Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 
Udało się bez większego targowania przedłużyć taką ofertę. Przy czym HBO płatne 25 zł po 6 miesiącach. Do końca maja włączone też są kanały Filmbox. Jak otworzą się punkty to jest możliwość wymiany dekodera na 4K za 5 zł na miesiąc (wisi już taka opcja w strefie abo). Multi pozostał na camelach. Na sporcie mi nie zależało z wiadomych względów. 
Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje  
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Edytowane przez DXmaniac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2020 o 08:51, przemek505 napisał:

 

 

Trzeba cierpliwie czekać i wysłać wypowiedzenie. Ja byłem w tej samej sytuacji co wy. Na dwa tygodnie przed końcem umowa podpisana za 109zł superpremium 4k z dekoderem 4k, mistrzowską piłką, fox play, paramount. 

Wysłałem mimo, że mam umowę do 31.08, ale skorzystałem z opcji że można elektronicznie.

 

Powiedz, masz w tej kwocie hbo z go, eleveny, c+4k, cinemaxy i multiroom? Ewentualnie, czy ktoś wie za ile taką opcję na ten moment można od nich wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hbo go, eleveny i c+4k są jako standard przy superpremium 4k w tym pakiecie cinemax nie ma. Moja kwota jest bez multiroomu. Spokojnie do 31.08 jeszcze jest sporo czasu więc nie napalaj się na przedłużenie umowy na już tylko w ostatnim miesiącu bedą telefony z odpowiednimi ofertami.

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są aktualnie opcje na przedłużenie z NETFLIX Premium?

U mnie wisi tylko VIP za 226 -zł.

Umowa mi się kończy w maju. Wypowiedzenie wysłane. Teraz Extra+2c za 44.90 -zł.

Jeszcze w styczniu miałem na stronie NETFLIX w Superpremium 4k za 104,90 i po 12 miesiącach za 152 -zł. Teraz nic poza tym VIP...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co powiecie na taką ofertę? Warto jeszcze negocjować? Umowa do 30.04 - wypowiedzenie złożone.

 

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, HBO GO, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów (04/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Dokładnie druga cena w tabelce to zapewne na czasie nieokreślonym.

 

Fakt, źle przeczytałem. Ja bym jeszcze zawalczył o HBO za 0 zł przez cały okres bo z tej tabelki wynika że tylko przez 2 miesiące jest, ale jeśli nie miałeś tak w swojej obecnej umowie to może być ciężko dostać.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Guli napisał:

Witam,

Co powiecie na taką ofertę? Warto jeszcze negocjować? Umowa do 30.04 - wypowiedzenie złożone.

 

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, HBO GO, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów (04/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

 

Nie w takiej cenie. 10zł więcej i masz Extra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, connor07 napisał:

Nie w takiej cenie. 10zł więcej i masz Extra+.

 

Wczesniej miałem superpremium + z filmboxami i HBO GO.

Tu jeszcze jest jakaś promocja, że do końca maja będzie to co mialem dobrej pory.

 

A czy teraz muszę jeszcze raz złożyć rezygnację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, connor07 napisał:

Nie widzę żadnej promocji do końca maja. Na górze strony masz zestawienie zobacz ile co kosztuje. Jeśli wypowiedzenie jest w systemie to nie musisz wysyłać, sprawdź czy jest na koncie.

 

 

Nie widzę gdzie to jest napisane czy jest wypowiedzenie.

Tabelka w umowie wyświetla cos takiego:

Kwota do zapłaty za pierwszy 
miesiąc po aktywacji promocji za 
wymienione usługi 
79,99 zł
Kwota do zapłaty w kolejnych 
miesiącach
W zależności od wybranych usług – zgodnie z Warunkami Promocji (w 
przypadku usług świadczonych promocyjnie) lub Szczegółowymi Warunkami 
(w przypadku usług świadczonych niepromocyjnie)
Okres oznaczony umowy Od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego
+ 24 miesiące
Wybrane usługi
Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, Najem WiFi
Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje
Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów 
(04/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla 
Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Szczegóły wybranych usług 
(prognoza* na dzień zamówienia 
usług)
Nowy Comfort+**
Opłata 
miesięczna
Data
34,99 zł
Od 01/05/2020 
do 30/04/2022
38,99 zł
Od 01/05/2022 
do czasu dezaktywacji usługi
CANAL+
Opłata 
miesięczna
Data
25,00 zł
Od 01/05/2020 
do 30/04/2022
25,00 zł
Od 01/05/2022 
do czasu dezaktywacji usługi

