Jump to content

skawin

Users
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About skawin

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. skawin

  Ferguson Ariva 153 Combo

  Przez weekend troszkę o tym poczytałem i póki co zostaje bloker lub wymiana tunera na jakiś z E2 na linuksie co ?
 2. skawin

  Ferguson Ariva 153 Combo

  Jedną kartę mam w tunerze ferguson i ta dziś nie załapała a drugą w sagemcom i ta działa bez problemu. Jak tą kartę z tunera ferguson włożę do sagemcoma to działa, jak z sagemcoma kartę przełoże do ferdka to druga tez nie działa. Żadna z dwóch kart które mam nie działają na fergusonie.
 3. skawin

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Mam problem z moim tunerem (Ferguson ariva 153 combo), dziś włączam tuner i wyskakuje info że kanały zakodowane (odkodowane chodzą - więc sygnał jest), karta (zwykła cameleon z nc+) na innym tunerze sagecom od nc+ chodzi bez problemu. Myślałem że prawdopodobnie padł czytnik kart ale widzę że karta chwyciła FEDC tak? Czy można coś z tym zrobić? Może jest jakiś soft do mojego fergusona ? PS czytalem o tym i podpowiedzcie mi czy do mojego tunera to nadaje się tylko bloker od eliptora?
 4. skawin

  Ferguson Ariva 153 Combo

  Mam problem z moim tunerem, dziś włączam tuner i wyskakuje info że kanały zakodowane (odkodowane chodzą - więc sygnał jest), karta (zwykła cameleon z nc+) na innym tunerze chodzi bez problemu więc prawdopodobnie padł czytnik kart. Soft fabryczny, przed grzebaniem zrobię reset ustawień, jeśli to nic nie da to będzie trzeba wgrać jakiś inny soft - jaki polecacie? PS Czy soft mogę wgrać według tego? http://wiki.ferguson.pl/pl/Jak_aktualizować_odbiornik_Ferguson_Ariva%3F Listę potem porzez blind scan? PS1. Karta chyba chwyciła FEDC. Czy jest jakiś soft naprawiający owo?
×