Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja z dzisiaj.

Obecnie pakiet comfort+ za 29 propozycja:

z Krakowa na comfort+extra na 24m za średnio 40,73 pln. (5x24,90 i 19x44,90)

z Warszawy comfort+extra na 24m za 44,90

W Warszawie nie da sie zostawić obecnego pakietu za 29 a w Krakowie jak najbardziej się da i to na 24 miesiące (29,90).

I jak Wam się to widzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona. Wcześniej pakiet:

Universe, 6x C+, 2 dekodery PVR (pace i philips), multiroom za 69zł teraz

Comfort, Extra, Sport Film, multiroom j.w., 5mies. Filmbox za 0zł, HBO wywalczone na cały okres umowy ( wczesniej nie było ponoć takiej mozliwośći) za 0zl, umowa 15 mies. w łamańcu ze średnia 73zł

Miałem podobny zestaw. Jak wygląda łamaniec (ile miesięcy gratis, a po nich ile płacisz ?)

 

gratki, że ci się udało :brawo:

 

ja mam taki sam pakiet za 69 zł i chciałbym to samo co ty z HBo na cały okres, ale twierdzą, że nie ma takiej oferty

 

Da się.

Ja ten sam pakiet dostałem 64,9 średnio (4x10+11x84,9) i w tym HBO na cały okres. Tylko, że teraz o HBO muszę walczyć reklamacją - ich strata, że się pomylili. Będą za to coś musieli dorzucić.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to mało realne....

I ja tak myślę, zwłaszcza że wygląda to chyba tak że kolejne propozycje włączają się od pewnego pułapu cenowego. Ja przy pierwszej rozmowie z Krakowem jak zaproponowałem żeby mi pan przeczytał wszystkie propozycje jakie dla mnie mają to odpowiedział że jest tego ponad 300 pozycji i lepiej żebym sam mniej więcej określił czego oczekuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to mało realne....

I ja tak myślę, zwłaszcza że wygląda to chyba tak że kolejne propozycje włączają się od pewnego pułapu cenowego. Ja przy pierwszej rozmowie z Krakowem jak zaproponowałem żeby mi pan przeczytał wszystkie propozycje jakie dla mnie mają to odpowiedział że jest tego ponad 300 pozycji i lepiej żebym sam mniej więcej określił czego oczekuję :P

 

a do kiedy ma pan umowę , aha i jak zaczynał pan rozmowę z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon tym razem z DUK Kraków ich propozycja comfort plus extra z paczką 6 c+ za 69,92 na 15 m, oferta wysłana na maila ma konsultant do mnie dzwonić. Chyba ją odrzucę bo założyłem sobie to za 59 zł, głównie mnie interesuje paczka 6 c +. Wypowiedzenie oczywiście wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa (juz 6 od czasów cyfry :shock: ) do 30/10/2014 .Dziś dostałem email że maja super oferte i podali nr 22 310 47 77 .Wypowiedzenie poszło wczoraj więc dopiero za 2-3 tyg zadzwonię ''z ciekawości''.

Aktualnie:

Canal +Platinum

Pace PVR

2x Cameleon

Drugiego PVR-a właśnie oddałem bo za 20zł nie warto a podobno daje to przewagę walki o MR za 0 zł :) .Kupiłem kolejnego Nbox-a na E2.Całość mam za 109 zł ale nie ma szans abym dalej tyle płacił.Max 60-70 zł.Czekam do końca października.

Będę celował w

Comfort+

Extra+

Sport i film

1x Pace +2xCameleon

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do kiedy ma pan umowę , aha i jak zaczynał pan rozmowę z nimi

Umowę miałem do końca lipca, pierwszy telefon wykonałem do Krakowa niby sprawdzić czy wypowiedzenie dotarło. Potem oni zadzwonili i się nie zgodziłem, a ostatniego dnia umowy zadzwoniłem z pytaniem gdzie zdać sprzęt. A potem to już się negocjowało miło i przyjemnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy magiczne DUK pracuje w weekendy? Jeśli nie, to osobom, którym kończy się umowa 31.08. to będą musieli kończyć negocjacje do 29.08. lub czekać na telefon po jej wygaśnięciu.

Po lekturze forum można dojść do wniosku, że lepiej rozmawiać z DUK z aktywną umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do końca października. Zbieram się do wysłania wypowiedzenie, bo wiem z doświadczenia, że ciężko załatwić coś bez wypowiedzenia. Aż do wczoraj. Telefon wyświetlił numer z Tarnobrzegu. Odbieram. Standardowa gadka. Mówię, że chcę to samo co mam, w tych samych pieniądzach. Pan konsultuje się z przełożonym... i jest oferta. Z moich założeń nie udało mi się uzyskać tylko stałej ceny, więc jest łamaniec. Do rzeczy.

