Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, funny4 napisał:

Wielkie dzięki za przygotowanie zestawienia - mega pomocne chociaż dotarłem tutaj dopiero po moich "negocjacjach" z infolinią. Daje cudzysłów bo myślałem, że upolowałem niezłą ofertę, ale chyba szału jednak nie ma:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 24 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 102,5 

 

Co sądzicie? Można jeszcze coś wywalczyć? Do tego miałem jeszcze opcję Eleven Sports za 11,9 zł, ale zrezygnowałem bo kanał włączam od czasu do czasu więc mogę dokupywać na bieżąco. Warto w to wchodzić? 

Nauczony radami z forum planuje nie aktywować propozycji złożyć wypowiedzenie na jakiś miesiąc przed zakończenie umowy (która kończy się 30/11), ale nie chce mi się w to bawić jeśli okaże się, że koniec końców dostanę tę samą umowę. Dzięki za pomoc!

79,99 a hbo na 5 miesięcy 0 zł, taką możesz mieć ofertę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie jak radziliście. Dziś dostałem telefon od kumatego konsultanta z Krakowa przynajmniej tak wnioskuję po numerze zaczynającym się na 12.... i fajna oferta. Trochę się targowałem ale warto było. Płatność wychodzi mi 102,99 (lub jak zostawię Sundacne po 6mc 105,98zł)

07.09.2020

Elementy oferty

  • Pakiet Extra+ z CANAL+
  • HBO
  • CANAL+4K ULTRA HD
  • CINEMAX
  • Eleven Sports
  • FOX Play
  • Filmbox Pack
  • HBO GO
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • Multi Man Pack
  • Nat Geo Play
  • SunDance HD
  • Opłata najem 4K UltraBox+
  • Opłata najem N9 UltraBox+

Przysługujące promocje

  • Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów
  • Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  • Extra+ z CANAL+ za 64,99 zł/m i następnie za 73,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
  • HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
  • Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20)
  • Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów
  • Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  • Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów
  • Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów
  • CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
Edytowane przez donat2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nowy Start+
  • CANAL+
  • HBO
  • Dopełnienie do Nowy Comfort+
  • HBO GO
  • NAJEM MEDIABOX+
  • CANAL+ 30 zł/m dla Abonentów
  • HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów
  • Nowy Start+ 17,50 zł 24 m, a po tym okresie 21,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L
  • Najem mediaBox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów

 

Witam poprzednio Nowy start +HBO +HBO GO + najem w cenie 39,50 teraz rezygnujac z HBO na rzecz Canal + drożej o 10 zł czyli 49,50/24m

umowa konczy sie w lutym warto czy lepiej poczekac i coś więcej ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skawin Zobacz mój post wyrwane wczoraj https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-stałych-abonentów-platformy-canal-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert/?do=findComment&comment=1576248

jak miałeś multiroom to idzie wyrwać za 0zł jak dopiero chcesz brać to 10zł/mc

Edytowane przez donat2000
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

30 września kończy mi się umowa z nc+.

 

Obecnie mam pakiet Extra+ z 10Canal+ i multiroom premium po starej nce (0zł) - łączny koszt abonamentu to 82.50 zł. Za multiroom nie płacę, mam go za 0 zł.

 

Mam kilka pytań.

1. Czy pakiet superpremium za 99 zł to jest tam HBO i Eleven? Na cinemaxach i filmboxach mi nie zależy. Na 4K również nie.

2. Superpremium a superpremium 4K za 10 zł drożej czym tak naprawdę się różni?

3. Ile najtaniej można uzyskać pakiet Extra + Canal+ + HBO + Eleven?

 

W moim przypadku przy okazji jeżeli zmieniłbym turbobox na dekoder 4K to płaciłbym dodatkowo za multiroom? Obecnie multiroom mam za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/2. Superpremium posiada pakiet Extra, Canal+, HBO oraz Cinemax - Superpremium 4k posiada Extra, Canal+, Canal+ 4k, HBO z HBOGO, Filmbox, LM oraz Eleven - dlatego też kosztuje 10zł drożej. 

3/ Extra z Canal+ 79.99, HBO 20, Eleven 11.90 - korzystniej wychodzi wziąć Superpremium 4k.

 

Jeżeli zmienisz dekoder, to musisz zregyznować z MR premium - to jest ostatni model dekodera który posiadasz, który obsługuje MR premium. Nowy MR Standard to koszt 10zł miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ za 22.5 zł

10 x C+ za 25 zł

Dopełnienie do Extra+ 10 zł

Paczka Eleven za 11,90 zł

Paczka HBO za 20 zł

Ultrabox - 0 zł - 10 zł

Multiroom - 0 zł - 10 zł

Czyli przy dobrych wiatrach masz za 89,4 zł.

Kwestia najmu Ultrabox 4K oraz Multiroom czy za 0 zł łącznie za 20 zł.

Przy Ultrabox 4K to można mieć także C+ 4K za 0 zł.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź.

A mogę zejść z Extra+ + 10Canal+ +MR Premium z 82,50 zł na Comfort+ nawet za 25 zł i dobrać C+ za 25 zł i dopełnienie do Extra za 10 zł?

Czy w moim przypadku będzie problem bo miałem wysoki pakiet za 82,50 zł bez łamańców?

 

Rozumiem, że nawet jak bym się zgodził na Superpremium 4k z wymianą turboboxa na dekoder 4K to stracę multiroom za 0 zł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem dziś rozmowę. nie jest łatwo zejść z Extra +C+ za 79,99 na comfort z dopełnieniem i c+ w nizszej cenie. A nawet jesli to pewnie tak jak w moim wypadku mogę zapomniec o HBO i MP za 0zł.

 

Konkretnie powiedziałem, że chcę tak:

Comfort+ za 22.5 zł

10 x C+ za 25 zł

Dopełnienie do Extra+ 10 zł

Paczka Eleven za 11,90 zł

Mediabox - 0zł

MP - 0zł

Paczka HBO - 0 zł lub rezygnuję w ogóle jeśli to może pomóc osiągnąć co wyżej.

Nie było zgody.

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...