Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów i proszę o pomoc. Obecnie posiadam (dane z umowy):

Pakiet: CANAL+ Platinum + HBO

Usługi: netVod+ konto postawowe, netVOD+ Pakiet Canal+ Platinium + HBO, Aktywacja Turbo

Opłata miesięczna: 129,00

 

Umowa obowiązuje do końca września. Jestem już po trzech rozmowach z konsultantami, którzy oferowali to samo + kanały Cinemax za 139zł/m-c. Ze względu na brak innej oferty wysłałem rezygnację. Ostatnio otrzymałem smsa od nc+, z prośbą o kontakt.

 

Moje pytanie do osób bardziej zorientowanych w ofercie nc+ brzmi, czy jest możliwość wywalczenia niższej opłaty abonamentowej za obecnie posiadany pakiet + dodatkowo HBO GO? Proszę o poradę na co uważać w trakcie rozmowy z konsultantem z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zbliża się koniec umowy (koniec sierpnia/ wypowiedzenie złożone i zarejestrowane) i na podstawie wiedzy uzyskanej po przeczytaniu kilkudziesięciu ostatnich stron będę próbował ugryźć pakiet jak poniżej za średnią cenę 53,27zł (5*0zł+10*79,90zł). Sądzicie, że jest szansa?

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO (ale nie koniecznie)

MR (Philips + Pace)

RedlightHD

 

Na HBO, C+vod i NetVod+ mi nie zależy także w zamian za to wziąłbym pakiet noc.

Umowa na 15 m-cy.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to wszystko za 69,90zł (co prawda po bojach reklamacyjnych),to jest już stała cena przez 15 miesięcy

 

-Comfort

-Extra,

Canal+ Premire i Film,

HBO,

RedlightHD

 

Walcz do końca może Ci się uda, wynegocjować podobną cenę. A w przypadku "nocki" radzę zapomnieć o rabatach, bo chyba nie dają na tą opcje nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że 99 procent ludzi (ten procent to forumowicze) nie ma pojęcia, że drogi pakiet (za 110-120 zł) można mieć tanio.

Prawda jest też taka z którą spotkałem się w realu.. Ze wielu się chwali co dostali tanio. Jako montażysta SAT spotykam znajomych i jeden z moich znajomych ( nie upoważniono mnie do publikowanych danych ) wypisuje po internecie ochy achy jak ma tania oferta na full pakiety pobrali . a co pokazuje rzeczywistość?? Faktycznie wziął gość pakiet za 69 złotych a drugi gość nawet za 59 w rzeczywistości okazało się że j mieli na kilka miesięcy pakiety HBO Cinemaxy Filmoxy za fre.etc. Ale w ch[beep]u o tym było cisza..!!

 

A przekonałem się u nich namacalnie i to kilka dni temu , bo u jednego wiatr zerwał antenę i ustawiałem na nowo .. Po ustawieniu anteny sprawdzaniu patrze HBO i inne są kodowane pytam gościa czemu zakodowano no wiesz bo dali etc..

 

Druga sprawa ktoś am MR dwa dekodery pakiet przykładowo za 100 dzieli na na dwa i podaje średnio wychodzi 50 złotych miesięcznie.... Mam drugi abonament i dekoder Pace PVR z MR dwa dekodery płace za Pace niecałe 50 złotych a na dwa dekodery średnio ..??.. Czyli średnio wychodzi niecałe 25 złotych..!! Można i tak...

 

Czyli ch[beep]e na trzy torby a do jednej nie ma co włożyć samo życie . Starczy też zajrzeć na naszym forum do działu narzekamy na NC . I tam czytamy jak na to oszukano niejednego..

 

Dlaczego o tym pisze bo z rezerwą podchodzę do tych niby tanich rzeczy.. Ano pisze dlatego by dokładnie się przyjrzeć co się ma w umowie. Przypomnę umowa jeżeli zawarta jest przez telefon to operator do dwóch tygodni przysyła umowę sporządzoną w formie pisemnej i warto się pochylić na tym dokumentem..

