Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawości, czy dekoder 4k ADB nadal ma problemy z:

- rozjeżdżaniem dźwięku z obrazem;

- przycinaniem obrazu co jakiś czas;

- ciągłą zmianą (migotaniem) jasności (problemy z HDR)

Nie mam tv 4k więc wolałem pozostać z WiFi Box+ (działa całkiem wporzo), a nie chciałem ryzykować problemów z tymi dekoderami 4k od ADB, które jeszcze do niedawna występowały i być może nadal występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Freddie napisał:

Dekodery to TurboBox + mydelniczka więc ze względu ma Multiroom Premium wymiana na nowsze nie wchodzi w rachubę, bo nie obsługują

Możesz przejść na MR Standard, zawsze to 10 zł mniej, wtedy bierzesz WifiPremiumBox+ lub UltraBox+ 4K, gorzej z drugim dekoderem bo prawdopodobnie dostaniesz WifiBox+, chyba że bardzo Ci zależy na oglądaniu nagrań na dekoderze dodatkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2020 o 16:03, ircios napisał:

Superpremium+ 99,99 z MP za 0 i wszystkimi dodatkami co wymieniłeś. 

Niektórzy dostali dodatkowo w tej cenie MMP za free .

Rozumiem, że za dekoder 5 zeta dostałeś. 

Tak dekoder za 5zł. Mają dziś dzwonić, zobaczę co powiedzą na taką propozycję. Szczerze męczy mnie już to udowadnianie im, że mają dla mnie lepszą ofertę. 10 lat w dwóch umowach i za każdym razem słyszę, że nic lepszego nie mają dla mnie. Jak złożę wypowiedzenie to się okazuje, że jednak mają coś lepszego, a wcześniej kłamali. :D No nic taka polityka firmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sławek72 napisał:

No powiem oferta super w szczególności wymiana deka na 4k z dyskiem za 0 zł.

Do mnie wydzwaniają z ofertami przedłużenia, ale jak mówię że chcę wymiany turbo na ultra 4k z dyskiem za 0 zł to słyszę że się nie da i kończymy rozmowę.

Na mojej drugiej, wypowiedzianej umowie (używają rodzice) z abonamentem 69,99 zł też nie chcą dać za 0 zł, mimo że abonament wyższy o 20 zł i taki ma zostać po przedłużeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, torre24 napisał:

Na mojej drugiej, wypowiedzianej umowie (używają rodzice) z abonamentem 69,99 zł też nie chcą dać za 0 zł, mimo że abonament wyższy o 20 zł i taki ma zostać po przedłużeniu.

Ja mam superpremium + HBO GO za 104,99 i chciałem przedłużyć to samo lub superpremium 4k z wymianą turbo na 4k z dyskiem i nie chcą dać za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie zaakceptowałem oferty z maila a to warunki z dzisiaj.

 

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, HBO GO, Najem Moduł CAM ECP 10zł
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 19,99 zł 24 m, a po tym okresie 23,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 19,99
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dzwonili z ofertą przedłużenia umowy, która to kończy mi się dopiero w maju. Pani zaproponowała za to co mam dokładnie taką samą kwotę jaką płacę. Podziękowałem grzecznie i rozmowa się zakończyła. Jeszcze żeby coś dodali bądź zmniejszyli abonament to ok ale tak to ja poczekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Optimum+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (09/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 29,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

U mnie coś takiego ( w tym wymiana na 4k z dyskiem) 
Dotychczas Nowy Comfort 22,5 + Mediabox 5 (wypowiedzenie złożone w sobotę)
Ogólnie podoba mi się ta oferta, HBO wyłączę. 
Jedyna niewiadoma to czy oswoję się z nowym dekoderem. (brak wyświetlacza, pilot) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wypowiedziana, w tym momencie okres nieoznaczony, zakończenie z końcem stycznia. W tym momencie mam:

 

start z dopełnieniem do comfortu za 33,99 (z końcem miesiąca wyłączam dopełnienie), więc w styczniu będzie 23,99

canal za 25

eleven za 15,89

multiroom za 10

wifipremiumbox za 5

włączona na miesiąc mistrzowska piłka za 30

w sumie: 119,88 (grudzień) i 79,88 (styczeń)

 

chciałbym:

optimum za 24,99 + 4

canal za 25

ultrabox z dyskiem za 5

i ew. c+4K za darmo

w sumie: 54,99 + 4 (po okresie oznaczonym)

 

problem jest z uzyskaniem optimum za 24,99 więc próbuję tego myku z wyłączeniem dopełnienia (zlecone). W tym momencie usilnie chcą mi władować 29,99. Da się to uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...