Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa przedluzona:

Comfort+

Multi+

Extra+

Sport&Film (6xC+)

3×HBO na cala umowe

Filmboxy na 5 miesiecy

C+VOD

NetVOD+ konto podst

(Tvn player, Sport+, aleKino, planete, domo, mini mini, kuchnia, babytv, smaczki)

Pace 500gb

 

Umowa - na 15 miesiecy. Srednia cena 53,27zl. Klasyczny łamaniec 5*0+10*79,9

Udalo mi sie to po kilku rozmowach. Miałem universe+, 6×C+, pace 500gb za 59zl. Place mniej za wiecej! Dzieki wszystkim za to ze jestescie i piszecie.

Da sie? DA SIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wynegocjował coś lepszego za Komfort+ dodatki typu vod, c+, hbo, multiroom, pace 500gb w korzystniejszej opcji niż 59/79zł, ale na 24miesiące, a zatem średnia 69zł/miesiąc? Często pojawiają się opcje przedłużenia na 15m, a ja wolałbym mieć spokojną głowę przez 2 lata... Dajcie znać jak komuś się uda w opcji 2letniej coś ciekawszego wynegocjować... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu wyzywasz od [beep]i. To jest praca tych ludzi. Tak samo jak wszystkim - nalezy im sie szacunek. Mamy wolny rynek. Dostaniesz to co sobie wynegocjujesz, za tyle ile sobie wynegocjujesz. Jak w życiu. Jak sobie pościelisz tak sie wyspisz. To forum istnieje i jest genialne. Kazdy kto tu zaglada powinien byc swiadomy jak co sie robi. Ze bez wypowiedzenia nie ma sensu rozmawiac. A polowa ludzi pyta o rzeczy ktore na kazdej stronie wystepuja co najmniej jeden raz (numer telefonu do DUK, czy zlozyles wypowiedzenie itp.). Szanujmy sie nawzajem (ludzi z DUK tez bo pracuja tam tacy sami ludzie jak my) , twardo i kulturalnie i z glowa negocjujmy, badzmy cierpliwi, nie wyzywajmy nikogo i nie obrazajmy za kiepskie oferty, nie podpalajmy sie, skladajmy wypowiedzenia w terminie. Wtedy kazdy bedzie zadowolony. Moja oferta pokazuje ze sie da. Wszystko odbylo sie z sympatia i pelnym profesjonalizmem a rozmawialem z co najmniej trzema osobami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzisz chodzi o to ze ty masz zabiegac o oferte dla siebie a nie NC+ o klienta. Rozumiem prace ludzi sam wykonuje zawod w którym często spotykam się z wrogością wobec mnie ale nie obrażam nikogo krzywdzącymi propozycjami. Bardzo nnie cieszy że udało Ci się wynegocjować coś dla siebie korzystnego ale bądź świadom że wielu ludzi zwłaszcza starszych bardziej wycofanych cyfrowo będzie płacić 3x tyle ale przecież nie o to chodzi. Wiem wielu powie śmierć [beep].m ale uważam że oferty powinny być jednakowe dla każdego a nie kto sprytniejszy. Chodzi o to że właśnie dzięki nam takie firmy istnieją. Owszem chcą Ci dać prezent ich sprawa ale podstawowe pakiety powinny mieć tą samą cenę. Przecież nie targujesz sie o cenę paliwa na stacji czy chleba w sklepie. To co robią to absurd. Skoro świadomie wybieramy ich ofertę to coś znaczy. Działając w taki sposób sami pozwalamy im na takie trakrowanie. Takie przyzwolenie na złodziejstwo - chyba nie chodzi o to żeby okresowo zbroić się i gotować do walki intelektualnej. Ktoś powie kapitalizm-owszem ale szacunek dla drugiej osoby powien być w dwie strony. Mówisz szanujmy konsultantów tylko powiedz dlaczego oni nie szanują nas. Przecież nie zaproponowali Ci od razu tej oferty, gdzie tu szacunek. Dlaczego nie zproponowali Ci zbliżonych trzech opcji do wyboru i dali czas na zastanowienie się? Gdzie tu sens? Logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat jest jasny. To forum i ten watek jest dla osob ktore nie chca przeplacac. Idac do sklepu masz racje - nie targuje sie o paliwo czy chleb. Ale kupujac rower narty wiertarke czy nawet pendrive za 40 zl - wtedy proboje negocjować (a w internecie jest za tyle a tu za tyle). Przez te 15 miesiecy w moim przypadku to ok 750zl - dla mnie duza kasa - napewno gra warta swieczki. Co do ludzi - dzielisz na starszych i mlodszych. Ja bym podzielil na swiadomych i nieswiadomych (tym ktorych znam zawsze staralem sie pomoc). Znam mnostwo ludzi starszych ktorzy potrafia sie dostosowac do dzisiejszych czasow i walcza o swoje. Ale znam tez wielu mlodych ktorzy wszystko przyjmuja w ciemno. Dlatego jak ludzie pisza ze ktos ich oszukuje (naliczyli mi 100zl za pakiet a placilem 60 - sorry skonczyla sie umowa i warunki promocyjne) albo obrazaja sie na przedstawione warunki (niby z jakiej racji - prywatna firma sprzedaje komu co i za ile chce - tak dziala dzisiejszy swiat). U mnie zaczynali od 89zl. Mialem sie obrazic i uniesc duma? Nie rozsmieszaj mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przedwczoraj zdałem dekoder i karty abonenckie a wczoraj dostałem od nich sms-a o treści cytuję "nadal możesz korzystać z oferty nc+ na najlepszych warunkach. .

