Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, defender napisał:

Cześć po raz pierwszy.

Do 31.10.2020 r. mam umowę (właściwie umowa na teściową). Od kilku miesięcy trują kobiecie o przedłużeniu.

Wreszcie znalazłem czas i zadzwoniłem.

 

Teraz mam:

99.99 zł Extra+ z Canal+

5 zł dekoder

10 zł multiroom

114,99 zł łącznie

 

Jeśli chodzi o samo przedłużenie, to za te same pieniądze mogą przedłużyć na kolejne 2 lata (dramat, ale to chyba wszędzie tak jest).

 

Zadzwoniłem więc jako potencjalny nowy klient i zaproponowali:

99.99 zł Extra+ z Canal+

5 zł dekoder

10 zł multiroom - płatne od 13 miesiąca (czyli 120 zł do przodu)

104,99 zł łącznie (1. rok)

114,99 zł łącznie (2. rok)

Dodatkowo do końca roku HBO gratis

Jakaś mistrzowska piłka gratis

Może być też antena za 1 zł.

 

Jak zdecyduję się dzisiaj (ostatni dzień promocji), to wrzesień za darmo (czyli 105 zł do przodu) i za październik karta przedpłacona o wartości 100 zł do wykorzystania w dowolnym sklepie (czyli kolejne 100 zł do przodu).

 

Brać czy wypowiedzieć umowę i poczekać na coś ciekawszego?

 

 

 

Extra z c+ 79,99 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj kończy mi się umowa. Aktualnie posiadam taki zestaw: 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 
MISTRZOWSKA PIŁKA
Eleven Sports 11,90

Mistrzowska Piłka za 0 zł/m 
Cena za to 81,89 zł
Co mogę ugrać według was. 

Chciałbym wymienić dekoder bo aktualnie mam turboBox+/PVR ADB 5720SX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 
Oferuja mi :
Pakiet Extra + Canal+ i Netflix ( 99,4 bez netflixa),
za 101,89 na 2 miesiace potem 144,99
z Eleven oraz Mistrzowska pilka 
hbo na 5 miesiecy

Obecny sprzęt :
Sagemcom DSI83 i stara karta jeszcze z napisem Cyfra+ ( Abonentem jestem juz 19 lat) 
ale używałem nboxow jednak ostatnio kanały przestają działać i planuje zmienić na multiroom x4 
babka powiedziała ze koszt to 10 zł miesięcznie za każdy + ultrabox 4k tez za 10 
Co można ugrać? Jutro ma dzwonić. Zależy mi na szybkim przedłożeniu umowy wiec wypowiedzenie nie wchodzi w gre,  bo sporo już kanałów nie działa i nie ma co ogladać.  
Czy opłaca sie brać Netflix w pakiecie, przekonuje mnie to ze względu na starsze osoby mieszkające w domu gdyż jest możliwość obsługi z dekodera. Konsultantka powiedziała ze jest to oferta na 5 urządzeń. Czy to jest jak z nc+go ze trzeba dodawać urządzenia i w przypadku zmiany czekać czasem miesiąc :/ czy normalnie dostaje się konto do netflixa, tak jak bym normalnie wykupił pakiet?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz konto jakbyś kupił na netflix, ale przez wifibox nie ma dostępu do netflixa, tylko ultrabox 4k oferuje dostęp do netflixa z dekodera.

Ja bym brał osobno jednak, bo tu nie możesz zrezygnować, a jak kupisz bezpośrednio na netflixie to za miesiąc możesz zrezygnować. 

Extra z canal+ jest za 79,99 więc nie daj sobie nic wcisnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, defender napisał:

....ale czy zrobimy to dzisiaj, czy za 2 tygodnie, to już nie będzie miało znaczenia. Bo dzisiaj z działu utrzymania już raczej nikt nie zadzwoni (albo w ogóle nie zadzwoni jak u kolegi wyżej:-)).
Konsultant twierdzi, że dzisiaj jest ostatni dzień na tą ofertę dla nowego klienta.
 