 

HBO
Opłata 
miesięczna
Data
15,00 zł
Od 01/05/2020 
do 30/04/2022
15,00 zł
Od 01/05/2022 
do czasu dezaktywacji usługi
Dopełnienie do Extra+
Opłata 
miesięczna
Data
0,00 zł
Od 01/05/2020 
do 31/05/2020
HBO GO
Opłata 
miesięczna
Data
5,00 zł
Od 01/05/2020 
do 30/04/2022
5,00 zł
Od 01/05/2022 
do czasu dezaktywacji usługi
Najem WiFi Premiumbox+ 
20 zł
Opłata 
miesięczna
Data
0,00 zł
Od 01/05/2020 
do czasu dezaktywacji usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ty zgodziłeś się na tą ofertę, pozostało tylko zaakceptować, więc nie masz już wypowiedzenia, trzeba składać drugi raz.

Kwotę 79,99 zł masz od maja do końca umowy. A jeśli chodzi Ci o to "miesiąc po aktywacji promocji", to jest to cena promocyjna bo stawki standardowe są wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dlaczego na tak wysokie kwoty się godzicie ? - a  oni was doją jak tylko najbardziej można.

Idzie okres wielkiej recesji bezrobocia w skutek COVIT-19 co za tym idzie będzie długi okres ogromnego bezrobocia i ogólnej BIEDY w Polsce – z ceną sami muszą zejść A WY SAMI WINDUJECIE CENĘ W GÓRĘ zobaczycie po wyborach wystarczy poczekać.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem moduł i go mam. Ale uwierz mi łatwo nie było. Zrobią wszystko by cię odwieść od tego pragnienia. Byłem uparty i wykorzystałem kończąca się umowę. Przez dwa tygodnie przed oddaniem dekodera miałem i moduł i ultrabox. Naszło mnie lekkie zwątpienie czy dobrze robię, testowałem oba równocześnie. Zwyciężył mimo wszystko lepszy obraz na module i obsługa jednym pilotem. Do tego własna lista kanałów oraz tworzenie ulubionych. Zastanawiałem się nad strata nic+go, okazało się ze na android tv można zainstalować kodi. Decyzji nie żaluzje, jestem zadowolony. Do tv podpiąłem dysk 2 tb i mam co chciałem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, verte napisał:

Ludzie dlaczego na tak wysokie kwoty się godzicie ? - a  oni was doją jak tylko najbardziej można.

Idzie okres wielkiej recesji bezrobocia w skutek COVIT-19 co za tym idzie będzie długi okres ogromnego bezrobocia i ogólnej BIEDY w Polsce – z ceną sami muszą zejść A WY SAMI WINDUJECIE CENĘ W GÓRĘ zobaczycie po wyborach wystarczy poczekać.

Każdy płaci tyle ile chce i na ile go stać, jeden kłóci się o comfort za 22,50 a inny bierze go za 34,99 i nie widzi w tym problemu. 

Doją? Każdy widzi co bierze i ile zapłaci, decyduje się na to dobrowolnie i tyle.

Zapewne zejdą z ceny jak uciekną abonenci przez kryzys. 

Edytowane przez PawelTSW
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

 Jestem na wypowiedzeniu do końca kwietnia, jak na dniach wymienię obecne stare dekodery PACE na WIFIBOX+ to będzie szansa przy przedłużeniu te nowe zrabatować do 0zł ?

 

Dzownili już z ofertą, ale wstrzymałem sie mimo, że otrzymałem od razu to co do tej pory miałem i mi pasowało tj:

Comfort + 10xC + MR + najem 2xPace = 47,50zł na 24m

Jedyne co to chciałbym wyrzucić te PACEy które mnie irytują, ale Pan na infolini powiedział, że on nie ma dostępu do rabatowania dekoderów - tylko w punkcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...