Ja mam to w podpisie za 90 złotych ba nawet mniej bo tam przez kilka miesięcy jest opłata 80 złotych. Przy negocjacji sami proponowali HBO i coś tam jeszcze nie brałem bo najzwyczajniej nie mam czasu tego oglądać..

 

Nie dlatego kwestionuje ,że niby komuś zazdrościć ale żeby tak realnie spojrzeć na te rzeczy tanie..

Amerykanie powiadają nie kupuj rzeczy tanich bo przepłacisz.. i coś w tym jest...

Rzecz jasna wszystkim życzę udanych negocjacji ..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100 procentach, gdyby nie forum to też bym tyle płacił i cieszyłbym się że mam super ofertę a tak płacę tyle co w podpisie.

 

Ale o ile w okolicach czerwca pojawiały się oferty poniżej 60zł za to co mamy w podpisach, to ostatnio jakoś podobnych ofert nie spotykam na forum... Szczególnie z HBO na cały okres umowy... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zbliża się koniec umowy (koniec sierpnia/ wypowiedzenie złożone i zarejestrowane) i na podstawie wiedzy uzyskanej po przeczytaniu kilkudziesięciu ostatnich stron będę próbował ugryźć pakiet jak poniżej za średnią cenę 53,27zł (5*0zł+10*79,90zł). Sądzicie, że jest szansa?

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO (ale nie koniecznie)

MR (Philips + Pace)

RedlightHD

 

Na HBO, C+vod i NetVod+ mi nie zależy także w zamian za to wziąłbym pakiet noc.

Umowa na 15 m-cy.

Pzdr

Osobiście sądzę że nie ma, bo jak rozumiem masz dwa dekodery od nich i pewnie dołożą Ci 20 zł za sprzęt. Ale próbować zawsze warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym udało się wyrwać drugą kartę będąc już w nc+ płacąc aktywację 99zł i 20zł/m-c za MR, ale jak się nie mylę tylko podczas przedłużania umowy

 

Ja dobrałem w tamtym roku 2 drugą kartę i dekoder sagemcom miesiąc po przejściu do NC+ płacąc właśnie aktywację 99zł i 15zł co miesiąc i mam do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt mam od nc+. Do tej pory płaciłem za jeden z nich 5zł. Drugi był za free. Ale to nie istotne. Chodzi mi o ogólny stosunek ceny do pakietu razem ze sprzętem. To co wpisałem jest, nazwijmy to, wersją optymistyczną;)

Zakładam, że pakiet Comfort+, Multi+, Extra+ oraz 6xC+, MR z obecnymi dekami to podstawa, od której chcę wyjść. Ponieważ obecnie konsultanci często proponują opcje dodatkowe HBO, C+vod i NetVod+, które z kolei ja mam gdzieś:) zaproponowałbym w zamian za to pakiet noc, nawet kosztem RedlightaHD.

Właśnie dzwonił miły Pan z nr 122947872 (ps. dziwne, bo jakimś trafem zaraz po moim pierwszym poście:), po 3 tyg ciszy po złożeniu wypowiedzenia). Niestety nie mogłem gadać także umówiłem się na jutro.

Orientujecie się czy to już DUK czy jeszcze poziom niżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba pisemnie zgłaszać wypowiedzenia. W punkcie obsługi należy tylko przedstawić dowód osobisty i pani sama wydrukuje umowę wypowiedzenia, wraz z przyczyną wypowiedzenia.

Powiedziała , ze teraz będą dzwonić z innego działu, pewnie z DUK.

Mam nadzieję że z Krakowa , bo coś mi się wydaje z lektury ,

że centusie przeprowadzili się do Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zbliża się koniec umowy (koniec sierpnia/ wypowiedzenie złożone i zarejestrowane) i na podstawie wiedzy uzyskanej po przeczytaniu kilkudziesięciu ostatnich stron będę próbował ugryźć pakiet jak poniżej za średnią cenę 53,27zł (5*0zł+10*79,90zł). Sądzicie, że jest szansa?