To przedłużaj i niech dalej dymają Cie na kasę. Twój zestaw jest wart 89,99 z MR. Dodatkowo przy aneksowaniu przy tym zestawie dostaje sie za free MP, HBO na 5 m i jeszcze coś.  

 

@kriss1901 Dokładnie. Wiązać się umową na Netflix to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

Dostaniesz konto jakbyś kupił na netflix, ale przez wifibox nie ma dostępu do netflixa, tylko ultrabox 4k oferuje dostęp do netflixa z dekodera.

Ja bym brał osobno jednak, bo tu nie możesz zrezygnować, a jak kupisz bezpośrednio na netflixie to za miesiąc możesz zrezygnować. 

Extra z canal+ jest za 79,99 więc nie daj sobie nic wcisnąć 

Jak uzyskac ta cene ? ale za Eleven 12 zl + mistrzostka pilka ale to chyba kazdemu daja w gratisie 

netflix i tak bede mial na 2 lata wiec spoko ale ktos wie moze o co chodzi z tym ze powiedziala na 5 urzadzen nie chodzilo o ta rodzinna oferte ze mozna 5 kont( chyba)

16 minut temu, ircios napisał:

To przedłużaj i niech dalej dymają Cie na kasę. Twój zestaw jest wart 89,99 z MR. Dodatkowo przy aneksowaniu przy tym zestawie dostaje sie za free MP, HBO na 5 m i jeszcze coś.  

 

@kriss1901 Dokładnie. Wiązać się umową na Netflix to nieporozumienie.

Tylko ze biorąc netflixa normalnie musze kupowac przystawke do tv jakiegos miboxa czy cos, a w tym wypadku sobie na dekoderze odpala..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

@barkosrm7

 

Na jakim dekoderze chcesz uruchomić netflix? 

 

Na dodatkowych z multiroom tego nie zrobisz 

 

Możesz wykupić netflix osobno i zalogować się przez dekdoer na swoje konto.

 

Jak uzyskać taką cenę ? Negocjować 

Mistrzowska Piłka też można dostać w tej cenie 

Na ultraboxie 4k chcialem uruchomic netflixa na wifiboxach nie potrzebuje tam mam smart tv 

Można zalogowac sie na swoje konto netflix na ultraboxie ? 

 

Edytowane przez barkosrm7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa do końca września. Wypowiedzenie wysłane. Przejrzałem ostatnie strony Zestawienie zbiorcze

Rezygnuję z MR.

Oczekuję:

Extra + paczka C+ - 79,99zł

HBO - 0zł (mam za 0zł od zawsze)

Mistrzowska Piłka - 0zł (teraz też mam za 0zł)

Eleven - 11,90zł

Razem: 91,89zł --> kwota do wyrwania?

 

Biorę pod uwagę Eleven włacz/wyłącz ale tylko w ostateczności - nie na moją głowę ?

 

Zastanawiam się też nad zejściem np. do pakietu Start lub Comfort z powyższymi dodatkami - bo tak naprawdę chodzi mi głównie o C+ i kanały sportowe. Ale wtedy będzie raczej ciężko utrzymać HBO i MP za 0zł + sa chyba wieksze limity na NC+go a też trochę tego używam. HBO skoro dają zawsze za 0zł to lepiej jak jest ale parcia na utrzymanie wielkiego nie mam.

Jest sens rozpatrywać zjazd z pakietem??

Edit: chyba jednak zmiana pakietu odpada bo tracę Eurosport.

 

I druga kwestia - dekoder.

Mam MediaBox+ z dyskiem*. Mam go już minimum 4 lata. Jest sens wymieniać? Jest coś lepszego za co nie będę musiał płacić?

*zdając MR główny dekoder chyba zostaje?

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martinos napisał:

Witam,

umowa do końca września. Wypowiedzenie wysłane. Przejrzałem ostatnie strony Zestawienie zbiorcze

Rezygnuję z MR.

