Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam obecnie platinium + HBO + history hd oraz pace 500gb i dwie karty cameleon.

Płacę 100,90pln.

Umowa do końca września.

Wypowiedzenie wysłane, jeszcze nie zarejestrowane.

Mam ofertę przedłużenia umowy na dwa lata w cenie 79,80pln za to co teraz mam na 24 m-ce.

Lub za 99,80pln dodatkowo cinemax, sundance, vod+, prapremiery TVP.

Chyba ta druga opcja jest OK?

Możesz wyrwać więcej.

Ja dzwoniąc wczoraj do DUK do Krakowa za 99zł dostałem ofertę Superpremium /6xC, HBO, CInemax, Filmbox/ + History HD + vod + netvod + seriale+ wszystko na 24mc.

A za dychę więcej wyrwałem MR Premium.

Rozmawiaj z nimi - mów że chcesz to i to a dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 10/09/2014. Jak najlepiej dostarczyć wypowiedzenie, żeby doszło przed 10 sierpnia? Pocztą będzie się liczyć data wysłania czy doręczenia?

Nie masz umowy do 10/09/2014. Wszystkie umowy w nc+ kończą się wraz z końcem miesiąca

 

Tak by było najlepiej - miałbym jeszcze trochę czasu dzięki temu. Faktycznie teraz doczytałem na umowie, że obowiązuje 12 miesięcy + miesiąc aktywacji. Zawarłem 10 września czyli będę miał do 30 września 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, złożyłem pismo o odstąpieniu od zawartej umowy na odległość przed upływem 10 dni. Dziś zadzwoniłem do BOK i powiedziano mi, ze zgodnie z moją prośbą umowa zostanie rozwiązana po trzech miesiącach i będę musiał zapłacić karę ok 1500 zł !!!! Konsultant stwierdził, ze nie uwzględniono odstąpienia, gdyż to był tylko aneks, a nie nowa umowa, więc zgodnie z moją prośbą umowa zostanie rozwiązana z karą za jej zerwanie!!!

Tak z czystej ciekawości na jakiej podstawie chciałeś odstąpić od umowy.

Konsultant zadaje pytanie czy uruchomić nową usługę, klienta najczęściej mówi "TAK" czy to powiedziałeś?

Nie ważne, że naliczenie będziesz miał od 1.08 usługę jak klient powie "TAK" zaczynają teoretycznie świadczyć od razu.

To właśnie dyskwalifikuję i zabiera prawo do odstąpienia, ustawa telekomunikacyjna mówi, że nie ważne czy to aneks czy umowa klient ma prawo do odstąpienia ale niestety ma ten sam zapis o uruchomieniu nowych opcji i pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dołaczyć. Mam aktualnie na Pace (plus drugi swój dekoder) pakiet NC+ Superpremium z HBO za 129 do tego multiroom w starej wersji za 10 i cinemax na 6mies za 9,90zł mc razem wychodzi 148,90zł; pakiet do końca wrzesnia, ze 3 telefony, w których nikt mnie nie słucha co ja chce, tylko za wszelką cenę chciano mi wcisnąć

pakiet full za 149zł m/c multiroom standard w cenie (ale nie jestem tego na 100% pewny)

 

a mi wystarczy Comfort+ Film i Sport czyli C+x6, Extra+ i moze VOD i nie upieram sie ale moze byc HBO i cena z multiroomem 70-89zł 15 mies i nie obraze sie jezeli pierwszych kilka bdzie free, do osiagniecia?

 

Cinemax do końca sierpnia, wiec juz wypowiedzialem cinemax, a jako, że nie lubię jak się mnie jako klienta nie słucha, wysłałem tez wypowiedzenie nc+ calosci tematu, najpierw w celu uzyskania lepszych warunków, ale teraz tak sobie mysle, ze bez ncplus przezyję, a potem byc moze za jakis czas powroce z pakietem jaki to ja bede chcial a nie jaki mi operator bedzie chcial sprzedac (wcisnąć), a dodatkowo mam pakiet mini cyfrowego polsatu, gdzie po kilku miesiacach bezplatnych teraz 9,90zł/mc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych, co chcieliby mieć MR...

 

Pace do zwrotu...

 

Tak mi policzyli przy moim abonamencie:

Aktywacja:

dysk 1 - 149zł

dysk 2 - 49zł

Dzierżawa:

dysk 1 - 0zł

dysk 2 - 5zł/mies.

MR

12x0zł + 12 x 10zł (tu zeszła pani z 12x0zł + 12x20zł)

 

plus koszt połączenia dekoderów :/

 

Kiepsko, jak mniemam o drugiego cameleona walczyłeś bezskutecznie,

czy może pasowała Ci przesiadka na ADB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych, co chcieliby mieć MR...

 

Pace do zwrotu...

 

Tak mi policzyli przy moim abonamencie:

Aktywacja:

dysk 1 - 149zł

dysk 2 - 49zł

Dzierżawa:

dysk 1 - 0zł

dysk 2 - 5zł/mies.

MR

12x0zł + 12 x 10zł (tu zeszła pani z 12x0zł + 12x20zł)

 

plus koszt połączenia dekoderów :/

 

Kiepsko, jak mniemam o drugiego cameleona walczyłeś bezskutecznie,

czy może pasowała Ci przesiadka na ADB?

 

Nie chcą dać Camelona. W ogóle nie ma takiej opcji. Choć Pani z punktu w mojej okolicy powiedziała mi, że na wniosek centrali kilka takich kart w ostatnich miesiącach wydała... :roll:

 

Z tego co ja liczyłem to przy umowie 24mies musisz liczyć dodatkowo ~20zł miesięcznie za MR - średnia arytmetyczna opłat i aktywacji.

