Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny telefon do DUKu krakowskiego

 

Za podstawę , 6 C+ , HBO i History na 24 miechy krzyczą 79,90 i za Chiny nie chcą z tego zejść. Gość powiedział że taniej już nie będzie i koniec. Dotyczy to wszystkich .

Bez history z MR i filmboxami na 5 miesięcy dodatkowo w łamańcu ze średnią tak naprawdę 49,94 z niedogodnością małą czyli wyłączonymi kanałami na kilka godzin. Myślałem że mam średnią 53,26 ale okazało sie jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam obecnie C+ Platinum, MR, 2x Pace PVR za 109zł

 

na co mogę liczyć zważywszy że chcę to utrzymać (czyli pewnie Sport+Film+ w nowej terminologii), umowa na 15 miesięcy (preferowana) ?

 

mówicie o jakimś numerze krakowskim, może ktoś tu przypomnieć, bo postów tu się tyle pojawia, że ciężko to wyłowić :P (do mnie próbowali dzwonić z warszawskiego numeru ok. 3x, ale za każdym razem nie mogłem rozmawiać, dzisiaj wysłali sms z prośbą o kontakt pod ten sam numer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon do DUKu krakowskiego

 

Za podstawę , 6 C+ , HBO i History na 24 miechy krzyczą 79,90 i za Chiny nie chcą z tego zejść. Gość powiedział że taniej już nie będzie i koniec. Dotyczy to wszystkich .

Bez history z MR i filmboxami na 5 miesięcy dodatkowo w łamańcu ze średnią tak naprawdę 49,94 z niedogodnością małą czyli wyłączonymi kanałami na kilka godzin. Myślałem że mam średnią 53,26 ale okazało sie jeszcze lepiej :)

 

Łamańce łamańcami. Jak się to kształtuje w poszczególnych miesiącach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100.

A wy nigdy nie możecie przyjąć do wiadomości, że iti nie rezygnuje z aktywacji MR. Konsul pewnie się rypnął, albo Ty uslyszałeś to co chciałeś ;) . Jak on się pomylił to i tak muszą Ci uwzględnić.

 

@domin107

Przecież jest wszystko opisane w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Rozmowę przeprowadziłem 6 dni temu. Na temat aktywacji padło tylko jedno zdanie podczas rozmowy - pytałem się czy będę płacił jakieś opłaty aktywacyjne - odpowiedź brzmiała "jako długoletni klient C+/nc+ nie będzie Pan ponosił żadnych opłat aktywacyjnych".

Potem jak czytał warunki umowy że umowa na tyle, za tyle, że ta opcja i tamta za darmo ANI SŁOWEM nie wspomniał o jakiejkolwiek opłacie aktywacyjnej za cokolwiek - o MR premium byłą jedynie mowa że pierwsze 12 mc darmo a pozostałe 12mc za 20zł - nie mam 12 lat - pamiętałbym że napomniał o opłacie rzędu 150zł !

Może się rypnął, nie mój problem, reklamacja poszła.

Nie mogą sobie naliczać opłat o których mnie przy zawieraniu umowy nie poinformowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet platinium bez MR - 99 zł plus opłata za dekoder 5 zł czyli razem 104 zł. Trochę dużo płacę i chcę przedłużyć umowę ale to co proponują to chyba śmiechu warte - 95 zł bym płacił za to co posiadam plus HBO, filmbox i cinemax bez MR. Umowa do końca sierpnia 2014 r. i wypowiedzenie już zarejestrowane w systemie. Czy pakiet Comfot+ Multi+ Extra + Sport& Film to samo to teraz mam w pakiecie platinium ? Czytam że można zejść za ten pakiet w łamańcu za 54 zł. Czy to możliwe że mogę też tyle zejść z opłatą z 104 zł zł do 54 zł ? Możliwe o 50 zł miesięcznie ? Jeżeli nie to ile minimalnie kosztowałby mnie taki pakiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ircios. 95 zł zaproponowali z tymi dodatkami. Zaproponowałem im to co teraz mam plus hbo za friko i w tym opłata za najem mediaboxa za 85 zł ale na razie cisza. Mogę mieć co teraz posiadam beż żadnego HBO i tym podobnych dodatkowo płatnych, ale w cenie np. 70 zł - czy to jest możliwe ? W ogóle ten łamaniec za 54 zł jest możliwy w mojej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodokles- ja miałem podobnie.W lipcu też miałem z 3 głuche "telefony",później cisza.W piątek dzwonili pierwszy raz od tego czasu(odrzuciłem ofertę chociaż nie była zła).Dzisiaj kolejny telefon,atrakcyjna oferta,migrowałem.

Na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze.Nie ma co się spieszyć.W ostateczności gdyby się nie odezwali,zawsze możesz zadzwonić do nich(tylko DUK Kraków), dzien przed końcem umowy i spytać gdzie zdać sprzęt.Na pewno zadziała.

 

Dzięki za odpowiedz. Poczekam jak nie będzie telefonów to zadzwonię kilka dni przed zakończeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pio221 złóż wypowiedzenie, i nie przyjmuj pierwszej lepszej propozycji. Za najniższy pakiet z dzierżawą dekodera, myślę że spokojnie można wynegocjować koło 30zł miesięcznie. Może nawet mniej.

 

Dzięki za rade pewnie tak zrobię. A co za cenę 30 zl mogę wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...