Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, cavalier napisał:

Jako, że moja aktualna umowa powoli dobiega konca i żłożyłem juz wypowiedzenie na zakończenie jej z dniem 31.01.2020, chciałbym prosić o radę.
Aktualnie posiadam pakiet 
Extra+CANAL+(6)LIVE za 72,50zł
Eleven Sports za 15,90 (przez 12 m-cy byl za 7,95)

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m-c

multiroom standard 10zł

Czynsz za najem WifiBox Premium+ 5zł

 

W sumie 108,40/m-c (aktualnie), ale przez wiekszą część umowy - było 100,45zł przy umowie na 15m-cy.

 

Jeśli chodzi o nową ofertę, to jestem zainteresowany utrzymaniem tych pakietów jakie mam i ewentualnie wymianą dekodera na 4K wraz z włączeniem Canal+ 4K.

Przy 2 dotychczasowych rozmowach, jeszcze przed zlozeniem wypowiedzenia, konsultant stwierdzil, ze mam za dobre warunki i nie ma szans ich utrzymac.

Na jaki wg Was pakiet moge liczyć.

 

 

Wybrałbym na twoim miejscu SuperPremium 4K za 109,90zł masz w nim:

Extra+

Canal+ 10x

Canal+ 4K

HBO + HBO GO

FilmBox

Eleveny

Mistrzowska Piłka

Dekoder 4K

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał:

Trzeba doliczyć.  Ceny i pakiety masz podane na każdej stronie. Masz czas do co końca stycznia. Napewno ugrasz taniej niż masz.  

OK, rozumiem, myslalem ze mxv1 miał na mysli juz z uwzględnieniem MR.

 

To jeszcze tylko 2 pytania:
Czy jest szansa na zmieszczenie w tej ofercie przedstawionej przez konsultanta C+4K, czy faktycznie sie nie da?

Czy do tej oferty mogliby dać Netflixa (w wersji na 4 ekrany)? Jesli tak, to w jakich pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cavalier Konsul tak gra, aby ugrać swoje. Co do Netflixa. Oferta dopiero co weszła. Operator Ci nie nakazuje tylko na 2. Po zalogowaniu zmieniasz plan na 4. Płacisz tyle ile kosztuje dany plan. Przedłuźasz umowę, to być może uda Ci się na 12m. dostać Netflixa za free. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że moja aktualna umowa powoli dobiega konca i żłożyłem juz wypowiedzenie na zakończenie jej z dniem 31.01.2020, chciałbym prosić o radę.
Aktualnie posiadam pakiet 
Extra+CANAL+(6)LIVE za 72,50zł
Eleven Sports za 15,90 (przez 12 m-cy byl za 7,95)
Mistrzowska Piłka za 5 zł/m-c
multiroom standard 10zł
Czynsz za najem WifiBox Premium+ 5zł
 
W sumie 108,40/m-c (aktualnie), ale przez wiekszą część umowy - było 100,45zł przy umowie na 15m-cy.
 
Jeśli chodzi o nową ofertę, to jestem zainteresowany utrzymaniem tych pakietów jakie mam i ewentualnie wymianą dekodera na 4K wraz z włączeniem Canal+ 4K.
Przy 2 dotychczasowych rozmowach, jeszcze przed zlozeniem wypowiedzenia, konsultant stwierdzil, ze mam za dobre warunki i nie ma szans ich utrzymac.
Na jaki wg Was pakiet moge liczyć.
 
 
Walcz twardo o:
- Extra z 6C+ za 69.99zł;
- Eleven za 7.95zł na 12m lub 11.90zł na cały okres umowy;
- Mistrzowska piłka 0zł;
- MR zostaje jaki był - 10zł;
- Dekoder 4k razem z kanałem C+4k za max 10zł (niektórzy dostają też za 0-5zł te 2 rzeczy łącznie);
- dodatkowo możesz dostać gratisy (HBO z HBO GO na 5m gratis, jakieś kolekcje Fox czy Nat Geo za 0zł do końca umowy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, NobelM napisał:

Walcz twardo o:
- Extra z 6C+ za 69.99zł;
- Eleven za 7.95zł na 12m lub 11.90zł na cały okres umowy;
- Mistrzowska piłka 0zł;
- MR zostaje jaki był - 10zł;
- Dekoder 4k razem z kanałem C+4k za max 10zł (niektórzy dostają też za 0-5zł te 2 rzeczy łącznie);
- dodatkowo możesz dostać gratisy (HBO z HBO GO na 5m gratis, jakieś kolekcje Fox czy Nat Geo za 0zł do końca umowy).

No taką właśnie mi zaproponował :)

W sumie daje to 96,89zł.

 

Ale poczytałem jeszcze troche wstecz i widze że jeden kolegów znacznie ciekawszą wywalczył i o taką też ja będe się starał:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, 
CANAL+4K ULTRA HD 0 zł/m, 
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), 
HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, 
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), 
Filmbox Pack 0 zł 1m, 
Fox Play 0 zł, 
NAT GEO PLAY 0 zł, 
Multiroom Standard 49 0zł/m dla Abonentów, 
Najem ultraBOX+ 4K 0zł dla Abonentów

 

To są naprawde świetne warunki przy cenie 91,89zł/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziś dostałem propozycję:

Superpremium+ 4K za 109,99zł

Canal+ 4K - w cenie

HBO GO - w cenie

Eleven Sports - w cenie

Mistrzowska Piłka - w cenie

Filmbox - w cenie

Kolekcja FOX - w cenie

Kolekcja Nat Geo Play - w cenie

Multi man pack 20 zł przez całą umowę

 

Dodatkowo wymiana dekodera Turbobox na 4K Ultrabox za 0zł  .

mulitroom standard 0zł i 0 zł miesięcznie za dekoder 4K  

Razem 129,99 zł - umowa 24 miesiące 

co o tym sądzicie ?

