Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czółko!

Czytam was od pół miesiąca.
Na koniec listopada kończy mi się umowa z nc+.
Do tej pory płaciłem 96,89 zł. za Pakiet Extra+ z CANAL (79,99 zł.), nc+go TV (0 zł.), HBO (0 zł.), Eleven Sports (11,90 zł.), Czynsz najmu sprzętu MediaBox (5,00 zł.)
Dzwonią już z ofertą przedłużenia. Oferują to samo w tej samej cenie.
1. Opłaca się?

Myślałem dodatkowo o HBO GO (niby 5 zł. więcej). 
Wymiana dekodera na 4K to 15 zł. co miesiąc więcej (obecny mi wystarczy - a właściwie 2. w czym pozostałe są lepsze od mojego mediabox'a?)
3. Co dobrać aby wyszło jeszcze taniej lub aby dodatki z chęcią dali? :) (Jakieś manpacki, filboxy, cinemaxy itp.)

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Czekam do końca października.

pozdro
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon. 

 

Dotychczas to co w podpisie. Umowa do końca listopada. 

 

Propozycja nadal ta sama:

Extra+

Canal+x8

Canal+VOD 

HBO 

HBO GO 

Pace PVR 

Multiroom po C+

Razem 79,99zł.  Umowa na 24 miesiące. 

 

Mistrzowska Piłka za 10zł,  ewentualnie za 0zł,  ale w zamian za HBO i HBO GO. 

 

O darmowych miesięcach nic nie słyszał. 

 

Mam się zastanawiać do jutra, ale chyba podaruje sobie Mistrzowską Piłkę. 

 

Jak myślicie - brać czy nie brać? 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem do Krakowa. Umowę mam do końca kwietnia 2019 r (Extra, 6xC+ za 72,50 zł/15 mies., Eleven za 7,95 zł do końca października, HBO i HBO GO w promocji 2 mies. za 0 zł), wypowiedzenia nie złożyłem.

Propozycja: Extra, 6xC+, HBO, MR - 81,89 zł na 24 miesiące. Eleven 11,90 zł (Pani twierdzi, że nie da się za pół ceny i nie będzie opcji włącz/wyłącz po przedłużeniu umowy!!!), LM 5 zł od stycznia. Czyli wszystko co mnie interesuje za 98,79 zł. Pytanie - czy są jeszcze oferty z 8 C+ za 79,99 zł? I czy rzeczywiście nie będzie włącz/wyłącz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Torre24

Też słyszałem od jednej pani na infolinii że C+ 4K można mieć na dowolnym dekoderze.

Tak się głupio zaśmiałem i odpowiedziałem pani z infolinii że oczywiście można mieć na dowolnym dekoderze jeśli ten dowolny dekoder to Ultrabox 4K albo moduł NC+ CI+

 

Świstak siedzi i zawija sreberka - kasa się musi zgadzać - więc spokojnie radzę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla składających ofertę począwszy od Comfort-u. Comfort za 22,50 z gratisowym dopełnieniem do Extra, które wygasło wczoraj. Dziś telefon na ogólną infolinię i bez żadnych problemów dopełnienie za 10 zł. Październik standardowo za friko od listopada 32,50zł do końca umowy. Konsul bardzo miły i konkretny. W okolicach grudnia zaatakuję paczkę C+ docelowo 25 zł do końca umowy.

W ramach ciekawostki wczoraj w punkcie NC rzekomo jedyna oferta dopełnienia do Extra to 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tweed77 napisał:

@Torre24

Też słyszałem od jednej pani na infolinii że C+ 4K można mieć na dowolnym dekoderze.

Tak się głupio zaśmiałem i odpowiedziałem pani z infolinii że oczywiście można mieć na dowolnym dekoderze jeśli ten dowolny dekoder to Ultrabox 4K albo moduł NC+ CI+

 

Świstak siedzi i zawija sreberka - kasa się musi zgadzać - więc spokojnie radzę poczekać.

