Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem dołaczyć. Mam aktualnie na Pace (plus drugi swój dekoder) pakiet NC+ Superpremium z HBO za 129 do tego multiroom w starej wersji za 10 i cinemax na 6mies za 9,90zł mc razem wychodzi 148,90zł; pakiet do końca wrzesnia, ze 3 telefony, w których nikt mnie nie słucha co ja chce, tylko za wszelką cenę chciano mi wcisnąć

pakiet full za 149zł m/c multiroom standard w cenie (ale nie jestem tego na 100% pewny)

 

a mi wystarczy Comfort+ Film i Sport czyli C+x6, Extra+ i moze VOD i nie upieram sie ale moze byc HBO i cena z multiroomem 70-89zł 15 mies i nie obraze sie jezeli pierwszych kilka bdzie free, do osiagniecia?

 

Cinemax do końca sierpnia, wiec juz wypowiedzialem cinemax, a jako, że nie lubię jak się mnie jako klienta nie słucha, wysłałem tez wypowiedzenie nc+ calosci tematu, najpierw w celu uzyskania lepszych warunków, ale teraz tak sobie mysle, ze bez ncplus przezyję, a potem byc moze za jakis czas powroce z pakietem jaki to ja bede chcial a nie jaki mi operator bedzie chcial sprzedac (wcisnąć), a dodatkowo mam pakiet mini cyfrowego polsatu, gdzie po kilku miesiacach bezplatnych teraz 9,90zł/mc :-)

 

Propozycja z dziś już nie 149zł za full i nikt mnie nie słucha, że nie chcę full, tylko 119,90 za Superpremium z HBO i Cinemaxami (ale w koncu ze moge przedłuzyc Superpremium taniej, a nie ze dla mnie tylko full), ale to nadal za dużo. Umowa do końca września, więc czekam na lepsze propozycje np. na Comfort+ w tym łamancu 5x10 10x79,90zł z tymi 6x C+, HBO, Extra+ i Multiroomem; ale jak nie dostanę to spokojnie, przeżyje bez nc+ a jak mi bedzie żal to moze kiedys wroce na Comfort+ Sport i Film juz jako nowy abonent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konczy mi sie umowa i generalnie chcę koontynuować

mam w tym momencie comfort ekstra + 6 x canal +nsport za 59,9

chce zostac przy tym pakiecie ( przede wszytskim sport mnie interesuje )

jakich warunków mogę sie spodziewać ?? czy dostane ten pakiet za 59,9 plus multi room za free oraz wymiana dekodera ? ktos mial podobna sytuacje ?

wyjsciowa jest za 69,9 - umowa na 24 plus dodatkowo multibox i 15 za multi room

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31-08-2014, wypowiedzenie zarejestrowane w lipcu. Posiadam SILVER+, 6xC+, 3xHBO, Cinemax, History HD - łącznie 70,89 zł plus MR standard 10 zł miesięcznie.

Na jaką zniżkę mogę liczyć przy przedłużaniu umowy, np. czy dostanę też za 0 zł dzierżawy i aktywacji kolejny dekoder do MR?

 

ponawiam prośbę, zwłaszcza jeśli chodzi o dodatkowy dekoder w MRstandard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisia do mnie znowu dzwonili.. za 90 złotych COMFORT +

dali mi OPCJE DODATKOWE:

NAJEM MEDIABOX+ 5ZŁ 24M

NAJEM MEDIABOX+

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R

EXTRA+ HB ITI

 

Czyli warto składać wypowiedzenie . Dali mi to co miałem 9 złotych taniej . Chcieli dorzucić HBO na 3 miechy od razu wyłączyłem ..

Ciekawostka jest taka. Od września będę płacił 90 złotych . Pewnie mogłem coś ugrać mniej ca to co mam. Ale chyba z tego co widzę to nie wiele się da zejść niżej za to co mam.

w nowej umowie numer abonenta jest zarazem numerem umowy .. Zrezygnowano z haseł literowych i cyfrowych.. Nareszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta to CANAL+ Platinum z HBO, Multiroom (karta z Cyfry+) i dekoderem UltraBox+/PVR PACE 500 GB za 99 zł, umowę przedłużyłem pod koniec listopada 2013, dzisiaj zadzwoniła [beep]iara z ofertą na 24 miesiące, to co mam plus Cinemax za 109,90 zł. [beep]iara, ponieważ była bardzo nieprzyjemna kiedy powiedziałem że dziękuję i że nie będę płacił więcej niż teraz. Swoją drogą czy może mi ktoś powiedzieć, czy nadal obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia umowy? Kiedy przedłużałem w tamtym roku konsultant wspomniał coś o 3 miesiącach. Jeśli 3 miesiące, to wychodzi na to, że mam 2 tygodnie na wysłanie im rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wygląda tak

Pakiet Universe+ 49 PLN m-c, dek biały, jeszcze od Ntv, po migracji do NC+ przymusowej. Umowa do 7.10 jak się dowiedziałem realnie do 31.10.

Jak na razie 4 telefony pierwsza opcja pakiet nc+ film za 69 odmówiłem. Druga "Super oferta": Pierwsze pytanie czy złożyłem wypowiedzenie odpowiedź-jeszcze nie, propozycja: Comfort + Extra plus 6xC+ za 7m-cy 59,90 PLN, 8m-cy 79,90 PLN, przy umowie na 15m-cy. Do tego 49PLN aktywacja a do tego 10PLN/m-c, lub przy umowie na 24m-ce 5PLN i tu uwaga za dekoder, który mam w domu od dwóch lat lub jeśli nie chcę nic zmieniać 44.99 za to co mam i najem jak wyżej lub jezeli koniecznie chce zmienić dekoder to tylko na multibox 500 gb i 49 aktywacja i 10 miesięcznie lub 99 i 5 miesięcznie. No chyba ich poje...ło. Wypowiadam umowę póki czas. BRAWO NC+ !!! Już raz mnie dymneli. Drugi nie pozwolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płatną od 1995 roku, obecnie pakiet NC + za 199 zł, umowa do Września, wypowiedziana, telefon z oferta za 197 zł, mówię że nie, że życzę sobie ofertę do 100 zł, nie wszystko muszę mieć, odpowiedź przykro mi ( pani.) ale ona nie posiada dla mnie takich ofert, podziękowałem . Ja fanatyk który kupował indywidualnie tunery za 4000 zł, dzisiaj mając własny sprzęt, TV Naziemną, jeszcze analogowa kablówke za 20 zł m-cą, niech sobie wsadzą NC +, nikt w obecnych czasach nie siedzi przed tv, w/w jest dodatkiem tylko, nie chodzi tu o cenę stać mnie, ale czy liczy się klient tak ale ten nowy, starego mogą wydymać ?. Powodzenia NC + za rok dwa ubędzie wam 60 - 70 % abonentów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...