Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

....brak slow.Order cebulaka roku Ci sie nalezy.produkt dopelnienie w swoim zamysle jest stworzony dla klientow ktorzy sa niezadowoleni ze swojego pakietu badz chca miec wiekszy zakres kanalowy.Myslisz ze przechytrzysz konsula i zamiast pakietu za 44.99 da ci comforta za 22.5 i dopelnienie za 10zl

A z Tobą coś nie tak ? Zarejestrowałeś się raptem 4 dni temu i jedyne co robisz to jakieś [beep]kie personalne podjazdy w stronę osób które się pytają co i jak.

Pozdrów kolegów z nc+, w tym tego błazna Konrada który radził żebym zdał sprzęt skoro nie chcę przyjąć "jego" oferty.

 

@mask

 

Jak wielu pisało wcześniej - czekaj cierpliwie. Jak wyłączą sygnał, nadal negocjuj. Kolego Ty jesteś klientem a nie petentem, pamiętaj o tym.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Obecna umowa do końca grudnia 2018. Bez wypowiedzenia. Żadnych wcześniejszych kontaktów. Obecnie Extra+, 8xC+, 3xHBO, H i H2. Za 82,98 PLN miesięcznie.

 

Dzisiaj telefon z numeru warszawskiego, a po rozmowie i bez jakiś większych negocjacji mail do kliknięcia z taką ofertą:

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł/m dla Abonentów, H i H2 2,98zł/m.
 
Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies (do 31-12-2020).
 
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 87,98 zł
 
Polsaty z LM do końca roku za darmo. Potem +10 PLN miesięcznie (konsultantka sprawdziła to w jakiejś tabeli), ale to oczywiście opcja do wyboru - póki co nie brałem.
 
Wygląda to trochę jak oferta świąteczna  :wink:  :smile: , ale chyba kliknę.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....brak slow.Order cebulaka roku Ci sie nalezy.produkt dopelnienie w swoim zamysle jest stworzony dla klientow ktorzy sa niezadowoleni ze swojego pakietu badz chca miec wiekszy zakres kanalowy.Myslisz ze przechytrzysz konsula i zamiast pakietu za 44.99 da ci comforta za 22.5 i dopelnienie za 10zl

Właśnie brak słów, więc Ci podpowiem: nie tylko cena, ale i elastyczność.

 

@ste100 dzięki za odpowiedź. Nie mogę sobie pozwolić na wyłączenie sygnału, więc mam czas do 31 lipca. 

 

Powiedzcie, czy kiedy przedłużacie umowę, dostajecie od razu informację ile będziecie płacić za dop. Extra? (mi konsul powiedział, że nie ma szans by wiedzieć już teraz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na otrzymanie dopełnienia do Extra+ razem pakietem podstawowym i w tym przypadku Comfort+! Dopełnienie jak sama nazwa wskazuje się dobiera po otrzymania pakietu podstawowego. Bierzesz Comfort+ i dostajesz z miejsca gratis na wypróbowanie dostęp do pakietu Extra+ za friko na miesiąc. To jest standard. Potem możesz sobie dopeł. Extra+ wlączyc w opcji włącz i wyłącz w standardowej cenie lub negocjujesz cenę na zobowiązaniu do końca umowy obecnej którą masz za dopełnienie do Extra+ i zlecasz włączenie tej opcji. Na zobowiązaniu dają dopeł. za 10-15 zł. 10 zł to jest max zejścia z ceny na tym pakiecie. :-) Ja mam tak jak widać w opisie i nie od razu to osiągnąłem. Trzeba być naprawdę twardym w negocjacjach z argumentami z konsulem by wyrwać dopeł. do Extra+ w cenie promocyjnej za 10 zł. Tak normalnie dają za 15 zł.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój post jak i wcześniejsze ,a dowiesz się ,że ja piszę o C+ 25 zł  na 24 miesiące a nie 6 

Nie ma C+ od razu na 24 m-ce w cenie 25 zł! Właśnie o to w tym chodzi, że prosisz o C+ na 6 m-cy za 25 zł i później przedłużasz / negocjujesz. Mylisz pojęcia.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Właśnie brak słów, więc Ci podpowiem: nie tylko cena, ale i elastyczność.

