Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53,27zł (5*0zł+10*79,90zł) umowa do listopada 2015 - C+vod

NetVod+

Pace 500gbtak ma w podpisie

] Gdybym jak tak rozbił swoją umowę pewnie wyszło nie wiele drożej..od tego co masz Ale ja nie o tym..

Wydaje mi się że piszesz nieprawdę

Przypomnę masz w podpisie C+vod

NetVod+

Pace 500gb !!!! Dekodery Pace PVR 500 . Hm . nic mi nie wiadomo by dekodery pace PVR 500 giga ( mam taki też dekoder ) Aby obsługiwały NetVood . I Aby obsłużyć wspomnianą usługę potrzebne są dekodery ADB.. Czy coś się zmieniło w ostaniach dniach w tym zakresie..???

 

 

 

l

 

@godunow daj spokój z tą niedowiarą , ja też mam Pace i też mam NetVood w pakiecie którego oczywiście nie odbieram.

Ty myślisz ze konsultant patrzy jaki kto ma dekoder i czy może ci dać NetVood ? nie rozśmieszaj mnie, oni lecą po bandzie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty myślisz ze konsultant patrzy jaki kto ma dekoder i czy może ci dać NetVood ? nie rozśmieszaj mnie, oni lecą po bandzie i tyle

Nie opowiadaj .....

Taka nonszalancja konsultantów jak powiadasz to postawa do reklamacji.. I to niezależnie ile płacisz za . Masz pakiet musisz mieć do niego dostęp.

 

Ja 15 miesięcy temu wziąłem pakiet platyna i miałem dekoder Pace . Było to przy migracji z Cyfry do NC+ Wtedy rzeczywiście konsultanci nie wiedzieli co potrafi dekoder Pace . Ale ja zareklamowałem że płacę za usługi których technicznie nie mam.. W ramach reklamacji dano mi Mediabox na 15 miesięcy ( całość umowy ) bez opłaty aktywacyjnej i za zero złotych miesięcznie .. Pisałem z resztą o tym w stosownym czasie na forum

Dla tego nie bardzo daję wiarę by tak nonszalancko zachowywali się konsultanci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NetVod+

Pace 500gb !!!! Dekodery Pace PVR 500 . Hm . nic mi nie wiadomo by dekodery pace PVR 500 giga ( mam taki też dekoder ) Aby obsługiwały NetVood . I Aby obsłużyć wspomnianą usługę potrzebne są dekodery ADB.. Czy coś się zmieniło w ostaniach dniach w tym zakresie..???

l

Tak, zmieniło się coś w tym zakresie, ale na razie nie jeśli chodzi o dekodery pace. Można odbierać netvod+ na sagemcomach. To znaczy, że całkiem możliwe, że za jakiś czas pojawi się aktualizacja do pejsa. A nawet jeśli nie to można składać reklamację, że dostało się coś, czego nie można oglądać i domagać się czegoś w zamian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re pincet jak przechodziłem z Cyfry do NC+ to pisano i opowiadano że Pace dostanie soft, że to kwestia kilku tygodni.. który obsłuży wszystkie te nowinki NC+ i mijają miesiące juz prawie lata ... I soft do pejsatych w tym zakresie niewiele się zmienił. Podłączenie pejsatego do Internetu daje jedynie to że mamy dostęp do stacji radiowych i do paru mało istotnych rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem nowy na forum.

Po wypowiedzeniu odłączono mi już sygnał. Do końca sierpnia 2014 mam zdać sprzęt.

Miałem Comfort+ oraz 6C+ wraz z MR standard. Zaproponowali 120 zł za ten pakiet!

Ostatnia rozmowa z dziś z krakowskim 122947872:

Comfort+

Extra+

6C+

MR

to 73,26 zł przez 15 miesięcy. Odmówiłem, jeszcze mam parę dni. Z tego co czytam jest szansa w okolicach 60 zł coś takiego zdobyć. Ktoś ma podobne zdanie?