Brać czy czekać ?

Edytowane przez gregor1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jak poniżej, ogólnie nie najgorzej ale gdyby udało się zrabatować Cinemax do 0 zł/mc. Czy to osiągalne?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+

Wybrane promocje

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yogi19885 napisał:

Oferta z przed chwili extra z hbo i dekoderem 4k za 69zl  schodzę z pakietu supermium za 119zl

To samo mi dzisiaj zaproponowali (z tym, że ja mam aktualnie pakiet Extra+ za 44,99 zł, WiFi Premiumbox za 5 zł i promocyjne korzystam z paczki Canal+ za 20 zł w grudniu). Jednym słowem w tej konfiguracji ukrywają opłatę za najem dekodera 4K w wysokości 5 zł ponieważ Extra+ z HBO można mieć spokojnie za 64,99 zł. Niemniej jednak ja i tak nie skorzystam z oferty PC+ bo nie ma możliwości wymiany dekodera na moduł CI+, a gdy rozwiąże umowę z końcem roku to na pewno nie będę zawierał teraz umowy z PC+ jako nowy abonent. Może kiedyś jeszcze wrócę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin_M napisał:

To samo mi dzisiaj zaproponowali (z tym, że ja mam aktualnie pakiet Extra+ za 44,99 zł, WiFi Premiumbox za 5 zł i promocyjne korzystam z paczki Canal+ za 20 zł w grudniu). Jednym słowem w tej konfiguracji ukrywają opłatę za najem dekodera 4K w wysokości 5 zł ponieważ Extra+ z HBO można mieć spokojnie za 64,99 zł. Niemniej jednak ja i tak nie skorzystam z oferty PC+ bo nie ma możliwości wymiany dekodera na moduł CI+, a gdy rozwiąże umowę z końcem roku to na pewno nie będę zawierał teraz umowy z PC+ jako nowy abonent. Może kiedyś jeszcze wrócę ;-)

 

Tak jak napisales. Ja mam Extra + z HBO i dwoma C+ + mediabox za 64.99 . W 69.99 jest ukryta oplata za dekoder 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w salonie ncplus. 

 

Powiedzieli mi, że wymienią mi karty  cameleona na caymana i dadzą drugi dekoder zamiast sagecooma. Dziś 5 sagecoomów dostrali rozwalonych od abonentów. Ale aby działał multiroom na caymanach muszą być połączone w sieci. Prawda to? I dojdzie mi opłata za multirooma, mimo że do tej pory miałem za darmo.

 

Jak to widzicie?

Konsultant proponował przez tel;

Extra + z Canal Plus 69.99

MP gratis.

Dekoder 4k - 5zł

C+4k - nie wiem za ile.

I teraz wymiana tych kart i wzięcie wifiboxa do multiroomou - jak to ugryźć.

 

Do tej pory multiroom na camelonach gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie jestem po rozmowie z konsultantem:

Extra+ z 6 canal za 69,99

mistrzowska piłka za 0 zł

dekoder 4k za 0 zł 

canal plus 4k za 0 zł

hbo go na 5 miesięcy 0 zł 

eleven na 12 miesięcy za 7,95

2x multiroom za 20 zł 

97,94 wszystko Wychodzi

Dodam ze do tej pory miałem superpremium + VIP za 198 zł ....

Brać, czy czekać jeszcze?

Edytowane przez Belfer81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam pakiet extra+ z 10 canalami+ za 79,99zl dekoder turbobox za 0zl i multiroom za 0zl po cyfrze+.

Czy jest szansa na zejście na pakiet comfort+ za 22,5zl i 10canali+ za 25zl co by dawalo lączną kwote 47,5zl?.

Drugie pytanie czy comfort+ z 10 canalami+ daje dostęp 100h do nc+go tv?, bo z tego co wiem czysty comfort+ daje dostep tylko do 3h miesięcznie.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam pakiet extra+ z 10 canalami+ za 79,99zl dekoder turbobox za 0zl i multiroom za 0zl po cyfrze+.

Czy jest szansa na zejście na pakiet comfort+ za 22,5zl i 10canali+ za 25zl co by dawalo lączną kwote 47,5zl?.

Drugie pytanie czy comfort+ z 10 canalami+ daje dostęp 100h do nc+go tv?, bo z tego co wiem czysty comfort+ daje dostep tylko do 3h miesięcznie.

Pozdrawiam.

 

Tak i tak (w każdej paczce C+ jest 100h).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, east napisał:

Dziś byłem w salonie ncplus. 

 

Powiedzieli mi, że wymienią mi karty  cameleona na caymana i dadzą drugi dekoder zamiast sagecooma. Dziś 5 sagecoomów dostrali rozwalonych od abonentów. Ale aby działał multiroom na caymanach muszą być połączone w sieci. Prawda to? I dojdzie mi opłata za multirooma, mimo że do tej pory miałem za darmo.

 

Jak to widzicie?

Konsultant proponował przez tel;

Extra + z Canal Plus 69.99

MP gratis.

Dekoder 4k - 5zł

C+4k - nie wiem za ile.

I teraz wymiana tych kart i wzięcie wifiboxa do multiroomou - jak to ugryźć.

 

Do tej pory multiroom na camelonach gratis.

Można zachować w dekoderze od MR kartę Cameleon tylko w głównym będzie cayman.A co za tym idzie MR na starych zasadach i bez opłat.Chcą wcisnać dwa Caymany i +10zł miesiecznie za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...