Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam

 

C+ Platinum

Multiroom

2x Pace PVR

2x kameleon

 

umowa konczy sie we wrzesniu, placilem 109zl

 

Na co moge liczyc (co negocjowac) przedluzajac umowe, zwazywszy ze chcialbym zachowac status quo jesli chodzi o opcje (muss sein dla 6xC), ?

sprzetu i kart najchetniej tez bym nie wymienial (slabo z netem w jednej z lokalizacji w domu gdzie jest drugi tv), multiroom tez oczywiscie musi byc.

 

Na hbo i innych filmboxach mi nie zalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - wiem że jesteś zorientowany w sprawach nc+ - czy małżonka może za mnie złożyć wypowiedzenie w punkcie nc+, jako że ja przebywam za granicą i nie mogę tego zrobić osobiście ?

 

wiem że można mailowo ale z tymi kret(yn)ami nie można się dogadać - zaproponowałem im sam nową umowę, na naprawdę korzystnych warunkach a oni że nie że mailowo się nie da że oferty są gotowe dla mnie /czytaj od 120zł+/.

serio skoro tak chcą się bawić to się z nimi pobawię mogli zarobić a tak stracą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9*0 i 15*24,90 Wychodzi ~15.56pln

 

Ciekawe czy mi uda się to dostać. Na jednej z umów mam Comfort z multi obecnie za 29zł i starego Pace SD w dzierżawie. Chciałbym to co Ty dostałeś i wymianę dekodera, ale na BOX+ (ADB).

Sagemcom HD leży w pudełku (od innej umowy) po jednym dniu męczarni rodzice powrócili do Pace, ale przydałoby się coś z HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam

 

C+ Platinum

Multiroom

2x Pace PVR

2x kameleon

 

umowa konczy sie we wrzesniu, placilem 109zl

 

Na co moge liczyc (co negocjowac) przedluzajac umowe, zwazywszy ze chcialbym zachowac status quo jesli chodzi o opcje (muss sein dla 6xC), ?

sprzetu i kart najchetniej tez bym nie wymienial (slabo z netem w jednej z lokalizacji w domu gdzie jest drugi tv), multiroom tez oczywiscie musi byc.

 

Na hbo i innych filmboxach mi nie zalezy

 

Przeczytaj dokładnie posty na 658 stronie i będziesz wszystko wiedział :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem jak składasz wypowiedzenie w punkcie nc+ to dosłownie po minucie jest zarejestrowane w systemie, natomiast jak wysyłasz listownie to trwa mniej-więcej 2 tygodnie zanim je w system wprowadzą.

 

Nieprawda. Jeżeli składasz wypowiedzenie w Centrum nc+, to twoje wypowiedzenie dopiero po 2-3 dniach jest widoczne w systemie. Wiem, bo sam tego doświadczyłem. Trzeba jednak dodać, że złożenie wypowiedzenia pomogło mi. Przedłużyłem umowę na 24 miesiące na pakiet Superpremium+, gdzie za 99,90 zł otrzymałem: Comfort+, Multi+, Extra+, 6xCanal+, HBO, Cinemax, FilmBox, History HD i na 9 miesięcy gratis Seriale+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sklada sie wypowiedzenie w punkcie APS to tez nalezy wpisac ten adres w wypowiedzeniu czy moze adres siedziby firmy? czyli ITI Neovision S.A, Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

Jeżeli składasz wypowiedzenie w Centrum nc+, to podajesz nr pesel albo nr abonenta. Gotowy formularz pracownik ci drukuje. Nic nie musisz wpisywać, tylko sprawdzasz czy twoje dane się zgadzają. Centrum nc+ jest w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...