 

Przed chwilą rozmawiałem z W-wą:

Comfort+

Extra+

6C+

na 15 m-cy za 53,27 m-cznie do tego MR po 20 zł m-cznie, czyli dokładnie zaproponowali to co powyżej dziś rano Kraków. Czy naprawdę nie da się zejść niżej w granice 50-55 zł za ten pakiet z MR?

 

 

Dziś otrzymałem sms z propozycją "promocyjnej" oferty. Zadzwoniłem na nr 122947879. Rozmowa sympatyczna ale przede wszystkim konkretna, merytoryczna.

Comfort+

Multi+

Extra+

6C+

MR standard (jeden dekoder na własność, jeden najem)

3HBO gratis na cały okres umowy

umowa na 15 m-cy (5*20 zł + 10*99,90 zł). Przystałem na takie warunki. W porównaniu do ostatnich dwóch ofert zyskałem 3HBO gratis a i czas naglił, gdyż właśnie wskakiwała kara 300 zł za nieterminowe oddanie urządzeń..Pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 tak kłamiesz :) na innym forum można poczytać że ludzie mają jakieś tvn playery itd. w pakiecie ale tego nie odbierają a mają to bo tak było w pakiecie za dobre pieniądze. Gdybym miał możliwość wzięcia (Comfort+ Extra, Premium Sport i Film, HBO za 89 na 15 mieś) albo (to samo + jakieś vod - playery + seriale za 59 na 24 mieś) to co byście wybrali :D A że niekompetencja konsultantów jest taka a nie inna to inna sprawa ich zadaniem jest sprzedać. @godunow TY dopilnowałeś i masz z tego profit , inni mają to w .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet comfort C+sport i film -zamiana nieszczęsnego PVRa Philipsa na mBoxa za 65 zł/m-c i 149 opłata aktywacyjna za nowy dekoder, umowa na 15 m-cy. :P Obecnie płacę 76 zł/mc.

Philipsa oddaję i nie chcę go widzieć, walczę o 0 zł za mboxa :)

Czas mam - piłeczka po ich stronie.

Przedłużyłem: za to powyższe + mediaBOX za 0 zł i HBO 6x0zł będę płacił 65 zł :-P

Oczywiście, mógłbym rzeciągać w nieskończoność moje żądania, ale być mozę 10 zł max bym utargował, a na dodatkwoych kanałach mi nie zależy.

Najważniejsze, że będę płacił mniej no i pozbędę się "hebla" Philipsa, choć markę szanuję to dekoder jest na dzien dzisiejszy do.... bani :smile:

 

pozdrawiam i owocnych pertraktacji życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nc+ stary pakiet uniwerse+, było dodatkowo HBO na 6 m -cy gratis, umowa 15 m-cy, 49zł/m-c, dekoder biały ITI 2850ST 0 zł, wypowiedzenie wysłane. Chciałem zachować to ,co było za tą samą cenę, ale nie zgodzili się(przed wysłaniem wypowiedzenia). Co można aktualnie uzyskać za 49 zł lub bardzo zbliżoną cenę dla osób, które miały pakiet uniwerse+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet CANAL+SILVER+PVR PACE place 74zl/12m. czyli porownywalny do SPORT&FILM

 

Od okolo miesiaca wydzwaniali juz z 9 razy i proponowali non stop to samo czyli SPORT&FILM 79.90zl/15m nie zgodzilem sie, dzisiaj telefon i oferta za ten pakiet 89.90zl/12m i 10zl/3m + Filmbox Gratis.

czyli srednio wychodzi 74zl? hmm

 

Babka jutro ma dzwonic... :curious:

 

Panowie brać czy czekać do końca umowy na lepszą propozycję umowa do końca pazdziernika.

Zaznaczę ,że zależy mi na tym co miałem do tej pory w nizszej cenie.

Proszę o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet CANAL+SILVER+PVR PACE place 74zl/12m. czyli porownywalny do SPORT&FILM

 

Od okolo miesiaca wydzwaniali juz z 9 razy i proponowali non stop to samo czyli SPORT&FILM 79.90zl/15m nie zgodzilem sie, dzisiaj telefon i oferta za ten pakiet 89.90zl/12m i 10zl/3m + Filmbox Gratis.

czyli srednio wychodzi 74zl? hmm

 

Babka jutro ma dzwonic... :curious:

 

Panowie brać czy czekać do końca umowy na lepszą propozycję umowa do końca pazdziernika.

