Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Martinos proponuje wysłać wypowiedzenie (chociażby przez Strefe Canal+), a jestem przekonany,  że za 79,99zł do zestawu, który wymieniłeś dorzucą Ci Mistrzowską Piłkę za 0zł. Tym bardziej jeżeli Eleveny będziesz chciał dobrać.  U mnie z tym problemu nie było.  Podobnie jak z doborem dekodera 4K za 5zł miesięcznie bez aktywacji i z kanałem 4K za 0zł. 

Do całości w standardzie już dorzucają trzy kolekcje VOD. 

 

W Twoim przypadku zejście na niższy pakiet się nie opłaca,  bo cenowo i tak wyjdzie podobnie albo i jeszcze drożej. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, puuceek napisał:
W dniu 8.09.2020 o 16:12, blackholesun napisał:
ja też złożyłem przez formularz wczoraj, dzisiaj zarejestrowane i rano telefon z Krakowa

Też dzisiaj złożyłem. Na maila otrzymałem od nich potwierdzenie. Poczekam parę dni i zobaczę czy w ebok pojawia się jakieś sensowne oferty. Narazie dają wszystko drożej.

Czy po złożeniu wypowiedzenia w APS też się dostaje maila z potwierdzeniem? Wypowiedzenie złożyłem w sobotę, a maila żadnego nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Nowy Start+, CANAL+, HBO, HBO GO, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Nowy Start+ 17,50 zł 24 m, a po tym okresie 21,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24mies. 
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,5  
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl


Czy można wg was uciąć jeszcze koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, misiek1985 napisał:
Czy po złożeniu wypowiedzenia w APS też się dostaje maila z potwierdzeniem? Wypowiedzenie złożyłem w sobotę, a maila żadnego nie dostałem.

Przy poprzedniej umowie nie dostałem nic na maila. Widziałem w ICA i otrzymałem potwierdzenie papierowe w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 22,5 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam taki pakiet  Extra+ z Canal + i Netflix Premium  do tego History HD / oraz H2, wynajem dekodera 4K UltraBox, za ktory place 15 zl, a za wszystko place 160,90 zł. Umowa do lutego 2021, a dzwonia codziennie i proponuja mi Superpremium+ przez 6 miesiecy po 150 zl, a pozniej 200 zl. Prosze o rade, bo jestem abonentem od 1997 roku, a dostaje coraz bardziej drogie oferty. Czy do mojej oferty moglbym dostac jeszcze Eleveny? Za jaka kwote mozna to wynegocjonowac realnie?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was panowie i panie! 

Przez 2 lata człowiek się nie udzielał, bo miał umowę na taki okres i nadchodzi to co u każdego z was.

Umowa kończy mi się w październiku, a już teraz od sierpnia dostaję telefony z ofertą.

Umowy nie wypowiadałem jeszcze, sami tarabanią.

Przez jakiś czas wylatywali mi z takimi ofertami, że po kilkudziesięciu sekundach nastawał koniec.

Aż jakaś miła pani zaproponowała coś ciekawego.

 

Obecnie mam:

Pakiet Extra z canal + = 79,99

HBO = 0

HBO GO = 5

VOD = 0

najem dekodera = 5

Eleven sport włącz = 15,90

Eleveny sobie wyłaczyłem po roku jak miałem za 11,90 i mam od czerwca je za 15,90

Razem wychodzi 105,89 zł.

Do tego jakiś FOX VOD, i inne 

Obecnie jeden z ciekawszych telefonów to:

- to co mam i dodatkowo:

- Polsat sport (nie wiem jaki doskładanie, czy to mistrzowska piłka czy Polsat sport z żużlem a to mnie ciekawi)

- jakie net geo vod i cis jeszcze vod

 

Proponują dekoder 4K ale to dodatkowo 5 więcej, więc dekoder wyjdzie za 10 zł.

Eleveny mają być wyłącz i włącz.

 

Cena to 103,49 zł Ewentualnie 108,49 z dekoderem 4K.

