Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, tompatrz napisał:

Wiem że za 2 dodatkowe MR musałbym płacic aktywacje 49zł/szt. Ale nie gwarantują mi póki co ultrabox 4k za 0 , tak jak to ma przy nowych umowach...

 

PS. Póki co jestem na wypowiedzeniu już z czasu nieokreślonego, obecnie płaciłem 74,99 ca extra+6c , 2 mr camele pace pvr i wifibox. 

49zł aktywacja per sztuka jest za Box+, za Wifibox+ jest 99zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Raver napisał:

Jako że nie doczekałem się odpowiedzi od nikogo ponawiam pytanie do lepiej wiedzących.

Dodam że warunki zaproponowane mam aktywne do piątku i waham się czy to zaakceptować.

 

@lukx95 czy w moim przypadku to co piszesz nad moim postem odnośnie dekodera ma miejsce?

 

@Raver Tak w Twoim przypadku też ma to miejsce. Jeśli konsultant uzgodnił z Tobą wymianę dekodera, to jak zaakceptujesz ofertę przedłużeniową, to idziesz do punktu i wymienią Ci dekoder na takich warunkach jakie były uzgodnione. Tylko w celu wymiany najlepiej iść do punktu na następny dzień od akceptacji oferty przedłużenia umowy, tak aby system przetworzył i wyświetlił w punkcie uzgodnioną ofertę na wymianę dekodera. Dla pewności możesz na następny dzień przedzwonić do punktu do którego się wybierasz i spytać, czy pojawiła się już oferta na wymianę dekodera na ustalonych warunkach i potem jedziesz do tego punktu i wymieniasz dekoder. Lista punktów pod tym linkiem: https://pl.canalplus.com/mapa-salonow

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory promocja Extra+ Canal+ (6) za 21zł przez 3 miesiące i 79,99zł przez 21 miesięcy + wifipremiumbox+ za 5zł miesięcznie przez całą umowę. Umowa do końca grudnia.

 

Propozycja:

Comfort+ C+ za 47.50zł + wifipremiumbox+ za 0zł + pakiet Extra+ do końca stycznia za 0zł.

 

O darmowych miesiącach HBO niestety nie było mowy.  Dekoder 4K tylko za 15zł miesięcznie, więc odpada.

Ale ogólnie chyba oferta nie jest zła, więc chyba się na nią zgodzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mateusz14422 napisał:

A jakieś darmowe miesiące po wygaśnięciu umowy?? Czy po końcu umowy w wznowieniu są minimum takie same warunki jak wcześniej?

Nie ma żadnych darmowych miesięcy po wygaśnięciu umowy. Umowa przechodzi na czas nieoznaczony i płacisz więcej jak nie było wypowiedzenia. 

Po wznowieniu umowy, czyli po wysłaniu wypowiedzenia i braku akceptacji ofert, zaraz po  zakończeniu umowy i nie zdaniu sprzętu, możesz ją wznowić na nowych warunkach. Czyli jak wznowisz powiedzmy 2 stycznia, to styczeń jest za free.

 

@kamil2505 To dobra oferta. Wychodzi Comfort za 22,50 i C+ za 25.

 

 @Opal A Ty masz same karty Cameleon?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=38177]cavalier[/mention]. Idź i koniec tematu, bo oferta dobra
Pamiętaj, że możesz jeszcze obniżyć abonament o 30 zł zakładając konto w CA. Promocja trwa do końca roku. Jak coś to na priv zapraszam
Ok, bede szedł wymieniać zatem, a bardziej moja żona to zrobi. I tu pytanie o upoważnienie: czy takie jest wymagane? Jesli tak to podeslalibyscie linka do jakiegos wzoru?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Extra+ z dekoderem Pace starym i kartą cameleon. Do tego w pakiecie internet od Orange - kupowałem tego łamańca w fizycznym punkcie obsługi - teraz już nie wspierają tego. Koszt łączny: 100 zł. Wypowiedzenie wysłane, umowa TV do 31.12.2019.

W nowej umowie chciałbym Extra+ i MR. Jak najlepiej to rozegrać, czy czekać do czerwca 2020 gdy skończy się wsparcie dla kart cameleon? 

Dodatkowo czytam o promocji Credit Agricole i chciałbym skorzystać - jeśli ktoś ma kod, to chętnie przyjmę. Tylko proszę o wyjaśnienie po kolei, co najpierw: założyć konto w CA czy nowa umowa z C+?  

Dodatkowo czytałem tu o cashback z Planet Plus - jak z tego skorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cavalier napisał:

Chodzilo mi o to ze umowa jest na mnie, a zone chce wyslac zeby zrobila wymiane :)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Pomyliłem kolejność ??

@terminator napisałem na pv

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, terminator napisał:

Obecnie mam Extra+ z dekoderem Pace starym i kartą cameleon. Do tego w pakiecie internet od Orange - kupowałem tego łamańca w fizycznym punkcie obsługi - teraz już nie wspierają tego. Koszt łączny: 100 zł. Wypowiedzenie wysłane, umowa TV do 31.12.2019.

W nowej umowie chciałbym Extra+ i MR. Jak najlepiej to rozegrać, czy czekać do czerwca 2020 gdy skończy się wsparcie dla kart cameleon? 

Dodatkowo czytam o promocji Credit Agricole i chciałbym skorzystać - jeśli ktoś ma kod, to chętnie przyjmę. Tylko proszę o wyjaśnienie po kolei, co najpierw: założyć konto w CA czy nowa umowa z C+?  

Dodatkowo czytałem tu o cashback z Planet Plus - jak z tego skorzystać?

Widzę, że masz już canal + więc zakładasz tylko konto w Credit Agricole podajesz nr konta na ktorym oplacasz abonentem za canal + i przy okazji podajesz kod polecenia.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Na tym forum nie podaje się publicznie kodów polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, dzisiaj padła taka propozycja, umowa do końca stycznia 2020.  Do konca trwania obecnej umowy najem mediaboxa 2zł, od lutego  4K ultrabox+ za 0zł , czyli opłata miesięczna to 102,94zl. Dobra oferta?

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play, Paramount Play 10 zł, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolek cja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Najem mediaBox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-02-2020
Koniec okresu oznaczonego 31-01-2022
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 104,94 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...