Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę do końca października. Wypowiedzenie zarejestrowane. Też nikt nie dzwoni więc postanowiłem sam się wywiedzieć co tam dla mnie mają. Tak więc teraz mam Platinium za 99,00 zł. Proponują full pakiet za tę samą cenę lub to co mam za 89,90. Full pakiet mnie nie interesuje a zejście o 10 zł taniej tez nie bardzo bo uważam, że przepłacam teraz za platynę. Czekam więc dalej. Może być łamaniec.

Dlatego, że przepłacałeś za Platynę, to teraz chcą ci to zrekompensować pakietem full. I nie ma co marudzić. Chyba, że chcesz taniej za mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem jak składasz wypowiedzenie w punkcie nc+ to dosłownie po minucie jest zarejestrowane w systemie, natomiast jak wysyłasz listownie to trwa mniej-więcej 2 tygodnie zanim je w system wprowadzą.

 

Nieprawda. Jeżeli składasz wypowiedzenie w Centrum nc+, to twoje wypowiedzenie dopiero po 2-3 dniach jest widoczne w systemie. Wiem, bo sam tego doświadczyłem. Trzeba jednak dodać, że złożenie wypowiedzenia pomogło mi. Przedłużyłem umowę na 24 miesiące na pakiet Superpremium+, gdzie za 99,90 zł otrzymałem: Comfort+, Multi+, Extra+, 6xCanal+, HBO, Cinemax, FilmBox, History HD i na 9 miesięcy gratis Seriale+.

 

Wziąłbym taki pakiet w tej cenie tylko i wyłącznie z MR.

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, i serio średnio mi zależy na tym całym nc+.

Mam małe dziecko i niewiele czasu na tv. Jak mi nie zjadą z platyny za 99zł na jakieś sensowne pieniądze to poczekam aż umowa się skończy i wezmę drugą na żonę z jakimś małym pakietem.

 

@paweł1003

Sam widzisz - umowy zawarte przed przeprosinami prezesa to jedna wielka pułapka. Nie masz żadnych szans by zjechać poniżej 89zł, podczas gdy Ci co rok temu byli bardziej cwani /lub mieli możliwość czekania do ostatniego dnia wypowiedzenia/ i wtedy przechodzili do nc+ za 50-60zł i dziś przedłużają za podobne pieniądze, a Ty nadal będziesz bulił w granicach 100zł.

Prawdę mówiąc jako jedyne wyjście z pułapki platyny za 99zł widzę realną rezygnację z umowy i podpisanie nowej - przecież nowy abonent z pakietem sport&film płaci 79zł a wifi boxa dostaje bez miesięcznych opłat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę: COMFORT+ EXTRA SPORT & FILM+ oraz Multiroom Standard i Mediabox z mydelniczką 84,90 / 12 miesięcy, 94,90 / 12 miesięcy.

 

Wsadzili mi na siłę HBO 0 zł/ 9 miesięcy, chociaż przy przedłużeniu umowy nie chciałem HBO i tej opcji dodatkowej miało nie być !

 

Jak to teraz najkorzystniej rozwiązać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydzwaniają do mnie z nc+, mam universe+, 6 x C+, multi, pace 500gb, c+ vod, miałem hbo pół roku, płacę 59,90.

 

dają to samo za 49,90 na 12 i 79,90 kolejne 12, czyli 64,90 średnio (i chciał lecieć do kierownika negocjować) + HBO na 9 miesięcy + wymiana drugiego dekodera na HD za free, ale podziękowałem.

 

co idzie ugrać na maxa? 5 x 0 i 10 x 79,90 + HBO na cały okres umowy?

 

co to są te MULTI +, EXTRA +, cameleony? nie w temacie jestem. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Piszę w takiej sprawie otóż wraz z końcem lipca skończyła mi się umowa, pod koniec maja wysłałem wypowiedzenie. Telefon odezwał się raz, za każdym razem grzecznie odówiłem czekając na lepszą ofertę do końca lipca nikt już się nie odezwał. Co mam teraz zrobić kanały mi nie działają do ica nie umiem się zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydzwaniają do mnie z nc+, mam universe+, 6 x C+, multi, pace 500gb, c+ vod, miałem hbo pół roku, płacę 59,90.

 

dają to samo za 49,90 na 12 i 79,90 kolejne 12, czyli 64,90 średnio (i chciał lecieć do kierownika negocjować) + HBO na 9 miesięcy + wymiana drugiego dekodera na HD za free, ale podziękowałem.

 

co idzie ugrać na maxa? 5 x 0 i 10 x 79,90 + HBO na cały okres umowy?

 

co to są te MULTI +, EXTRA +, cameleony? nie w temacie jestem. :oops:

Taki łamaniec to max, z hbo na całą umowę może być problem co nie znaczy że niemożliwe, to już zależy od twoich negocjacji

i osoby po drugiej stronie słuchawki :wink:

 

Multi+ to kanały tematyczne takie jak planete, minimini, ale kino, kuchnia, domo, teletoon, nsport

Extra+ (opcja extra) 45 kanałów w tym 13 w HD, wykaz kanałów na stronie nc+

Cameleony to karty cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o umowie zawartej w puncie usługowym (sprzedaż NC+), może można liczyć na jeszcze lepszą ofertę niż od konsultanta, a poza tym jednak umowa jest pisemna.

kris75,na pewno nie dostaniesz korzystniejszej oferty u dystrybutora stacjonarnego.DUK zawsze proponuje lepszą ofertę(oczywiście nieodzowne są konkretne negocjacje).Jeśli boisz się,że konsultant wprowadzi Ciebie w błąd,możesz poprosić o wysłanie propozycji na maila(MUSI się zgodzić).Do tego zawsze zostaje reklamacja.

Powodzenia w negocjacjach! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie mam zamiaru płacić im później 25 zł miesięcznie :-(

 

Jeśli masz pewność, że przy ustalaniu nowej umowy nie padło słowo HBO na 6 m-cy gratis, to potraktuj to jak prezent

od NC+.

 

Kiedy minie 6 mcy i zaczną naliczać opłaty, płać tylko za to co zamówiłeś.

Kiedy będą monitować, odpowiedź jest prosta - nie zamawialem, więc nie mam zamiaru ani za to płacić

ani z tego rezygnować. Nie sposób zrezygnować z czegoś, czego się nie kupiło.

Włączyli przez pomyłkę, to niech się sami martwią.

Umowę z prawnego punktu widzenia stanowi tylko i wyłącznie zapis rozmowy, podczas której została zawarta.

Umowa pisemna, wysłana do Ciebie, na dobrą sprawę, nic nie znaczy, bo jej nie podpisujesz.

Jest warta mniej niż papier, na którym ją wydrukowano.

Jeśli zapis rozmowy zgubią, to nie wiąże was żadna umowa.

 

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć .

Z końcem sierpnia kończy mi się umowa z NC+ . Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane .

Dostałem propozycję przedłużenia umowy . Obecnie płacę 119 zł za :Platinum (Comfort+ Multi+Extra+6 x C+)

, HBO ,Filmboxy , Cinemax oraz kolekcje VOD Seriale +, Canal+ Vod ,Prapremiery TVP .

Po negocjacjach proponowano mi to samo za 99 zł .Gdy powiedziałem , że nie interesuje mnie taka cena zaproponowano mi

Comfort+ Multi+Extra+6 x C+ za 89 zł. Czy to są dobre propozycje ? Czy da się coś ugrać z ceną ? Poradźcie co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...