Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem nowy na forum.

Po wypowiedzeniu odłączono mi już sygnał. Do końca sierpnia 2014 mam zdać sprzęt.

Miałem Comfort+ oraz 6C+ wraz z MR standard. Zaproponowali 120 zł za ten pakiet!

Ostatnia rozmowa z dziś z krakowskim 122947872:

Comfort+

Extra+

6C+

MR

to 73,26 zł przez 15 miesięcy. Odmówiłem, jeszcze mam parę dni. Z tego co czytam jest szansa w okolicach 60 zł coś takiego zdobyć. Ktoś ma podobne zdanie?

 

Przed chwilą rozmawiałem z W-wą:

Comfort+

Extra+

6C+

na 15 m-cy za 53,27 m-cznie do tego MR po 20 zł m-cznie, czyli dokładnie zaproponowali to co powyżej dziś rano Kraków. Czy naprawdę nie da się zejść niżej w granice 50-55 zł za ten pakiet z MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam full'a za 199 zl z mr do końca października, teraz dzwonią tylko z oferta taka sama, albo wyższa o 10 zł, czy ktoś uzyskał od nich coś lepszego przy takim obecnym abonamencie, czy lepiej wypowiedzieć umowę i czekać. Chciałbym płacić połowę i interesuje mnie jedynie c+, ale mówią, że się tak nie da i można tylko podpisać umową na takich samych warunkach jak obecnie posiadam. Czy ktoś ma tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy tym dekodery są własne, gratis? Podajesz skąpe informacje zatem, jak doradzić.

 

Już uzupełniam:

Jestem abonentem (kiedyś Cyfry+) obecnie nc+ od 6-7 lat.

Opcję mulitroom mam co najmniej od 4 lat. Jeden dekoder mam na własność, drugi to najem.

Przed wypowiedzeniem umowy dzwonili z info, że kończy się okres promocyjny i z 70 zł które płacę będę płacił 120 zł.

Wypowiedziałem więc umowę, zaraz odezwały się telefony a oferta topniała cenowo ze 120 na 90 a przed wyjazdem na wakacje 67,50 zł.

 

 

 

Wróciłem z wakacji i muszę przycisnąć z tematem bo dzieci płaczą za Mini mini :)

Obecnie stoi na 73,26 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego multiroom powinni odpuścić. Albo też inaczej to rozegrać. I iść na kompromis za jakiś gratis na cały okres umowy. Będzie prędzej. W każdym bądź razie po odpowiednią ofertę powinieneś się upomnieć w ostatnim tygodniu przed zdaniem sprzętu. Może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem mu że czytałem na forum że takie oferty chodzą za 54 zł z hbo gratis a on że nie mogę mieć gratis hbo bo miałem włączony tylko promocyjne na 2 miesiące w obecnych warunkach i że za krótko jestem w NC+ tylko rok. Kiedyś byłem w cyfrze 5 lat ale miałem przerwę 1,5 roku i wziąłem nc+ w sierpniu 2013 r. Można jeszcze zejść z ceny czy za naprawdę za krótko jestem w nc+ żeby otrzymać ofertę za 54 zł tak jak tutaj inni ?

 

Ja jestem klientem nc+ od 10 miesięcy i bedę walczył do końca. Nie interesuje mnie kto ile jest i co mam teraz, jeśli inni dostają takie oferty to ja też mogę dostać, w końcu płacę takimi samymi pieniędzmi jak wszyscy. Chyba że nc+ nie zależy na utrzymaniu nowych klientach tylko na utrzymaniu starych klientów (kilkuletnich), ale to ich strata mnie na tym nie zależy i nie będę płacił więcej niż inni tylko dlatego żeby mieć nc+ :> :> :>

Mam czas do końca września więc czekam, narazie tylko sms kilka dni temu z prośba o kontakt, ciekawe kiedy ewentualnie bedą dzwonić narazie cisza :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś dostałem propozycje nowej umowy, wcześniej miałem pakiet Univers+ i dodatkowo C+ x 6 kanałów i płaciłem za to 54 zł z umową na 12 miesięcy.

