Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to teraz inne pytania. Czy można przy przedłużeniu umowy wynegocjować dekoder Mediabox zamiast Pace przy zachowaniu karty Cameleon?

Najlepsze opcje jakie mogę uzyskać w tym momencie po przeczytaniu kilku stron:

1. Comfort 22,5 zł (dopełnienie do extra 10 zł) + 8x C+ 25 zł na 6 miesięcy później 40 zł lub wyłączenie, HBO + HBO GO za ile? Eleveny 11,9 zł na cały okres umowy.

2. Extra 44,99  + 8x C+ 25 zł, HBO przy takie opcji za ile? Eleveny za ile?

3. Extra + 8x C+, Eleveny, HBO na cały okres umowy za 91,80 zł przy umowie na 24 miesiące. Czy przy tej opcji byłaby możliwość wymiany dekodera i ugrania HBO GO za 0 zł?

4. Czy można wziąć Eleveny drożej tak, żeby była możliwość po miesiącu wypowiedzenia i wtedy ewentualnie negocjacja na 11,90 zł z możliwością wycofania z każdym okresem rozliczeniowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin80, tak to wygląda:

2018-04-26_085812.jpg

 

Panowie, czy ja dobrze rozumiem co tu jest napisane? Biorac byle jaki pakiet z przynajmniej jednym canal plusem w nc+go jest limit 100h?

 

Zadzwonilem do konsultanta i spytalem ile limitu jest w pakiecie comfort + 6c+, odpowiedzial ze 3 godziny.

 

Potem zapytalem o comfort + 8 c+ i tutaj także jest 3 h. Reszte mozna dokupic za 4.99zł.

 

Do czego sie odnosi to sformułowanie "lub przynajmniej 1 C+"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś ostatnio pakiet Start za 9,99 i eleveny za 7,9? Bo kończy mi się dzisiaj umowa i póki co nie udało mi się wyrwać takich cen w pakiecie z C+. Zaczynam się zastanawiać czy ugną się po upływie umowy czy przystać na ich standardową propozycję: Komfort, 8c+ za 47,5 i eleven 12 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przedłużyć umowę na dwa cameleony czy nie? Dzwonili do mnie kilka dni temu bo złożyłem wypowiedzenie i konsultantka stwierdziła, ze to jest niemożliwe - muszę wymienić sprzęt (obecnie dwie karty i jeden dekoder).

Do mnie również dzwonili konsultanci i twierdzili, że można przedłużyć umowę na dotychczasowych warunkach, czyli z dwoma kartami Cameleon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin80, tak to wygląda:

2018-04-26_085812.jpg

 

Panowie, czy ja dobrze rozumiem co tu jest napisane? Biorac byle jaki pakiet z przynajmniej jednym canal plusem w nc+go jest limit 100h?

 

Zadzwonilem do konsultanta i spytalem ile limitu jest w pakiecie comfort + 6c+, odpowiedzial ze 3 godziny.

 

Potem zapytalem o comfort + 8 c+ i tutaj także jest 3 h. Reszte mozna dokupic za 4.99zł.

 

Do czego sie odnosi to sformułowanie "lub przynajmniej 1 C+"?

 

Trafiłeś na konsula   :censored: mam start+ i dokupione 8xC+ .W każdym miesiącu w ramach pakietu mam 97+3  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 24 miesiące. Extra+, 8x C+, HBO w cenie 79,99 zł / miesiąc. Dla mnie ok. Brakuje mi tylko w tej cenie HBO GO.

 

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, NAJEM PVR
Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Czy to oznacza, że dostałem Filmbox pack gratis? I o co chodzi z tym najmem ultraBox+ za 0 zł?

Edytowane przez fr86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również dzwonili konsultanci i twierdzili, że można przedłużyć umowę na dotychczasowych warunkach, czyli z dwoma kartami Cameleon...

Ta sama sytuacja u mnie, tyle że dzwonili spod 012 ponieważ złożyłem wypowiedzenia na dwie identyczne umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś skończył lub w niedługim czasie się skończy ten 6-miesieczny okres na canal plus za 25zł. a potem 40zł lub negocjacje.?

 

Ktoś się wypowie co wynegocjował? Zostawiają te 25 zł na te pozostałe 18m? Czy 40zł i nie ma dyskusji?

Bez większych problemów dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam mam umowę na 12 miesięcy.

Pakiet Start+ i pierwsze 6 miesięcy opcja 8xC+ za 25 zł.

Pod koniec 6 miesiąca opcji 8xC+ zadzwoniłem i na następne 6 miesięcy dostałem 8xC+ za 25 zł.