 

Było:

Universe

6xCanal+

multiroom Cameleon

Pace PVR

całość - 59pln

 

Jest:

Comfort+

Multi+

Extra+

premium sport+film

multiroom Camaleon

HBO na 6m gratis

pace PVR + drugi dekoder HD sagemcom mam sobie odebrać w salonie na bezpłatne użytkowanie

umowa 24m

Cena 6x0pln + 18x79.9 = 59.9 średnio.

 

Dołożę 1 pln miesięcznie i mam właściwie to co chciałem na 24 miesiące bez wypowiedzenia. Jestem zaskoczony. Choć pierwszą umowę z Cyfrą również udało się przedłużyć bez wypowiedzenia, a to już czwarta, to teraz po fuzji nie spodziewałem się.

Mógłbyś podać ów numer telefonu z Tarnobrzegu?

Dobra oferta! Nie wiem, jak wykombinować, żeby dostać do multiroomu drugi dekoder - Sagemcom. Obecnie mam dwa Pace pvr, drugi planuję zdać, żeby nie płacić 20zł dzierżawy. widzę z powyszego postu, że jednak wypożyczają Sagemcomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie zabiegałem w żaden sposób o drugi dekoder. Sam zaproponował, że mam się udać do punktu po odbiór Sagemcoma. Mam podać, że chodzi o promocję "Przejście na HD". Numer z którego dzwonili, to 158304245. Nie chciał przesłać nic na maila tłumacząc, że nie ma takiej możliwości i on może zaproponować ofertę tylko prze telefon. Więc to chyba po prostu dział sprzedaży, nie żaden DUK.

Na HBO też mi nie zależało, sam dorzucił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dzisiaj.

Obecnie pakiet comfort+ za 29 propozycja:

z Krakowa na comfort+extra na 24m za średnio 40,73 pln. (5x24,90 i 19x44,90)

z Warszawy comfort+extra na 24m za 44,90

W Warszawie nie da sie zostawić obecnego pakietu za 29 a w Krakowie jak najbardziej się da i to na 24 miesiące (29,90).

I jak Wam się to widzi?

 

KRAKÓW proponuje dużo lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pan to zrobił bez wypowiedzenia mi proponuja to co pan ma za 84,90 , umowe ma do konca wrzesnia

 

Jak to zrobiłem? Po prostu po 10 czy 12 telefonie z super ofertą za 80 czy 90 pln powiedziałem, że nie jestem zainteresowany żadnym przedłużeniem, bo w dzisiejszych czasach wystarczy DVB-T i streamy w necie. Po tej rozmowie nie dzwonił nikt przez 2 tygodnie. Aż do wczoraj. Wczoraj ta sama rozmowa, tylko że proponował wstępnie za 64.9 średnio (łamaniec). Powiedziałem, że to dla mnie nie jest nic satysfakcjonującego, bo proponuje to samo za 5 pln więcej i nazywa to promocją specjalną tylko dla mnie. Poszedł się skonsultować z przełożonym :jupi: i stwierdził, że jest to możliwe. Więc dobiliśmy targu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, łamaniec 5x0zł i 10x 79,90. Dzień wcześniej też pan twierdził że HBO nie dadza na cały okres gratis, bo w końcu przecież kosztuje 25zł i nawet konsultaacja z kierownikiem tego nie da, ale następnego dnia udało się jednak po takiej konsultacji, choc było cięzko , więc myśle że zalezy na kogo sie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wczoraj złożyłem wypowiedzenie, umowa do końca października.

Obecnie płace 59zł za:

Universe+

6xC+

Pace pvr500

 

Chciałbym dobrać multiroom na jeszcze dwa tv wiec w gre wchodzi nowy sprzet. Czytam od dawna forum i wiem o co chodzi.

Czy realne jest dostać za okolo 74zł w łamańcu lub stała cena?

Comfort+ Extra+ Sport & Film+

mediabox

multiroom na 2 dek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja liczyłem to przy umowie 24mies musisz liczyć dodatkowo ~20zł miesięcznie za MR - średnia arytmetyczna opłat i aktywacji.

 

przy 24m umowie średnio miesięcznie:

Comfort+ Extra+ Sport & Film+ 59zł

mediabox 5zł/mies, 49aktywacja

1 dekoder 5zł/mies, 49 aktywacja

2 dekoder 5zł/mies, 49 aktywacja

 

czy źle to liczę? niech mnie ktoś poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam obecnie platinium + HBO + history hd oraz pace 500gb i dwie karty cameleon.

Płacę 100,90pln.

Umowa do końca września.

Wypowiedzenie wysłane, jeszcze nie zarejestrowane.

Mam ofertę przedłużenia umowy na dwa lata w cenie 79,80pln za to co teraz mam na 24 m-ce.

Lub za 99,80pln dodatkowo cinemax, sundance, vod+, prapremiery TVP.

Chyba ta druga opcja jest OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...