Nowa propozycja na 15 miesięcy (łamaniec):

zostaje przy tym samym co obecnie (oczywiście z nową nazwą) i C+ x 6 na cały okres umowy

oraz dodatkowo za to że jestem "długoletnim abonentem"

HBO x 3 przez okres 7 miesięcy,

pakiet Filmbox przez 7 miesięcy,

kanał History HD na cały okres umowy,

oraz Sundance Chanel na cały okres umowy

i to w łamańcu (5x 0 i 10x 79,90) 53,27

 

Jak myślicie, bobra cena do zestawu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum.

Powiem tak. Kupiłem z 2 lata temu Cyfrę+ i średnio przez cały okres umowy płaciłem 60 zł za podobne kanały, które mam teraz oprócz kanałów śmieciowych typu national gepgraphic(te akurat są dla mnie śmieciowe czyli zbędne). Ta telewizja to było coś ekstra na początku. Kanały HD, nagrywarka w dekoderze czyli "ŁAŁ". Z biegiem czasu "ŁAŁ" mijało i z biegiem czasu stwierdziłem, że to nie jest takie "ŁAŁ" jak to malują. Dlaczego? Ponieważ na kanałach z rodziny C+ są ostatnio same(za przeproszeniem) g*wniane filmy, powtórki powtórek i jakieś dobre mecze raz na jakiś czas. Zadałem sobie pytanie czy dla tych g*wnianych filmów i jakiegoś meczu raz na jakiś czas mam płacić np. po negocjacjach 59 zł jeśli oglądam zazwyczaj TVP1, tvp 2, polsat, tvp info, które są za darmo w naziemnej. Niczym mnie ta telewizja ostatnio nie zaskakuje, więc po namyśle podjąłem ostateczną decyzję, że rezygnuję z nc+ i przechodzę na tv naziemną oraz na internetowy darmowy kontent za friko. Suma 0 zł na rok. Suma z NC+ 708 zł na rok. 708 zł oszczędzam rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że 99 procent ludzi (ten procent to forumowicze) nie ma pojęcia, że drogi pakiet (za 110-120 zł) można mieć tanio.

Prawda jest też taka z którą spotkałem się w realu.. Ze wielu się chwali co dostali tanio. Jako montażysta SAT spotykam znajomych i jeden z moich znajomych ( nie upoważniono mnie do publikowanych danych ) wypisuje po internecie ochy achy jak ma tania oferta na full pakiety pobrali . a co pokazuje rzeczywistość?? Faktycznie wziął gość pakiet za 69 złotych a drugi gość nawet za 59 w rzeczywistości okazało się że j mieli na kilka miesięcy pakiety HBO Cinemaxy Filmoxy za fre.etc. Ale w ch[beep]u o tym było cisza..!!

 

A przekonałem się u nich namacalnie i to kilka dni temu , bo u jednego wiatr zerwał antenę i ustawiałem na nowo .. Po ustawieniu anteny sprawdzaniu patrze HBO i inne są kodowane pytam gościa czemu zakodowano no wiesz bo dali etc..

 

Druga sprawa ktoś am MR dwa dekodery pakiet przykładowo za 100 dzieli na na dwa i podaje średnio wychodzi 50 złotych miesięcznie.... Mam drugi abonament i dekoder Pace PVR z MR dwa dekodery Pace niecałe 50 złotych a na dwa dekodery średnio ..??.. Czyli średnio wychodzi niecałe 25 złotych..!! Można i tak...

 

Czyli ch[beep]e na trzy torby a do jednej nie ma co włożyć samo życie . Starczy też zajrzeć na naszym forum do działu narzekamy na NC . I tam czytamy jak na to oszukano niejednego..

 

Dlaczego o tym pisze bo z rezerwą podchodzę do tych niby tanich rzeczy.. Ano pisze dlatego by dokładnie się przyjrzeć co się ma w umowie. Przypomnę umowa jeżeli zawarta jest przez telefon to operator do dwóch tygodni przysyła umowę sporządzoną w formie pisemnej i warto się pochylić na tym dokumentem..

Ja mam to w podpisie za 90 złotych ba nawet mniej bo tam przez kilka miesięcy jest opłata 80 złotych. Przy negocjacji sami proponowali HBO i coś tam jeszcze nie brałem bo najzwyczajniej nie mam czasu tego oglądać..