 

Za ile masz ten pakiet? Jak Ci się udało wynegocjować umowę na 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym dopelnieniem do extra+ (skonczyło mi sie 2 msc darmowe wczoraj) , zadzwoniłem i chciałem negocjowac cene, a babka mowi ze dla mnie 30 zł ...

Jak z nimi rozmawiac zeby zejsc do tych 10 zł co mowiliscie 3 msc temu

A nie masz w ICA oferty promocyjnej na dopełnienie? Dzwoń jeszcze raz. Wszystko uzależnione jest od osoby która siedzi po drugiej stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz w ICA oferty promocyjnej na dopełnienie? Dzwoń jeszcze raz. Wszystko uzależnione jest od osoby która siedzi po drugiej stronie.

 

o tym nie pomyslalem :) jest dopelnienie w ICA za 15 zł dla mnie, da sie zejsc do 10 zł czy sobie odpuscic? i tak jestem zadowolony bo za calosc wyjdzie 42.5 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda to że przedłużenie umowy na sprzęcie własnościowym nie jest objete gwarancją?
Dekoder się psuje i zostało np 22 miesiące, nikt nie wymieni dekodera a my musimy płacić...???

 

Info z ICA z chata....

 

Sprawą powinien się zająć UOKiK...

Edytowane przez echolink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym nie pomyslalem :) jest dopelnienie w ICA za 15 zł dla mnie, da sie zejsc do 10 zł czy sobie odpuscic? i tak jestem zadowolony bo za calosc wyjdzie 42.5 zł 

Panowie, 2 dni temu przedłużałem pakiet comfort na kolejne 2 lata za 22.50....myślałem zę bede mogł sobie raz na jakis czas zwiekszyć o to depełnienie extra..niestety u mnie w iCA wogóle tego nie ma :(. Znaczy to ze nie bedzie juz takiej mozliwości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym nie pomyslalem :) jest dopelnienie w ICA za 15 zł dla mnie, da sie zejsc do 10 zł czy sobie odpuscic? i tak jestem zadowolony bo za calosc wyjdzie 42.5 zł 

No widzisz :) Ja też w ICA miałem za 15 zł, a jak zadzwoniłem to miły Pan bez ogródek dał mi za 10 :) Ja bym próbował. Zawsze to 5 zł x ilość miesięcy zobowiązania.

Panowie, 2 dni temu przedłużałem pakiet comfort na kolejne 2 lata za 22.50....myślałem zę bede mogł sobie raz na jakis czas zwiekszyć o to depełnienie extra..niestety u mnie w iCA wogóle tego nie ma :(. Znaczy to ze nie bedzie juz takiej mozliwości ?

Powinno się pojawić za jakiś czas. Obserwuj ICA lub dzwoń na partyline :P

Tylko że kupiony od nc+

12 miesięcy i kosz....a umowa 2 lata....

Jedynie można serwisować na własną rękę w SKYMAX'ie.

 

Niektórzy pisali też, że można zerwać umowę z powodu braku możliwości odbioru, ale trzeba od razu podpisać kolejną o wartości nie mniejszej niż obecne zobowiązanie na ich sprzęcie.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta umową na czas nieokreślony to wszystko zostaje tak jak pisze w prognozie na ica. Na wszelki wypadek zapisałem sobie rozmowę z livechatu i wydrukowalem.

Co do ofert to uważajcie. Do mnie wydzwaniaja naookraglo tylko nie wiem po co jak nie da się przebić mojej oferty. Mam comforta plusa z canal plus razem 44,99 a będzie na czas nieokreślony 48,99 zl. Proponowali comforta za 22,99 i uwaga canal plusy (8) kasuja się wtedy. Chyba,bo nikt nie jest w stanie powiedzieć czy mozna przedłużyć comforta zostawiać pakiet canal plusów na czas nieokreślony. Ostatnio konsultant zapytał to za ile chce comforta z canal plusami. Odpowiedziałem ze jeśli na 24m za 35 zl. I się uspokoiło.

Zdjeli tez wszystkie opcje dodatkowe promocyjne a zostawili standardowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987 my to już ładnych kilka miesięcy temu dopełnialiśmy może już tej promocji za 10zł nie ma? pisał ktoś w kwietniu że dostał bo nie kojarzę. Ja np dopełniłem tydzień po podpisaniu umowy(styczeń) co prawda dopiero z 3 konsultantem u wcześniejszych się nie dało  :crazy:

@basikdzik po co tyle czekałeś?

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...