Oczekuję:

Extra + paczka C+ - 79,99zł

HBO - 0zł (mam za 0zł od zawsze)

Mistrzowska Piłka - 0zł (teraz też mam za 0zł)

Eleven - 11,90zł

Razem: 91,89zł --> kwota do wyrwania?

 

Biorę pod uwagę Eleven włacz/wyłącz ale tylko w ostateczności - nie na moją głowę ?

 

Zastanawiam się też nad zejściem np. do pakietu Start lub Comfort z powyższymi dodatkami - bo tak naprawdę chodzi mi głównie o C+ i kanały sportowe. Ale wtedy będzie raczej ciężko utrzymać HBO i MP za 0zł + sa chyba wieksze limity na NC+go a też trochę tego używam. HBO skoro dają zawsze za 0zł to lepiej jak jest ale parcia na utrzymanie wielkiego nie mam.

Jest sens rozpatrywać zjazd z pakietem??

Edit: chyba jednak zmiana pakietu odpada bo tracę Eurosport.

 

I druga kwestia - dekoder.

Mam MediaBox+ z dyskiem*. Mam go już minimum 4 lata. Jest sens wymieniać? Jest coś lepszego za co nie będę musiał płacić?

*zdając MR główny dekoder chyba zostaje?

To bierz to za tyle, dobra cena

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2020 o 14:29, szogun napisał:

Witam. Jestem na umowie na czas nieokreślony.  Mam comfort za 24,99 i sama karte bez dekodera. Chciałbym przedłużyć umowę na ten sam pakiet i multirom na 5 tv ( dotychczas posiadałem splitter) . Wczoraj konsultant proponował mi to za 92 zł plus 147 za aktywację jak dla mnie za dużo  . Dziś złoże wypowiedzenie i pytanie za ile mogę to dostać . Na swoim koncie mam w tej samej cenie ofertę plus 5 zł za dekoder a on mi z takim abonamentem wyskoczył

Dziś umowa przedłużona nawet na lepszych warunkach niż się spodziewałem. Comfort za 22,50 dekoder główny 4k za 5zl miesięcznie aktywacja za 0 multiromy za 10 zł miesięcznie aktywacja pierwszy za 0 zł kaxdy następny za 49 zł .  Do końca listopada HBO gratis i  już mam na swoim koncie włączenia 10 canal +  za 25 zł miesięcznie z czego skorzystam. W sumie mnie wyjdzie comfortowy z pełną paczką canal + z możliwością oglądania na 5 tv 92,50 za miesiąc pomyśle nad dopełnieniem do extra bo na razie jest gratis. Dodam że obyło się bez negocjacji zadzwoniłem do DUK i konsultant sam to zaproponował . Pozdrawiam i życzę innym podobnych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Umowa kończy mi się z końcem września, wniosek o odstąpienie od umowy został wczoraj złożony w punkcie nc+, do tej pory miałem Extra+ z Canal+(6), Elven Sports 3 kanały za 0 zł + Mistrzowska Piłka, ogólnie płaciłem 91,99 zł. Pytanie mam do was takie, sam mam dzwonić teraz do nich na infolinię czy do DUK, czy czekać na ofertę(wcześniej widziałem, że do paru osób po wypowiedzeniu w ogóle się nie odzywali) ? Zależy mi na wszystkich(4) kanałach Canal + Sport, 4 kanałach Eleven i pakiecie Mistrzowska Piłka. Jaką kwotę za taki pakiet można uznać za korzystną ? Posiadam dekoder wifiBox+ Sagemcom, bez dysku, czy jakby proponowali to opłaca się na coś innego wymieniać(nie zależy mi na 4k)? Z góry dzięki za pomoc, to będzie moje pierwsze negocjowanie po wypowiedzeniu umowy, wcześniej zazwyczaj podpisywane były nowe umowy lub oferty były akceptowane te co zostały zaproponowane przed końcem umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...