Zadzwoniłem jeszcze raz bo ta kwota 81,89 zł do niczego mi nie pasuje więc chciałem dopytać czy to nie jest średnia z jakiegoś łamańca i... nie ma takiej oferty!!! :D Co do przedłużenia - nie mam ciśnienia, mogę poczekać do końca lub nawet przejść na czas nieokreślony.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę mam do końca października, wypowiedzenie dawno złożone. Miałem telefon z DUK w połowie września, oferta marna, raz podwyżka, za chwilę trochę taniej (mam aktualnie Extra+ Canal+ (8), 2x multiroom, dekoder jeszcze TurboBox za wszystko płacę 112,5 zł). Dzisiaj kolejny telefon z DUK z Krakowa, konsultantka zaproponowała 34,99 zł za Comfort+ i ewentualnie dobrać pakiety. Mówię, że przedłużę umowę na warunkach Comfort+ za 22,5 do tego dopełnienie Extra+ za 10-15 zł, Canal+ (8) za 25 zł na pół roku i ewentualnie wymiana dekodera (oczywiście forum SatKuriera mnie do tego natchnęło). Po czym konsultantka do mnie z tekstem "Rozumiem, że czytał Pan forum satkuriera?", odpowiedziałem że nie, że czytałem Wasze oficjalne forum NC+ :D. Pani odpowiedziała, że na obydwu forach piszą głupoty i kłamstwa, że nigdy takiej oferty nie mieli i nikomu nie dali :D To w takim razie podziękowałem, że przepłacać nie będę, po czym Pani grzecznie poinformowała, że od 1 listopada mam 2 tygodnie na zwrot sprzętu :D

Tak więc tak wyglądała moja rozmowa z nimi.

Zapomniałem konsultantce powiedzieć jednej ważnej rzeczy, że będąc pod koniec września w salonie NC+ pracownica powiedziała mi sama osobiście, że jak chcę taką ofertę to mam się wstrzymać i po wygaśnięciu umowy przyjść i "zwrócić dekodery (nawet nie muszę ich brać)" i ona sama mi wznowi umowę na takich warunkach jakich chcę, bo sama to robiła i za każdym razem ma możliwość dać Comfort+ za 22,5 zł :D

Tak więc zostaje mi na razie uzbroić się w cierpliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawel napisał:

Dziwie się, że sobie zaprzątasz głowę przedłużeniem umowy która wygasa za ponad pół roku.

 

Przy okazji pytanko do posiadaczy umów na czas nieokreślony.Macie dostęp do promocji +Miesiąca ?

Wcześniej nie. Aktualny tak. Pewnie dlatego, że jest płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adek22@gmail.com napisał:

Tak więc tak wyglądała moja rozmowa z nimi.

 

Ja też z perspektywy czasu (po wznowieniu umowy w pierwszym dniu po wygaśnięciu) widzę, że nie ma sensu prowadzić z nimi dłuższych dyskusji. Teraz już wiem, że moim pierwszym pytaniem powinno być, czy dostanę Comfort+ za 22,50. Jeśli odpowiedź byłaby negatywna, to koniec rozmowy. A ja cierpliwie wysłuchiwałem ich ofert i marnowałem czas...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ncplus jest napisane że do jutra jest aktywacja wszystkich dekoderów za 0 zł. Tylko nie wiem czy nie wiąże się to ze wznowieniem umowy i wymianą kart kameleon. Trzeba by zadzwonić. Ja mam umowę jeszcze rok czasu, karty kameleon. A poza tym nie mam specjalnego parcia na 4K. Więc nie będę nawet pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że konsultanci są coraz bardziej bezczelni i [beep]cy.Kiedyś było to nie do pomyślenia, jestem abonentem nc+ a wcześnie cyfra+ prawie 16 lat i z czymś takim wcześniej się nie spotkałem.Każdy telefon ostatnio wygląda tak samo najpierw ich słaba propozycja a później zmiana tonu rozmowy i straszenie że już nie zadzwonią.A na drugi dzień znowu od nich telefon, już przestałem odbierać bo narazie nie ma sensu.W tym tygodniu składam wypowiedzenie i mam nadzieje że w listopadzie uda isę jakoś dogadać gdyż umowa kończy się własnie z końcem listopada.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa powoli dobiega końca ale jeszcze mi zostało te kilkanaście  tyg.