 

I teraz moje pytanie czy w takim wypadku oni sami będą do mnie jeszcze dzwonić np. z działu odzyskiwania klienta?

Pozdrawiam

 

jak zdałes sprzęt to według mnie nie ma czegoś takiego jak oczekujesz że zadzwonią i dadzą ci lepszą ofertę i oddadzą sprzęt.

Chyba musisz podpisać nową umowę na warunkach takich jak widać na ich stronie dla nowych klientów. Nie wyobrażam sobie żeby po zdaniu sprzętu ktoś cie traktował jako obecnego abonenta któremu trzeba proponowac przedłużenie umowy.

Jako nowy abonent masz Superpremium za 109 zł + 10zł po 5 miesiącach gratisu za extra+. Czyli z 200zł lecisz na 119, to sporo mniej, no chyba ze chcesz coś więcej

 

Czyli nie mam co czekać na telefon od nich z jakąś atrakcyjną ofertą? I jeśli chciałbym znowu związać się z NC+ to teraz będę traktowany jak nowy klient i dostanę ofertę taką jak dostaje ktoś kto przyjdzie z ulicy? Dobrze wiedzieć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak, w zeszlym roku dzwonili ze 3 razy juz po wypoweidzeniu umowy i nic specjalnego mi nie oferowali i byłem przekonany że wezmę polsat . umowa sie zakończyla sprzet przyniosłem do salonu by zdać i pani zaoferowała mi najlepsza ofertę w tamtym okresie ( biorąc pod uwagę trzy tel )

nie wiem czy to zbiego okolicznosci ze akurat wyszła jakas nowa oferta czy nie ale tak to bylo

było to zaraz po akcjii po połaczeniu jak wyskoczyli z cenami z kosmosu a potem zorientowali sie ze stzrelili sobie w kolano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli chciałbym znowu związać się z NC+ to teraz będę traktowany jak nowy klient i dostanę ofertę taką jak dostaje ktoś kto przyjdzie z ulicy? Dobrze wiedzieć :/

 

to nie jest takie złe, ja sam tak zrobię jak mi nie zejdą z ceny, ty zyskujesz 80 zł o ile na szybko policzyłem, tyle by ci nie zbili na bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...