 

@ste100 dzięki za odpowiedź. Nie mogę sobie pozwolić na wyłączenie sygnału, więc mam czas do 31 lipca.

 

Powiedzcie, czy kiedy przedłużacie umowę, dostajecie od razu informację ile będziecie płacić za dop. Extra? (mi konsul powiedział, że nie ma szans by wiedzieć już teraz).

Nie masz szansy wiedziec wczesniej i nie licz,ze dostaniesz do comforta dopelnienir tansze niz 15zl(tutaj tez bedziesz mial problem, miales "niestandardowego" extra).Mozliwe ze jedyna opcja dla Ciebie bedzie dopelnie za 25zl z miesiacami gratisowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny_figa nie wprowadzaj w bląd - 15zł za dopełnienie do Ekstra przy pakiecie Comfort to standard dostępny bez dzwonienia i bez łaski, również w ICA. Każdy kto ma Comfort bez łaski dostanie ekstra za 15zł. A 10zł też pewnie jest możliwe tylko trzeba negocjonować - nie zawsze się udaje.

 

@maks jak masz Comfort to na pewno nie zapłacisz więcej niż 15zł a może uda Ci się dostać za 10zł.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
W październiku kończy mi się umowa. Płacę 131 zł za pakiet superpremium+ z eleven oraz multiroom,
Dostałem propozycję umowy na poniższych warunkach:
- wymiana głównego dekoderu za 0 zł na dekoder 4k - koszt aktywacji 49 zł + opłata 15 zł msc
- wymiana drugiego dekoderu za 0 zł
- superpremium+ z eleven
- dostęp do LM/ LE do końca roku za darmo, po nowym roku wołają 10 zł/ msc
Konsultant zaproponował mi to wszystko w cenie 136,89 zł do końca roku, a po nowym roku ma być to już 146,89 zł ....

Z tego co widzę jak zwykle nie obędzie się bez wypowiedzenia umowy i oczekiwania na lepszą ofertę.

Jaką mogę uzyskać najlepszą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Terefefe, jaka wymiana dekodera głównego za 0 zł. Skoro każą Ci zapłacić aktywację 49 zł, oraz 15 zł miesięcznie za niego xD

 

Mi proponują:

Superpremium - 99 zł

HBO GO - 5 zł

Eleven - 7,95 zł

LM - 10 zł

Ultrabox - 15 zł

MR - 10 zł

Filmbox - 5 zł

Canal+ 4K UHD - prawdopodobnie za 10 zł (obecnie jest na promocji dla wszystkich co mają dekoder 4K).

 

Obmawiam mi ciągle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma C+ od razu na 24 m-ce w cenie 25 zł! Właśnie o to w tym chodzi, że prosisz o C+ na 6 m-cy za 25 zł i później przedłużasz / negocjujesz. Mylisz pojęcia.

Mylisz się właśnie taką ofertę otrzymałem 25 zł za Canal+( :cool: na 24  m-ce oczywiście do Comfortu

Edytowane przez mazbog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz warto powalczyć o dopełnienie do pakietu Extra+ za 10zł (o ile Ciebie to interesuje) i będziesz miał rachunek ~69 zł na całość długość umowy bez pilnowania terminów włącz/wyłącz. Gratuluje wynegocjowanej oferty.

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wypowiedzenie mam do końca lipca i zero telefonów. Czekać dzwonić? Dziwna sytuacja...

Obecnie mam Comfort + C8 za 57.50 zł.  Chce zostać przy tym samym, ale nie za wyższą kwotę;)  Na ICA mam za 59,90 za Comfort+ C6

Tak czy inaczej czekać czy ktoś ma jakiś nr tel i dzwonić, ale nie żebrać.

 

P.S. Czytam i czytałem w dużo stron wstecz jakby co;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...