 

Po zalogowaniu się do ICA    wyświetlają mi się 3  pakiety   jeden z nich to Superpremium.

Po wejściu na strone nc+   widze że pakiet  Extra z Canal+ jako pakiet Sport     oraz Super Premium  zawiera  już Eleven Sport . Mi w ICA wyświetla się  ten drugi za 99zł.    Cinemax mnie nieinteresuję ani Filmbox  chętnie zamienie te 2 pakiety na Multiman Pack  .  Czy Nc+ nadal rabatuje  MR  na kartach  cameleon na 24 msc tylko   czy da się na 12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem telefon z nr-u 22 358 62 19

Propozycje niezbyt ciekawe, więc to pewnie jakaś infolinia ogólna.

 

Umowa 1 do 1-2019, bez wypowiedzenia

Extra, 8xC, HBO+go, MR po cyfrze, 2xPace za 84,99

 

Pani stwierdziła że mam HBO za 0zł i tej promocji już nie dostanę, ale Extra i C+ dostanę w super promocji i cena mi się nie zmieni, bo 79,99 to już najniższa, więc oferta to

79,99 za Extra i C+, ale 25 zł za HBO+go, co daje 104,99. To oczywiście najlepsze co można uzyskać.

Ciekawe jest to że miałem też telefon i miesiąc temu i proponował mi facet dokładnie to samo co mam za dokładnie to samo co mam, wliczając HBO.

 

Umowa 2 do 10/2018, złożone wypowiedzenie

Start 19,99+ dopełnienie do Comfort za 10 zł.

 

Najniższa cena za Comfort to 29,99. Na moje pytanie za 22,5 uzyskałem odp że taka oferta nie istnieje i 29,99 to najniższa możliwa cena.

W tej umowie jest dekoder własnościowy, wymiana na udostępniony to czynsz w kwocie 2 zł, 5 zł lub 10 zł w zależności od modelu. Aktywacja 0 zł.

Czynsz naliczany niezależnie od pakietu, nawet przy podniesieniu.

Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko, czy nadal jest oferta na Extra+ 8 C+ za 79,99 na dwa lata? Bo ta oferta by mnie interesowała. Faktem umowa mam ważną do końca roku, ale przedłużył bym ją i miał bym problem z głowy! Bo na stronie "Moje nc+" oferta widnieje w cenie 84,90 zł., zdecydowanie wole 79,99+1x mulitroom= razem 89,99 zł. (cena do zaakceptowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca Listopada 

 

Oferta z dzisiaj

vip+ 139,99 na 24mc
eleven 12mc 7.85
dekoder 4k 10 pln
kanał   4k -  Konsultant stwierdził  jak  będe miał dekoder to  będe miał  oferte za kanał
aktywacja dekodera 50 pln
lm 5 pln  

 

Konsultant sie  zarzekał  ze lm od nowego roku po 30 pln będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi mówili,  że od stycznia Liga Mistrzów za 20zł. 

 

Cóż.  Stwierdziłem,  że nie ma sensu tego przeciągać.  Każdy tam mówi co innego.  Zdecydowałem się na to co już od jakiegoś czasu mi proponują.  Zapłacę o 7,49zł miesięcznie więcej niż dotychczas,  ale zyskam 2 dodatkowe Canal+, Canal+Vod,  HBO i HBO GO.  Myślę,  że niezła oferta.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...