Zaznaczę ,że zależy mi na tym co miałem do tej pory w nizszej cenie.

Proszę o porady

Przeczytaj post powyżej Twojego i będziesz wiedział o co walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Teraz mam pakiet Silver ( z 6xC+) + multiroom ( 2 karty) i jeden dekoder Sagem od nc+ i płaciłem do tej pory 69zł.

Tydzień temu telefon i propozycja 79zł niby za to samo (gościu strasznie bełkotał i podziękowałem)..wczoraj wysłałem wypowiedzenie umowy do końca września.

Interesuje mnie to samo co mam (nie interesuje mnie HBO,Vod i tego typu dadatki, innego dekodera też nie chce)..z nowymi pakietami to bedzie Sport@Filmi + Extra +multiroom (chyba jakoś tak)

Może ktoś coś podobnego negocjował...na jaką cenę można liczyć najlepiej na 24 miesiące ewentualnie na te 15.

Dzięki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty myślisz ze konsultant patrzy jaki kto ma dekoder i czy może ci dać NetVood ? nie rozśmieszaj mnie, oni lecą po bandzie i tyle

Nie opowiadaj .....

Taka nonszalancja konsultantów jak powiadasz to postawa do reklamacji.. I to niezależnie ile płacisz za . Masz pakiet musisz mieć do niego dostęp.

 

Ja 15 miesięcy temu wziąłem pakiet platyna i miałem dekoder Pace . Było to przy migracji z Cyfry do NC+ Wtedy rzeczywiście konsultanci nie wiedzieli co potrafi dekoder Pace . Ale ja zareklamowałem że płacę za usługi których technicznie nie mam.. W ramach reklamacji dano mi Mediabox na 15 miesięcy ( całość umowy ) bez opłaty aktywacyjnej i za zero złotych miesięcznie .. Pisałem z resztą o tym w stosownym czasie na forum

Dla tego nie bardzo daję wiarę by tak nonszalancko zachowywali się konsultanci..

Mam taką sama sytuacje. Mam mydelniczke po Nce. Tez nie mogę korzystać z tych VOD. Powiedz jak składałeś reklamacje ześć. Mam Platyne. Masz może gotowy wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście reklamacja nie dzialajacego netvod+ na pace juz dawno zlozona :). Tyle ze mam pewnosc bo kobieta powiedziala ze wszystkie uslugi beda dzialac na tym dekoderze co mam - bez dodatkowych kosztów i aktywacji - dobrze ze oto spytalem. Ja skladalem reklamacje telefonicznie z prosba o odowiedz na maila - to jest najszybsza opcja. Jak sie potoczy dalej - oczywiście poinformuje. A co do kolegi godunowa niedowiarka to dalej nie kumam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie sprawa reklamacji związanych z brakiem możliwości korzystania z netvod+ na dekoderach Pace. Czy konsultant przy przedłużaniu umowy nic Wam nie wspominał, że opcja ta działa tylko na dekoderach Mediabox? Kiedy ja przedłużałem konsultant czytał szybko co mam w tym pakiecie, przy netvod+ dodał, że działa tylko na ADB. Skoro mówił, to wydaje mi się że nie uznaliby mi takiej reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

W tej chwili mam pakiet univers+ z multiroom i Pace PVR 500gb oraz paczką canal+ i HBO w cenie 59zł

wcześnie kilka propozycji z kosmosu, dziś telefon z propozycją:

pakiet sport&film

multiroom i pace PVR do tego jeszcze nowy dekoder do MR

HBO na 9 miesięcy

FILMBOX na 5 miesięcy

umowa na 24 miesiące

12 x 49,90 i 12 x 79,90 co daje średnio 64,90

 

umówiłem się na kontakt za kilka dni, czy warto to brać czy czekać jeszcze? Dotychczasową umowę mam do końca października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...