 

przy 24m umowie średnio miesięcznie:

Comfort+ Extra+ Sport & Film+ 59zł

mediabox 5zł/mies, 49aktywacja

1 dekoder 5zł/mies, 49 aktywacja

2 dekoder 5zł/mies, 49 aktywacja

 

czy źle to liczę? niech mnie ktoś poprawi

 

Mnie policzyli za mediaboxa 149zł aktywacji :/ Plus opłata za MR. 10zł/mies. przez połowę umowy.

A, że mam jeszcze czas to czekam... może coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Platinum za 99 zł. Umowa do końca października, wczoraj składałem wypowiedzenie. Dzisiaj telefon z numeru 224612499. Konsultant pyta czy może mi przedstawić promocyjna ofertę. Ja mówię tylko jeżeli jest korzystna. Od razu zapytał co oglądam. Odpowiedziałem, że jedynie programy informacyjne i sport. Od razu powiedziałem że nie oglądam filmów. Powiedział, że widzi w systemie że interesuje mnie oferta w okolicy 60 zł. Potwierdziłem i powiedziałem, że mam w domu możliwość podpięcia się poprzez multiroom do oferty premium cyfrowego polsatu, i nie będę płacił więcej niż 60 zł za kanały sportowe nc+. Okazało się, że nie widzi w systemie wypowiedzenia i nie może za bardzo zejść z ceny. Zaproponowałem łamańca za 53.26 i co on na to.

Było widać wachanie w jego głosie i szkoda że go nie urobiłem. Rozstaliśmy się w zgodzie. Mam jeszcze 3 miesiące do końca i może coś ugram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zadzwoniłem do centrum abonenta w celu aktualizacji danych - zły numer telefonu widniał w ICA. Po zaktualizowaniu numeru i krótkiej rozmowie z konsultantem ( bla bla bla czemu pan wypowiedzenie złożył) zostałem przełączony - szczerze to nie wiem gdzie. Po chwili odezwał się głos drugiego konsultanta z pytaniem czy ktoś do mnie dzwonił z propozycją przedłużenia powiedziałem, że tak wczoraj wysłano mi na maila propozycję comfort plus extra plus paczka 6c+ za 59 zł ( faktycznie tak było tylko , że za 69 zł- tak więc ściemniłem mu) konsultant przystał na te warunki i dodatkowo po moim marudzeniu dorzucił mi za free na 6 m hbo i filmbox. Tak więc reasumując umowa na 24 m 6 x0 plus 18 x 79,90 , mogę stałą opłatę wnosić 59,92 za comfort plus extra plus 6c+ plus hbo i filmbox na 6m za 0zł. Ogólnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze powiedziec za ile jest do wyrwania comfort+ multi+ extra+? 39zł? 49 zl?

Mi proponują w łamańcu na 15 miechów za 42,2zl plus 6miesięcy HBO za free. Ostatnio proponowali bez HBO, dzis dzwonili i już dorzucili.

 

Propozycja z dzisiaj.

Obecnie pakiet comfort+ za 29 propozycja:

z Krakowa na comfort+extra na 24m za średnio 40,73 pln. (5x24,90 i 19x44,90)

z Warszawy comfort+extra na 24m za 44,90

Pakiet Multi + za free

W Warszawie nie da sie zostawić obecnego pakietu za 29 a w Krakowie jak najbardziej się da i to na 24 miesiące (29,90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili to comfort, multi, extra, 6 canal, 3 hbo, 2 cinemax, 5 filmbox, history hd, sundance channel hd, canal+vod, seriale+, prapremiery, konto podstawowe, netvod+ i multiroom standard za 99,90zł umowa na 24 miesiące. Oferta odrzucona. Chciałem na 15 miesięcy i na multiroom premium zamienić, ale gość mówił, że musze zrezygnować i po miesiącu dopiero wziąć. Nie moge zrobić tak oddaje ostatniego dnia miesiąca i biore pierwszego nowego miesiąca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam all inclusive za 179 (w cenie MR 2xcameleon, pace pvr, drugi tuner mam swój) do końca października. Zaproponowali mi kolejne 15 lub 24 miesięcy w tej samej cenie (jeszcze bez wypowiedzenia, teraz poleciało). Da się coś wyszarpać niżej?

Mogę obciąć fikołki, filmboxy i HBO, bo tego w ogóle nie oglądam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam all inclusive za 179 (w cenie MR 2xcameleon, pace pvr, drugi tuner mam swój) do końca października. Zaproponowali mi kolejne 15 lub 24 miesięcy w tej samej cenie (jeszcze bez wypowiedzenia, teraz poleciało). Da się coś wyszarpać niżej?

Mogę obciąć fikołki, filmboxy i HBO, bo tego w ogóle nie oglądam.

 

Pozdrawiam

 

Dla Ciebie będzie oferta specjalna w październiku. 149. Na mniej nie licz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W połowie lipca przedłużyłem umowę na 2 lata na takich warunkach:

Twoja oferta:

PAKIET

- COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

- NAJEM ULTRABOX+

- MULTI+

- EXTRA+ HB ITI

- HBO

- PREMIUM SPORT &FILM

Za to wszystko miałem płacić stałą cenę 69,90. Tymczasem na moim koncie abonenta widnieje kwota 59,90. Dodatkowo mam włączone Cinemaxy. Niby wszystko ok, bo mam zapłacić mniej ale żeby za jakiś czas się nie okazało, że będę płacił jeszcze inną kwotę. Nie dostałem jeszcze umowy od nich. Myślicie zeby do nich napisać albo zadzwonić i zapytać ile właściwie będę płacił za to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...