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO (ale nie koniecznie)

MR (Philips + Pace)

RedlightHD

 

Na HBO, C+vod i NetVod+ mi nie zależy także w zamian za to wziąłbym pakiet noc.

Umowa na 15 m-cy.

Pzdr

Ja niby dostałem coś takiego. Łamaniec 53,27zł. HBO dali gratis na 5miesięcy, mimo że nie chciałem.

Podobno nie da się nie wziąć tego HBO.

Piszę "niby", bo w saldzie naliczyło mi 4 dychy za MR i Pejsa, a miało być tak samo jak do tej pory, tzn. za 0zł. Drugiego decka mam swojego.

Po moim telefonie, mają wyprostować. Salda na razie nie mogą zmienić, bo to się robi tylko raz w miesiącu... (?!) We wrześniu ma być już OK. Jak nie, to składam reklamację.

 

Wniosek: umowy na [beep] są o kant potłuc. Jak naliczą nieumawiane płatności, to już dawno mija 10 dni od "dogadania" i pozostaje tylko reklamacja... której mogą nie uznać. Ciekaw jestem co wtedy? :brawo:

Pożyjemy zobaczymy.

Umowa była na [beep] (mailem potwierdzone), pocztą przyszły regulaminy, ale nic o darmowym MR i Pejsie tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem nowy na forum.

Po wypowiedzeniu odłączono mi już sygnał. Do końca sierpnia 2014 mam zdać sprzęt.

Miałem Comfort+ oraz 6C+ wraz z MR standard. Zaproponowali 120 zł za ten pakiet!

Ostatnia rozmowa z dziś z krakowskim 122947872:

Comfort+

Extra+

6C+

MR

to 73,26 zł przez 15 miesięcy. Odmówiłem, jeszcze mam parę dni. Z tego co czytam jest szansa w okolicach 60 zł coś takiego zdobyć. Ktoś ma podobne zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczśniej posiadałem pakiet Full Extra 99 pln przed wysłaniem wypowiedzenia propozycje w cenie 129-139 Pln

Telefon z duk 1 propozycja 89 pln bez Cinemax i Filmbox na 15 miesięcy 2 propozycja 99,99 ale na 24 miesiące tak jak poniżej

 

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

HISTORY HD

SUNDANCE HD

MULTI+

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

VOD+ SERIALE+

 

Panowie brać czy czekać do końca umowy na lepszą propozycję umowa do końca sierpnia.

Zaznaczę ,że zależy mi na tym co miałem do tej pory w tej samej cenie.

Proszę o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa uzyskania pakietu: comfort, multi, extra, 6canal, 3hbo, 2cinemax, 5 filmbox, history hd, sundance channel hd, canal+vod, seriale +, konto podstawowe netvod, prapremiery i multiroom standard za 99,90zł na 15 miesięcy?? Obecnie posiadam canal+ platinium czyli universe, 6canal, konto podstawowe netvod+, seriale+, prapremiery, canal+ vod i multiroom standard za 109zł, umowa do końca sierpnia. Co mogę max uzyskać w tej kwocie na 15 miesięcy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nc+ stary pakiet uniwerse+, było dodatkowo HBO na 6 m -cy gratis, umowa 15 m-cy, 49zł/m-c, dekoder biały ITI 2850ST 0 zł, wypowiedzenie wysłane. Chciałem zachować to ,co było za tą samą cenę, ale nie zgodzili się(przed wysłaniem wypowiedzenia). Co można aktualnie uzyskać za 49 zł lub bardzo zbliżoną cenę dla osób, które miały pakiet uniwerse+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nc+ stary pakiet uniwerse+, było dodatkowo HBO na 6 m -cy gratis, umowa 15 m-cy, 49zł/m-c, dekoder biały ITI 2850ST 0 zł, wypowiedzenie wysłane. Chciałem zachować to ,co było za tą samą cenę, ale nie zgodzili się(przed wysłaniem wypowiedzenia). Co można aktualnie uzyskać za 49 zł lub bardzo zbliżoną cenę dla osób, które miały pakiet uniwerse+?

