Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu przedłużyłem umowę i teraz mam pakiet Comfort wraz z kanałami Canal+ za 25 zł/6 mies (przedłużę sobie je sobie potem do końca umowy).

 

Czyli jestem objęty promocją, czy nie? Będę miał LM do końca roku za darmo?

 

Abonenci nc+ posiadający kanał Canal+ zobaczą wszystkie mecze transmitowane na kanałach i w serwisach pay-per-view Polsat Sport Premium bez dodatkowych opłat w ramach otwartego okna do końca tego roku.

 

Wg tego zapisu będziesz objęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zadzwoniła do mnie miła pani z propozycją przedłużenia umowy. Od razu by nie tracić czasu wyjaśniłem, że interesuje mnie tylko i wyłacznie pakiet start, bez niczego więcej. Powiedziałem, że moge dać 10zł.. 

Usłszałem odpowiedź ze START za 10zł to był 2 lata temu, teraz jest za 19,90zł.

 

Czy ktoś ostatnio brał START i za ile mu sie udało go uzyskać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś proponowali przedłużenie umowy, konsultant stwierdził że Lige Mistrzów będę miał do końca nowego abonamentu xD Proponowali to samo co mam obecnie, chyba że chce dekoder 4K to cena wzrośnie o 10 zł (obecnie płacę za dzierżawę mediaboxa 5 zł).

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione z wątku Polsat Sport Premium - proszę o ofertach pisać w dziale oferty, aby inni szukający informacji co za ile mogą dostać - nie musieli szukać tego po całym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele bym dał za informację dzisiaj ile PSP będzie kosztowało od stycznia 2019 dla kogoś posiadającego Comfort+ i paczkę C+ jako opcję dodatkową...

 

Wziąłem C+ dwa tygodnie temu za 25 PLN do końca umowy. To był dobry ruch!

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ,że do końca roku za free,jak od razu jest podwyżka  C+ z 25 zł na min 40 zł

 

Możesz jaśniej? Obecnie mam C+ za 25 zł na 6 miesięcy, a potem chciałbym przedłużyć je do końca umowy za 25 zł (co jest obecnie powszechną praktyką). Czy coś się w tej kwestii zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę ceny, bo do tej pory nikt nie dostał takich warunków przy przedłużeniu. Minimalna kwota to 22,50 zł na 24 m-ce, 27,50 zł na 15 m-cy, a byli też tacy co mieli za 19,99 zł, ale dopiero po reklamacjach na konsultantów ;)

 

Bierz Canal+ na 6 m-cy za 25 zł, a później dostaniesz do końca lub znowu sobie włączysz na 6 m-cy. :)

Dziś miałem telefon i już nie ma niby C+ za 25 zl ,czy na 6 miesięcy czy dłużej ,bo teraz jest 40 zł ,do tego mam mieć do końca roku kanały polsatu za free za potem 9,99 zł .Już zaczęli kombinować.

 

Wiele bym dał za informację dzisiaj ile PSP będzie kosztowało od stycznia 2019 dla kogoś posiadającego Comfort+ i paczkę C+ jako opcję dodatkową...

 

Wziąłem C+ dwa tygodnie temu za 25 PLN do końca umowy. To był dobry ruch!

Przy przedłużeniu umowy ,dziś za C+ proponują 40 zł, do tego od nowego roku za kanały polsatu 9,99 zł Taką dziś dostałem propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca 2019 i C+ wziąłem za 25 zł do końca umowy dwa tygodnie temu. Jeśli od nowego roku za kanały polsatu by było 9,99 zł, to bym zdecydowanie nowej umowy z CP dzisiaj nie brał

Zapomnij ,25 zł było do wczoraj , dziś jest 40 zł ,ten sam konsultant i przy tej cenie ma być 9,99 zł dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi się kończy umowa na koniec sierpnia. W tej chwili mam vip + eleven za 160 zł. W zasadzie brakuje mi 3 kanałów erotycznych i muzycznego Mezzeo czy jakoś tak aby mieć full.

 

Czekałem z decyzją aż okaże się co z LM.

 

No i dziś zadzwoniłem i w zasadzie mogę zostać przy tym samym + LM za free do czerwca za 160 zł na 12 miesięcy. Ale chciałem jeszcze dekoder 4k, a Pani na to, że nie ma opcji za 0 zł dekodera, a jedynie 15 zł na miesiąc, więc podziękowałem.

 

Myślicie, że im bliżej końca tym zwiększa się szansa, że dostanę go za 0? Bo Pani się upiera, że nikt nigdy nie dostał...

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się dogadać w sprawie nowej umowy. Podczas ostatniej rozmowy pani poinformowała, że mam 14 dni na zdanie sprzętu. Umowa do końca lipca. Obecnie posiadam Extra+ oraz 6 Canal+, do tego Pace za 69,99.  Przypuszczam, że już nie zadzwonią(sprawdzałem na ICA i usunięta została opcja zostawienia swojego nr telefonu do kontaktu). Jestem pierwszy raz w takiej sytuacji, jak dotąd udawało mi się porozumieć  bez problemów co do warunków nowych umów. Stąd moje pytanie jakie są teraz "procedury"? Mam czekać na telefon, sam zadzwonić, czy czekać na zakończenie umowy i wtedy się z nimi kontaktować w sprawie wznowienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega miał tak samo. Nie dogadał się w trakcie wypowiedzenia. Później 2 dni po wygaśnięciu umowy sami zadzwonili i dali mu co chciał ;)

 

Zawsze możesz sam jeszcze zadzwonić. Ostateczność to już, gdy pójdziesz do APS ze sprzętem i wtedy powinieneś dostać co chcesz ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 4 lata temu ten Comfort za 14,99 dostałem w 13 dniu bez sygnału (2 lata temu na pierwszym telefonie też to dostałem dalej ),dlatego trzeba być cierpliwym,umowę mam do końca lipca ,ostatecznie mamy na zonę drugą umowę (koniec listopada)taką samą jak ta, pace pvr,,Mr po cyfrze 2 karty ,c+ 25 zł,dopełnienie Extra 10 zł ,ale za 19,99 zł ,dlatego jeśli nie zaproponują tego samego to zostanie do listopada druga umowa. Od czasu jak syn zamontował mi boxa z kodi to szczerze ,telewizja zeszła na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiałem o starcie tylko o komforcie.

Nikogo nie wprowadzam w błąd. 

Nie mam powodu siać zamętu.

 

 

 

647b038fdda2.jpg

Wprowadzam w błąd? sieję zamęt?

Może warto przeprosić....

 

Ale za co mam Cię przepraszać? Czy ja napisałem że siejesz zamęt? Chciałem żebyś tylko sprawdził dokładnie bo może się okazać że to start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...