 

Nie dlatego kwestionuje ,że niby komuś zazdrościć ale żeby tak realnie spojrzeć na te rzeczy tanie..

Amerykanie powiadają nie kupuj rzeczy tanich bo przepłacisz.. i coś w tym jest...

Rzecz jasna wszystkim życzę udanych negocjacji ..!!

 

Kolego godunow. Widzę że jestes na forum o wiele wiele dluzej ode mnie. Nie rozumiem wiec czemu placisz tak duzo? Na dodatek mam wrazenie ze nie wierzysz w to co niektorym udaje sie uzyskac. Ja w tej chwili place średnio 53,27zl za to co mam w podpisie. A mam wiecej niz ty placac prawie 90zl. Jesli tobie sie nie udalo, nie kwestionuj prosze wynegocjowanych warunkow innych osob, bo co potwierdza moja oferta sa one prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż własnie to :brawo: .Im więcej osób by zaglądało na forum, tym bardziej otwierałyby im się oczy.Dokładnie moje misie kolorowe :mrgreen: całe piękno polega na tym ,że nie ma szablonu co do proponowanych ofert a wynegocjować można zaiste piękne oferty :!:

Dalej miśki bez was nie byłoby nc+-odwagi :!::!::!: :!:Nie dawajcie się robić w balona :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę prówać osiągnąć

=Superpremium

=Extra

-Filmbox

-History

-Sundance

-Net Vod konto podstawowe

-Canal+Vod

-Seriale+

-HBO Go

Za 99 zł+5 zł Mediabox.

Jest to realne w obecnym czasie?Umowa do końca listopada.

 

bez Filmbox-ów z Mediabox-em plus MS x 2 - ja to mam za 94 zł więc myślę że twoja kwota jest realna ( sundance mam włączone a oto nie prosiłem, ale jak sami dali.....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczśniej posiadałem pakiet Full Extra 99 pln przed wysłaniem wypowiedzenia propozycje w cenie 129-139 Pln

Telefon z duk 1 propozycja 89 pln bez Cinemax i Filmbox na 15 miesięcy 2 propozycja 99,99 ale na 24 miesiące tak jak poniżej

 

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

HISTORY HD

SUNDANCE HD

MULTI+

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

VOD+ SERIALE+

 

Panowie brać czy czekać do końca umowy na lepszą propozycję umowa do końca sierpnia.

Zaznaczę ,że zależy mi na tym co miałem do tej pory w tej samej cenie.

Proszę o porady

 

czekaj, nawet jak ci wyłączą sygnał to można jeszcze negocjować, tylko nie pokazuj że ci zależy na przedłużeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z wczoraj. Teraz mam platinum za 99 zł bez bajerów. Za to co mam chcą 86 zł, a za dodatki czyli hbo cinemax 99zł. Umowa do końca października. Nie przyjąłem i czekam dalej. Chcę to co mam tylko widzę, że nieźle przepłacam teraz. Przy przechodzeniu z cyfry do nc+ za bardzo się podjarałem i teraz z platyny nie chcą za bardzo zejść. zobaczymy. Pani miła bardzo z reszta konsultantka nie słuchała mnie bo zapytała co mnie interesuje. Odpowiedziałem jej, że tylko podstawa i paczka c+. Po jakim tam klikaniu przedstawiła mi ofertę z hbo i cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53,27zł (5*0zł+10*79,90zł) umowa do listopada 2015 - C+vod

NetVod+

Pace 500gbtak ma w podpisie

] Gdybym jak tak rozbił swoją umowę pewnie wyszło nie wiele drożej..od tego co masz Ale ja nie o tym..

Wydaje mi się że piszesz nieprawdę

Przypomnę masz w podpisie C+vod

NetVod+

Pace 500gb !!!! Dekodery Pace PVR 500 . Hm . nic mi nie wiadomo by dekodery pace PVR 500 giga ( mam taki też dekoder ) Aby obsługiwały NetVood . I Aby obsłużyć wspomnianą usługę potrzebne są dekodery ADB.. Czy coś się zmieniło w ostaniach dniach w tym zakresie..???

 

 

 

l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...