie ma problemu. Zapytałem z jakiego działu dzwoni i czy jest to Dział Utrzymania Klienta, a on na to że nie ma takiego działu ;). Podziękowałem i powiedziałem że jeszcze poczekam. Chcę to samo w tej samej albo niższej cenie na 24mce. Mam jeszcze 1,5mca także myślę że ktoś konkretniejszy zadzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeżeli prawdą jest to co ludzie piszą że Pace ma lepszy obraz to wszystko inne niby lepsze co ma Mediabox się raczej nie liczy.
Ludzie różne rzeczy piszą.. Moim zdaniem nie jest to prawdą jakoby Mediabox miał gorszy obraz od Pace PRV 500 Giga . Sam wykonałem test podłączając złączami HDMI dekoder Mediabox ( wejście TV HDMI -1) Podłączając Pace PVR ( wejście TV HDMI -2 ).

 

Z obydwu dekoderów zapodany był ten sam materiał nagrany na HD.. w jakości HD. Oraz sprawdzane kanały niemieckie HD na SAT Astra, oraz niektóre inne kanały SD Sat Astra. Sprawdzane na 3 odbiornikach TV marki Sony Bravia . TV i Sharp. I telewizor LG . ( wszystkie tv użyte do testu przekątna 40 cali Testy były wykonywane jednocześnie na obu tunerach.

Moja ocena 1. Materiał wideo ze wskazaniem na Media 2. Kanały HD ze wskazaniem na Media .. Słabsze kanały SD z Astry wskazanie na Pace. .

Ale nawet na kanałach SD na których moim zdaniem obraz na Media był nieco mniej wyrazisty od dekodera Pace różnice były niewielkie..

Moim zdaniem jakoby na dekoderach Media był gorszy obraz to jest mit.. Prawdą natomiast jest że dekodery NC+ nie chcą dobrze współpracować dobrze z niektórymi telewizorami LCD (zwłaszcza tymi z przed 4 lat czy więcej lat ..) ale to jakby inny temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzisz chodzi o to ze ty masz zabiegac o oferte dla siebie a nie NC+ o klienta.

A dlaczego wg Ciebie oni mają dbać o Twoje interesy? To Twój szmal więc albo zadbasz o to sam tak jest w kapitalizmie albo sorry jesteś "dymany" to nie socjalizm.

..... ale uważam że oferty powinny być jednakowe dla każdego a nie kto sprytniejszy.

Dlaczego każdy ma być tak samo traktowany? To kapitalizm a nie socjalizm, towar jest wart dla każdego inna cene, wolny rynek płacisz albo negocjujesz. Ja nie wyobrazam sobie aby w kazdym sklepie ceny byly takie same a wg Twojej teorii powinny być.

........... o cenę paliwa na stacji czy chleba w sklepie.

Moze o paliwo nie ale np o samochod, klimatyzację, TV itp mozesz się potargować więc czemu nie o abonament?

To co robią to absurd. Skoro świadomie wybieramy ich ofertę to coś znaczy. Działając w taki sposób sami pozwalamy im na takie trakrowanie.

To zdanie zaprzeczyło wszystkim Twoim wywodom skoro to wolny rynek i skoro to my możemy wybierać świadomie to wybierasz to co dla Ciebie jest korzystniejsze i to na co masz ochotę za kwotę jako Tobie pasuje. Czyli albo negocjujesz albo pasuje Ci oferta z ulicy.

Takie przyzwolenie na złodziejstwo - chyba nie chodzi o to żeby okresowo zbroić się i gotować do walki intelektualnej. Ktoś powie kapitalizm-owszem ale szacunek dla drugiej osoby powien być w dwie strony.

Co ma piernik do wiatraka? Od kiedy cena oferty to szacunek? Szacunek to profesjonalne podejscie do klienta a nie niska cena.

To jest niestety kapitalizm albo wynegocjujesz sobie ofertę albo bierzesz to co daja albo rezygnujesz i idziesz do konkurencji. Nie myl pojęc.

Mówisz szanujmy konsultantów tylko powiedz dlaczego oni nie szanują nas. Przecież nie zaproponowali Ci od razu tej oferty, gdzie tu szacunek. Dlaczego nie zproponowali Ci zbliżonych trzech opcji do wyboru i dali czas na zastanowienie się? Gdzie tu sens? Logika?

Myślisz ze szacunek to jakby zaproponowano Ci ofertę o 50% niższa? To nie szacunek a strata firmy nie ma to nic wspolnego z szacunkiem. Niestety w kapitalizmie musza być osoby, ktore zaplaca za te upusty dane innym, firma nie moze sobie pozwolic na straty, powinna generowac zyski, wiec jeżeli np sprzedawca aut nie zaproponuje Ci na wejsciu do salonu upustu to uwazasz, że Ciebie nie szanuje?

Pomyśl chwile.

Piszesz 3 oferty a inni powiedzą 5 ofert. Dlaczego tylko 3 oferty? Jakas magiczna liczna? Z wpisow wynika, że najpierw pytają się co bys chciał, proponują ofertę taka jaką w danej chwili masz, czyli jest to niestety szacunek. Ze cena inna, cóż zgodnie z cennikiem moga zaproponować nawet wyzej :-)

To jest czysty kapitalizm mylisz pojecia, jezeli mysliales ze w kapitalizmie jest inaczej to powinienes skorygowac swoje podejscie. Tutaj nie ma kazdemu to samo za ta sama cene, w kapitalizmie jest walka o byt o kazda cene i albo wynegocjusz albo nalezysz do tych co biora co daja.

lbielaws ma racje dzieli sie ludzi na świadomych i nieświadomych, ja też znam dużo starszych ludzi, którzy wiedzą ile moga zaplacic i co chcą, potrafia negocjowac cene.

Ludzie swiadomi albo pytają znajomych albo czytaja to forum aby wiedziec o jaka oferte moga powalczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...