Mam to samo.

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie. Przy składaniu wypowiedzenia w salonie zaproponowano mi pozostanie przy tym co mam na tych samych zasadach byle bym nie składał wypowiedzenia. Podczas rozmowy z konsultantem takiej możliwość nie było.

Chyba jakieś ruchy sie zaczynaja ze strony nc+.

 

Ciekawa sytuacja jaką zaobserwowałem oczekując w kolejce: 5 osób obecnych w salonie: 3 wypowiedziały umowę, 1 zdawała deka po zakończeniu umowy, 1 przenosiła umowę na innego odbiorcę. Czy oni nic nie zauważają? Wszyscy podawali ten sam powód-za drogo, brak satysfakcjonujących ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam obecnie NC+ Platinum, MR, 2x Pace za 109zł

 

dziś telefon z Wawy: Comfort+Extra+Premium Sport & Film+Multiroom+1 dekoder PACE za 99zł, za drugi chcą 20zł, czyli jedynie PODWYŻKA na 119

 

aha... umowa na 24 miesiące. Żart.

 

dziś wypowiedzenie wysłane... aha - Pani podkreśliła, że to oferta bo jestem ich klientem 9 lat (ciągle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem telefon z DUK z Krakowa. Wypowiedzenie wysłane. Do tej pory miałem pakiet platinium - 99 zł plus 5 zł za mediaboxa. Oferta: Comfort + plus Premium Sport & Film plus opcja Extra + Cena: 4 miesiące za 0 zł abonament ale 5 zł za najem mediaboxa. 11 miesięcy za 79,90 zł miesięcznie plus 5 zł za mediaboxa. Średnia: 63,59 - dobra oferta czy negocjować obniżkę jeszcze większą. Mówiłem mu że czytałem na forum że takie oferty chodzą za 54 zł z hbo gratis a on że nie mogę mieć gratis hbo bo miałem włączony tylko promocyjne na 2 miesiące w obecnych warunkach i że za krótko jestem w NC+ tylko rok. Kiedyś byłem w cyfrze 5 lat ale miałem przerwę 1,5 roku i wziąłem nc+ w sierpniu 2013 r. Można jeszcze zejść z ceny czy za naprawdę za krótko jestem w nc+ żeby otrzymać ofertę za 54 zł tak jak tutaj inni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem telefon z DUK z Krakowa. Wypowiedzenie wysłane. Do tej pory miałem pakiet platinium - 99 zł plus 5 zł za mediaboxa. Oferta: Comfort + plus Premium Sport & Film plus opcja Extra + Cena: 4 miesiące za 0 zł abonament ale 5 zł za najem mediaboxa. 11 miesięcy za 79,90 zł miesięcznie plus 5 zł za mediaboxa. Średnia: 63,59 - dobra oferta czy negocjować obniżkę jeszcze większą. Mówiłem mu że czytałem na forum że takie oferty chodzą za 54 zł z hbo gratis a on że nie mogę mieć gratis hbo bo miałem włączony tylko promocyjne na 2 miesiące w obecnych warunkach i że za krótko jestem w NC+ tylko rok. Kiedyś byłem w cyfrze 5 lat ale miałem przerwę 1,5 roku i wziąłem nc+ w sierpniu 2013 r. Można jeszcze zejść z ceny czy za naprawdę za krótko jestem w nc+ żeby otrzymać ofertę za 54 zł tak jak tutaj inni ?

W sumie ta oferta nie jest zła. Jej cenę podbija opłata stała za najem mediaboxa. Cóż! Taka uroda nowoczesności w wykonaniu ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...