Jump to content

wowo

Users
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About wowo

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

123 profile views
 1. Ten kto ma to się nie pozbywa jak widać. Chociaż ja jakbym wymienił moduł na 4K to Technisata za "stówę" sprzedałbym.
 2. Ale dlaczego ma nie działać? Do poprzedniej środy wszystko hulało aż miło. I nadal by śmigało gdybym nie wymienił cameleona na moduł.
 3. Nic nie trzeba robić. To dekoder pół-dedykowany. Teraz mam w nim moduł ECP.
 4. Od wczorajszego wieczoru moduł śmiga bezproblemowo, obraz nie zanika, kanały przełączają się sprawnie. Nie wiem czy go zdawać czy zostawić.
 5. Pamiętam że poprzednio w tym samym okresie przedłużaliśmy. Sam zadzwoniłem do DUK i powiedziałem że w ICA mam Comfort za 22,50 i Optimum za 25 ale chcę Comfort za 20. Także szybko przeszliśmy do konkretu. Teraz tylko dopełnienie do Extra załatwić za 10 chociaż nie klepnąłem jeszcze umowy.
 6. Wczoraj złożyłem przez ICA. Opcja HBO do wyłączenia. Szybko musiałem zadziałać bo moduł nie sprawdza się w Technisacie i muszę wymienić na dekoder. A przedłużenie jest jedyną drogą. Także mam wymienić go na 4K z 5 zł miesięczną dzierżawą. Trudno. A sama umowa była/jest do końca roku.
 7. Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, HBO, HBO GO, Najem Moduł CAM ECP 10zł Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 19,99 zł 24 m, a po tym okresie 23,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20) Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 19,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco n
 8. Z tymi dekoderami to też nie wiadomo jak dobrze będzie moduł współpracował ani jak długo. Telewizora nowego nie planuję póki co kupić więc z niechęcią ale wydaje się że przedłużenie umowy i 4K to jedyna i ekonomiczna opcja. Nie ma problemu z dopełnieniem z Comfortu do Extra za 10 zł? Czy próbują wciskać za 15 zł?
×
×
 • Create New...