I teraz:

1) czekać na obniżkę - do ile stargować

2) brać i się cieszyć

3) Jakieś dodatki na kilka miesięcy można dostać (man pack lub ciś podobnego)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, boski napisał:

- Polsat sport (nie wiem jaki doskładanie, czy to mistrzowska piłka czy Polsat sport z żużlem a to mnie ciekawi)

Fajnie by było, ale o polsat sport to można w c+ zapomnieć. Chodzi zapewne o mistrzowską piłkę czyli ligę mistrzów i to z gwarancją przez rok, bo w przyszłym rok kończą się prawa polsatowi i  trudno stwierdzić kto je wykupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  umowa do 30.09.2020 ze złożonym wypowiedzeniem. 

Obecnie posiadam 

Comfort 6x C+ (59.90)

Eleven Sports 11,90

Mistrzowska Piłka (0)

Pace Pvr (0) zł

Czyli 71,80

 

Interesuje mnie multiroom i piłka nożna,

Czy dekoder Pace Pvr można zostawić czy nie będzie działał w multiroom ?

Ewentualnie na co podmienić aby dzierżawa pozostała bez opłat ?

Za ile można dostać Comfort, Canal+, Mistrzowska Piłka  i multiroom z dekoderami ? (ile kosztuje dekoder 4K), eleveny mogę dobrać w opcji włącz/wyłącz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 2 dekodery i 2 karty cameleon. Jeden dekoder jakiś zwykły a drugi Wifi Premium BOX z dyskiem twardym. Dzwoniłem właśnie na BOK i powiedzieli mi że NIE wymieniają dekoderów na moduły CI+ ECP bo nie mają takiej procedury heh.

 

Pan w lokalnym biurze obsługi powiedział mi że na moim koncie nie ma takiej oferty i nie może mi tego zrobić, żebym załatwił sobie z BOK! A BOK jak wyżej....

 

Żaden dekoder nie obsługuje 4k a płace za Canal plus. Co mam zrobić? czekać aż do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pezet40 napisał:

Witam. Mam 2 dekodery i 2 karty cameleon. Jeden dekoder jakiś zwykły a drugi Wifi Premium BOX z dyskiem twardym. Dzwoniłem właśnie na BOK i powiedzieli mi że NIE wymieniają dekoderów na moduły CI+ ECP bo nie mają takiej procedury heh.

 

Pan w lokalnym biurze obsługi powiedział mi że na moim koncie nie ma takiej oferty i nie może mi tego zrobić, żebym załatwił sobie z BOK! A BOK jak wyżej....

 

Żaden dekoder nie obsługuje 4k a płace za Canal plus. Co mam zrobić? czekać aż do końca umowy?

Bo masz zapewne Multiroom standard? Czy po starej cyfrze? Jeśli nowy multiroom to wtedy nie dostaniesz modułu. Możesz spróbować najpierw zdać dekodery, a nie wymieniać na moduł. Lub po prostu wymień premium boxa na dekoder 4k

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

obecnie posiadam extra + x8 C+ i do tego HBO z GO z multiroom cameleon /jeden tuner ich, CAM mój/ za 89,99zł

chcę przejść na czysty comfort za poniżej 30zł upierają się przy 35zł :( jest jakaś opcja na otrzymanie 22,50 czy 25 lub 29,99zł?

 

ponoć z tak wysokiego pakietu ciężko jest otrzymać  takie ceny :(

wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się z końcem września.

 

dziękuję za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam pytanie o koszt zestawu antenowego - ktoś może dobierał przy przedłużaniu umowy i wie jak to wygląda?

 

Za ile można wyrwać:

- antena + twin

- antena + unicable (gdybym zdecydował się dobrać unibox)

 

Mam rozbieżne info. Rozmawialem z konsulem i mówił mi, że unicable nie oferują. Dziś byłem na stoisko C+ i Pan powiedział, że unicable oferują i sam nawet na stanie. ;-)

 

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...